Milo!!! ODAKLE???

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Mogu da im dam ono drugo, mada sumnjam da bi im se sviđelo :hahaha::hahaha:

I dupence...............znaci i to je u asortimanu :think:..........ajoj...........sad si me totalno,ali totalno razocharA.......

:mrgreen:

Vodi ti računa o tvojim primanjima, jer je moguće da je moja dnevnica malo manja od tvojih mjesečnih primanja :hahaha::hahaha:

Zike!!! ODAKLE???
 
Poslednja izmena:
Milo Đukanović potiče iz bogate porodice, to bi ti Čizmice morao da znaš.
Lično - ne podnosim dotičnog.

Milo Đukanović imućan , aj ne laži ljude?!

Milo Đukanović je odrastao(ne mislim kao klinac , već kasnije) u stano od 60-tak M/2 kod željezničke stanice u Podgorici tu mu još žive roditelji (živjeli su , ako ih nije preselio u neku vilu hahaha odselio sam se odatle pa neznam sad tačno ). Brat vječiti gubitnik, lešinar ... sestra domaćica,porodična žena . Milo nikad radio ... (osim raznih funkcija predsednika komunističke omladine i sl. ) Otac pravnik (*********) .[Otac Mila, Radovan Đukanović, je bio istaknuti komunistički crnogorski funkcioner, koji je svome sinu i otvorio vrata u Savezu komunista Crne Gore. . izvor Vikipedija] O kojem ti bogastvu zboriš , gledaj što pišeš ima ođe ljudi koji čitaju .
 
Poslednja izmena:
Milo Đukanović imućan , aj ne laži ljude?!

Milo Đukanović je odrastao(ne mislim kao klinac , već kasnije) u stano od 60-tak M/2 kod željezničke stanice u Podgorici tu mu još žive roditelji (živjeli su , ako ih nije preselio u neku vilu hahaha odselio sam se odatle pa neznam sad tačno ). Brat vječiti gubitnik, lešinar ... sestra domaćica,porodična žena . Milo nikad radio ... (osim raznih funkcija predsednika komunističke omladine i sl. ) Otac pravnik (*********) .[Otac Mila, Radovan Đukanović, je bio istaknuti komunistički crnogorski funkcioner, koji je svome sinu i otvorio vrata u Savezu komunista Crne Gore. . izvor Vikipedija] O kojem ti bogastvu zboriš , gledaj što pišeš ima ođe ljudi koji čitaju .

Ne žive više Stana i Radovan tamo, nego kod mljekare
 
Mozda je skupljao staklenu ambalazu :mrgreen: To je kao u onom vicu kad novopecenog bogatasa,prijatelj pita kako je sve to stekao:"Pa znas,kupim jednu jabuku za dva dinara,pa je prodam za cetiri,kupim dve jabuke za te pare,pa ih prodam za osam...",a ovaj ce:"Neverovatno!Znaci tako ste zaradili toliki novac?!","MA NE.POSLE MESEC DANA MI UMRO TECA IZ ITALIJE I OSTAVIO MI 3 MILIJARDE EVRA" :hahaha:
 

Back
Top