Milo!!! ODAKLE???

Ja sam SPOSOBAN :mrgreen::mrgreen::hahaha:

Vi iz DrPS - a ste svi SPOSOBNI, cudo jedno.
Pa kada cete da se otrijeznite i da kazete da samo pametni mogu da dobiju odgovorne i vazne drzavne funkcije.
Evo, ja na primjer nebih imao nista protiv da me posalju u Vasington ili u Ambasadu Crne Gore tamo ili u Trgovinsku Misiju. Jeste da nemam blage veze o tome ali bih vrlo brzo naucio.
U stvari tako funkcionise i moja drzxava Crna Gora, protiv koje ste bili ti i Milo Djukanovic i Momir Bulatovic i VelikoSrbin Novak Kilibarda i ostali Predrazi Drecuni and company.
 
Tamo negdje 1993./4. godine, neki moji drugari inace dobri momci, bili bez posla bez novca. Prezivljavali su loveci ribu i prodajuci je. Jednoga dana u nas mali grad posece da dolaze nekakvi sleperi puni nekakvih paklica na kojima je pisalo na engleskom a prevedeno na nasem jeziku: "Pusenje steti zdravlju" "Pusenje steti trudnicama" i slicno...
I tako dan za danom. Te paketice je trebalo negdje skladistiti. Moji drugari, ponavljam dobri momci, snime gdje se sve to skladisti. I oni tako jednu noc odluce da malo udju u hangar i vide kakvo je stanje. Setali su oni tako hangarom i u jednom trenutku u njima proradi ono humano. Naime odluce da isprazne dobar dio hangara samo radi toga da narod nebi PUSIO i POPUSIO odnosno trovao se.
Proslo je par dana kad eto ti MILICIJE kako se zvala i uhapsi ih. Naravno pokrenut je krivicni postupak protiv tih dobrih momaka. Tako je to malo potrajalo. Jedno par mjeseci...

Epilog je bio da se sve to mozda nije ni desilo. :dontunderstand:
Eto tako je to...
 
- Milo Đukanović poseduje nekretnine i kompanije u vrednosti od najmanje 14,7 miliona dolara, saopštio je međunarodni konzorcijum istraživačkih novinara.

Međunarodni konzorcijum istraživačkih novinara, u kome je učestvovao i NUNS-ov Centar za istraživačko novinarstvo, došao je do podataka i da brat premijera Crne Gore Mila Đukanovića, Aco, ima imovinu vrednu 167 miliona, a sestra Ana oko 3,5 miliona dolara.

U tom istraživanju otkrivaju se i do sada nepoznati podaci o veličini i obimu finansijske moći Đukanovića, stvorene tokom poslednjih 18 godina u Crnoj Gori.

Istovremeno, objavljen je i drugi deo istraživanja sa nepoznatim detaljima optužnice za šverc cigareta u Bariju, sa izveštajem DIA i drugim sudskim postupcima, koji se vode protiv italijanske mafije u Švajcarskoj.

Tokom jedne decenije, od početka devedesetih, sav prihod od crnogorskog krijumčarenja cigareta pod okriljem "Kamore" i "Sakra Korone Unite", išao je preko švajcarskog finansijskog tržišta.


Izgleda da je porodica Djukanovic nosila neke "mnogo teske" gajbice kada je za tako kratko vreme od obicne gologuzije avanzovala u milionere.

Izgleda da ce i Milo, kao i onaj iz Kine.
Imenovace svoga sine za naslednika....sve ostaje u porodici.:cool:
 
Vi iz DrPS - a ste svi SPOSOBNI, cudo jedno.
Pa kada cete da se otrijeznite i da kazete da samo pametni mogu da dobiju odgovorne i vazne drzavne funkcije.
Evo, ja na primjer nebih imao nista protiv da me posalju u Vasington ili u Ambasadu Crne Gore tamo ili u Trgovinsku Misiju.

Jeste da nemam blage veze o tome ali bih vrlo brzo naucio
.

U stvari tako funkcionise i moja drzxava Crna Gora, protiv koje ste bili ti i Milo Djukanovic i Momir Bulatovic i VelikoSrbin Novak Kilibarda i ostali Predrazi Drecuni and company.

Удри бригу на весеље, код нас је још горе ...

:sad2::sad2::sad2:
 
Tamo negdje 1993./4. godine, neki moji drugari inace dobri momci, bili bez posla bez novca. Prezivljavali su loveci ribu i prodajuci je. Jednoga dana u nas mali grad posece da dolaze nekakvi sleperi puni nekakvih paklica na kojima je pisalo na engleskom a prevedeno na nasem jeziku: "Pusenje steti zdravlju" "Pusenje steti trudnicama" i slicno...
I tako dan za danom. Te paketice je trebalo negdje skladistiti. Moji drugari, ponavljam dobri momci, snime gdje se sve to skladisti. I oni tako jednu noc odluce da malo udju u hangar i vide kakvo je stanje. Setali su oni tako hangarom i u jednom trenutku u njima proradi ono humano. Naime odluce da isprazne dobar dio hangara samo radi toga da narod nebi PUSIO i POPUSIO odnosno trovao se.
Proslo je par dana kad eto ti MILICIJE kako se zvala i uhapsi ih. Naravno pokrenut je krivicni postupak protiv tih dobrih momaka. Tako je to malo potrajalo. Jedno par mjeseci...

Epilog je bio da se sve to mozda nije ni desilo. :dontunderstand:
Eto tako je to...

Naravno - kada nije bilo paklica, nema ni dela...međutim, bilo je zakona samo što ni njega niko nije video. :confused:

Ipak, najbitnije da ribari parlaju engleski, zbog opšte kulture :super::mrgreen:
 
Удри бригу на весеље, код нас је још горе ...

:sad2::sad2::sad2:
Ma sto... ja gledam gdje je bolje a ne gdje je gore ;)
Naravno - kada nije bilo paklica, nema ni dela...međutim, bilo je zakona samo što ni njega niko nije video. :confused:

Ipak, najbitnije da ribari parlaju engleski, zbog opšte kulture :super::mrgreen:

O ovom boldovanom necu ni da pricam.
To je vec SRAMOTA. Bas u konkretnom slucaju SRAMOTA.
Necu da pricam ko je sve to gledao i ko je trebao da reaguje. Mislim, znaju to i ljudi iz Srbije koji su i u poziciji i opoziciji. U stvari...sve su to neki moji drugari koji su politicki podijeljeni a opet su medjusobno mnogo dobri. Prijatelji. Nego eto... to je demokratija.
 
Ахахахаха.... уопште ме не чуди... једино што ме је било зачудило то је што је својевремено ЗАТАШКАН већ покренут поступак за криминал против њега.

Он је лик коме се једноставно и на лицу види да је лопужа... а како стално успева да избегне гоњење и заслужену казну - па вероватно подмићивањем...


ma jok,narod ga ponovo izabere te ga imunitet stiti !!!!!
 

Back
Top