Милош разбио СНС на РТС-у: Ви сте потурице, кривично ћете да одговарате за КиМ!

nesko101

Elita
Poruka
18.170

Србијом владају потомци усташких удбаша и потурица, разни Цинцари из Чипуљића и СНС "елита" са дна каце...​

Ствари треба назвати правим именом, а управо је то синоћ на Јавном сервису урадио Милош Јовановић, председник Новог ДСС-а.

Не само да је цела земља могла да чује да је Александар Вучић човек који издаје Косово и Метохија, већ је Јовановић на РТС-у прецизно описао ко данас управља колонијом званом Србија.
Владимир Орлић је као много пута до сада покушао да омета излагање опозиционару у емисији, али је и покушао да увреди Јовановића рекавши му да је Француз.
https://srbin.info/politika/milos-r...-poturice-krivicno-cete-da-odgovarate-za-kim/
Imate i video da pogledate braćo Srbi bliži se vreme kada je isto u Kraljevini morala da radi govnjiva motka po grbama izdajnika naprednjaka.
 
Ja ne znam zasto onog Orlica uoopste pozivaju u emisijama, malo mu sto u Skupstini oduzima rec, malo sto ne daje da sagovornici i ovako na TV progovore rec od njega, samo "melje" i to na najprimitivniji nacin.
svi su takvi, nemaju drugačijeg
 
Ja ne znam zasto onog Orlica uoopste pozivaju u emisijama, malo mu sto u Skupstini oduzima rec, malo sto ne daje da sagovornici i ovako na TV progovore rec od njega, samo "melje" i to na najprimitivniji nacin.

Pa upravo zbog toga ga zovu, daju kao prostor opoziciji, a onda pozovu ruralca i primitivca da se opozicija ipak ne čuje. Sistem i vuk sit i ovce na broju. To je prosto zaduženje Orlića u SNS.
 
nije nikakav podvig da naprednjačku stoku, izdajice i lažove ugaziš na tv duelu.. i ja koji nisam političar bih kroz debatu pregazio svakog naprednjaka pa i onog glavnog njihovog
evo Miloš je samo pokazao sliku tabilca i rastavio budalu.. dakle ne treba ni da pričaš..samo sliku pokažeš
ja bi npr na tv duel odneo sliku kako Vučić grli svog najboljeg prijatelja Šredera na godišnjicu bombardovanja i završio sam poso sa njima
 
Pa upravo zbog toga ga zovu, daju kao prostor opoziciji, a onda pozovu ruralca i primitivca da se opozicija ipak ne čuje. Sistem i vuk sit i ovce na broju. To je prosto zaduženje Orlića u SNS.
Pa ne verujem za sinoc, ovaj voditelj je fin i cenim ga kao ozbiljnijeg, ali se ovo nezdozrelo i bahato coveciste muva i verovatno istice u prvi plan da mora bas nejga da zovu i sigurno vrsi pritisak.

Ja ga vise ne bih zvala ni u jednu emisiju.
 
nije nikakav podvig da naprednjačku stoku, izdajice i lažove ugaziš na tv duelu.. i ja koji nisam političar bih kroz debatu pregazio svakog naprednjaka pa i onog glavnog njihovoh
Lako je sa tvoje pozicije tako pričati a sa njegove na prste ih ima i to u celoj Srbiji.
 
Pa ne verujem za sinoc, ovaj voditelj je fin i cenim ga kao ozbiljnijeg, ali se ovo nezdozrelo i bahato coveciste muva i verovatno istice u prvi plan da mora bas nejga da zovu i sigurno vrsi pritisak.

Ja ga vise ne bih zvala ni u jednu emisiju.

Pa da se voditelji na RTS pitaju ko će im biti u emisiji, možda ne bi ni oni. Nego znaju da će kad god je opozicija morati nekog iz SNS, a SNS po zadatku pošalje najbolje u tome. Orlić, Jovanov ili ima ona mala zaboravio sam ime, mlada uzdanica akademije SNS, priglupo dete iritantnog glasa.
 
Pa da se voditelji na RTS pitaju ko će im biti u emisiji, možda ne bi ni oni. Nego znaju da će kad god je opozicija morati nekog iz SNS, a SNS po zadatku pošalje najbolje u tome. Orlić, Jovanov ili ima ona mala zaboravio sam ime, mlada uzdanica akademije SNS, priglupo dete iritantnog glasa.
Nevena?

Jeste i oni su iritantni, ali ja ih ipak nisam (bar licno) gledala ni u jednoj emisiji osim pred izbore, a ovaj se muva svuda.

Cime li je zasluzio takav povlascen tretman nije mi jasno, on treba da ide najpre na gradjansko vaspitanje kao da je 1. razred osnovne skole.
 
Nevena?

Jeste i oni su iritantni, ali ja ih ipak nisam (bar licno) geldala ni u jednoj emisiji osim pred izbore, a ovaj se muva svuda.

Nevena Đurić, tako je. Ova dvojica znaju da su im intelektualni kapaciteti slabi, pa nauče pet rečenica i njih ponavljaju dok drugi pričaju i to je to. A ovu malu su poslali na debatu, ona istripovala da je pametna, onda zaboravila šta je naučila napamet pa se blamirala.

Ali to je to, oni nikada, niti u jednom studiju nisu rekli ništa pametno, oni su tu samo da se ne čuju drugi, ali da ne bude opozicija nije dobila prostor.
 
Nevena Đurić, tako je. Ova dvojica znaju da su im intelektualni kapaciteti slabi, pa nauče pet rečenica i njih ponavljaju dok drugi pričaju i to je to. A ovu malu su poslali na debatu, ona istripovala da je pametna, onda zaboravila šta je naučila napamet pa se blamirala.

