Miloš Gagić: Za šta si se borio?

Jerry Ropero:
Drago mi je da je ta CIA placenicka agentura i peta kolona pod imenom OTPOR propala.

No ipak mislim da je vecina mladica koja je ucestvovala u toj organizaciji shvatila da je bila izmanipulisana i iskoriscena od strane par pojedinaca koji su maznuli pare i privilegije.

...
a ovo ispranost mozga pracena retardiranoscu (koja je naravno preduslov za ono prvo)
...
 
untouchable:
Pa? Neko ce reci i Zveki je bio uspesan, i sta sad? Kakve veze ima uspesnost sa bilo cime?
Siguran sam da je velika vecina ljudi koji su svojevremeno demonstrirali protiv Slobe, shvatila, bas kao i ja, da smo bili zavedeni. Uostalom, dovoljno je pogledati danasnje politicko raspolozenje gradjana Srbije.

... 8) tipichno politikansko bacanje parola karakteristichno za sitne ljude ....
 
untouchable:
Petre, ne znam zasto si sebi uvreteo u glavu da je meni cilj da tebi ili bilo kome drugom nesto dokazujem. To sto si ti izgubio kontakt sa realnoscu pa nisi svestan da je ogromna vecina gradjana promenila misljenje, bas kao sto je svojevremeno od Slobinog postala glasac opozicije, tvoj je problem.

nijedan Cobijev glasach nikad nije glasao za nekog ako mu cobi nije reko!

Cobi je 2000 imao najvishe glasova posle 90-te.
al onih drugih je bilo vishe ;)
 
OrthodoxCelt:
Не разумеш брате, био сам и против једних и против других...и још увек сам...
A za koga si ti onda prijatelju? :-?
To su dva koncepta,totalno suprotstavljena.Jedan je pozitivan,a drugi...pa definisi sam period 90-ih.Treci koncept se nije kristalisao.Malo je i kontradiktorno biti protiv jednih i drugih.
 
Шта да вам кажем, нека друга опција се још није појавила на нашој политичкој сцени,...
Једног се једног дана ће се створити и та опција...макар је ја лично направио...
Стварно ми је већ мука од ових данашњих политичара, стварно бих желео видети неког млађег, ваљда се и ми млади нешто питамо у овој земљи...
 
otpor_entreehal_300221.jpg

310px-Otpor_FreeYourMind_MTV_jesen2000.jpg

otpor.jpg

Otpor-img19.jpg
 
Kad sam ugledao temu mislio sam na neku drugu borbu a ne ovu za fotelje,to lupanje lonaca i te protestne šetnje to se naziva borbom :roll: pa gde ste bre bili ranije da vidite šta je krvariti za majčicu Srbiju,i koliko nas je ostalo invalida u borbama za opstanak srpskog naroda, a vi bre pljujete na sve što je srpsko, ne pominjem nijednu vlast niti je branim,jednostavno mi nije jasno kako smo tako lako zaboravili sve srpske žrtve u ovim ratovima :roll: God Bless Serbia
 
sinmbad:
Kad sam ugledao temu mislio sam na neku drugu borbu a ne ovu za fotelje,to lupanje lonaca i te protestne šetnje to se naziva borbom :roll: pa gde ste bre bili ranije da vidite šta je krvariti za majčicu Srbiju,i koliko nas je ostalo invalida u borbama za opstanak srpskog naroda, a vi bre pljujete na sve što je srpsko, ne pominjem nijednu vlast niti je branim,jednostavno mi nije jasno kako smo tako lako zaboravili sve srpske žrtve u ovim ratovima :roll: God Bless Serbia

najveci invaliditet je tvoj mozak!

petre, jel mislish da je iko prochito text do kraja?
il su samo glupi?
 

Back
Top