Ali to je to, oni nikada, niti u jednom studiju nisu rekli ništa pametno, oni su tu samo da se ne čuju drugi, ali da ne bude opozicija nije dobila prostor.
Pa jeste, i zato se nadam da ih bar niko od ozbiljnih voditelja vise nece zvati u emisije. Stvarno nema smisla, i bezobrazluk je.
 
Pa jeste, i zato se nadam da ih bar niko od ozbiljnih voditelja vise nece zvati u emisije.

Ne pitaju se bukvalno ništa, novinari danas služe da pričaju za vlast ili čak i ako su protiv bar da ne pričaju protiv, nego kao pokušavaju da smiruju Orliće razne, ali znaju i sami da on nije došao da ćuti tako da...
 
Ne pitaju se bukvalno ništa, novinari danas služe da pričaju za vlast ili čak i ako su protiv bar da ne pričaju protiv, nego kao pokušavaju da smiruju Orliće razne, ali znaju i sami da on nije došao da ćuti tako da...
Zato je Olivera Jovicevic bila za takve nekulturne "mrak".

Ali i ovaj voditelj se malo obrukao (ipak ima kod mene kredibilitet pa necu promeniti misljenje o njemu), sta ima da ga moli i pita, samo ga prekini i iskljuci mu mikrofon, pa neka prica u prazno.

A drugo i sam Jovanovic je kriv, ja ovog ne bih slusala ma sta da kaze, samo bih gledala u voditelja i pricala tj, odgovarala ono sto me pita a ovaj neka blebece.
 
Zato je Olivera Jovicevic bila za takve nekulturne "mrak".

Ali i ovaj voditelj se malo obrukao (ipak ima kod mene kredibilitet pa necu promeniti misljenje o njemu), sta ima da ga moli i pita, samo ga prekini i iskljuci mu mikrofon, pa neka prica u prazno.

A drugo i sam Jovanovic je kriv, ja ovog ne bih slusala ma sta da kaze, samo bih gledala u voditelja i pricala tj, odgovarala ono sto me pita a ovaj neka blebece.

Nemaju svi ljudi mogućnost da pričaju dok neko blebeće. Lično imam mogućnost, ali smatram za nepristojnost nadvikivati se sa primitivnim, tako da potpuno razumem kad pametan i normalan čovek ućuti dok primitivna osoba pored urla.

Prosto ostane čovek u čudu.

Još bolje su mi fore ove Francuz, kad nemaš šta reći čoveku onda lupi šta god.
 
tako da potpuno razumem kad pametan i normalan čovek ućuti dok primitivna osoba pored urla.
Lepo se ispričaste vas dvoje, ono, baš kulturno, glupost na glupost, pa pustiš
kolegu da se nalupeta, ne prekidaš ga, pa se onda i ti nalupetaš i tako u krug... :mazi:
 
Lepo se ispričaste vas dvoje, ono, baš kulturno, glupost na glupost, pa pustiš
kolegu da se nalupeta, ne prekidaš ga, pa se onda i ti nalupetaš i tako u krug... :mazi:

Ti si samo dokaz ovoga što pričamo, došao si ovde samo da vređaš lično, nisi ništa rekao argumentovano, niti imaš šta. Ti si naš forumski Orlić.

A, da, lepo smo se ispričali, što i ne bi kao civilizovani ljudi?
 
Ti si samo dokaz ovoga što pričamo, došao si ovde samo da vređaš lično, nisi ništa rekao argumentovano, niti imaš šta. Ti si naš forumski Orlić.
Ajmo ovako:
Još uvek lupetate nešto o 40.000 birača doveženih
iz Republike Srpske?
Ajde jedan jedini argument kako i gde je parkirano tih 1000 autobusa potrebnih
da dovezu toliki broj glasača?


Nije vam gazda objasnio?
Tako sam i mislio... :mazi:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ajmo ovako:
Ti i ostali obožavaoci Đilasa i Kurtija još uvek lupetate nešto o 40.000 birača doveženih
iz Republike Srpske?
Ajde jedan jedini argument kako i gde je parkirano tih 1000 autobusa potrebnih
da dovezu toliki broj glasača?


Nije vam gazda objasnio?
Tako sam i mislio... :mazi:

A, drugo, nađi mi gde sam pominjao cifre ikakve?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ajmo ovako:
Još uvek lupetate nešto o 40.000 birača doveženih
iz Republike Srpske?
Ajde jedan jedini argument kako i gde je parkirano tih 1000 autobusa potrebnih
da dovezu toliki broj glasača?


Nije vam gazda objasnio?
Tako sam i mislio... :mazi:
Sama namera i dokazi postoje da se to radilo i brojnost nije ključna da bi ih oslobodilo krivičnog dela.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Oćeš da me prijaviš evropskom parlamentu ili gde?


Pa pozivaš se na izjave idiota koji drobe o 40.000 glasača iz Republike Srpske.

Ne pozivam se ja ni na čije izjave, već govorim ono što mislim i što je više nego očigledno. To što ste vi nahuškani jedni na druge da se mrzite, pa u svemu vidite izjave jedni drugih, ja pričam šta ja mislim jer mi se može.
 
Poslednja izmena od moderatora:
pa bolje Đilas jbg on makar nije ubijao srpsku decu za razliku od Vučićevog najboljeg prijatelja :D

1645123326-BG-SREDER-VUCIC-PKG-ASG20220217-185828445.mxf_.00_03_29_02.Still001-1200x800.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top