Milo!!! ODAKLE???


Tako je to
......

Nisi se snašao u prostoru i vremenu,kao i mi ostali :)

Vidiš....njemu i familija snalazljiva.

Milova humanitarna organizacija bila i ostala drugačijeg karaktera.

Gledaj to sa svetlije strane....
Ti si moderator na Krsti, on to nikada nece biti.
Za razliku do njega mirno spavas....:super:

Da znas... zbog poslovnih obaveza on ne moze da bude moderator na Krstarici.:rumenko:
A ja malo spavam i to da znas... po nekad me probudi revolucija u stomaku, pa zavija pa udara. Kao mali ljudi da su unutra, nesto trubi. Ne znam zasto.
Potrosacka korpa za cetvooclanu porodicu u Crnoj Gori je oko 800 Eura.:rumenko:
 
Baš bih volela da budem prisutna u trenutku kada bi "venčanoj supruzi" objašnjavao šta ti je u stvari "švalerka" ...

Ni ovo nema veze sa tekstom, ali bi bila interesantna reakcija ...

:rotf::rotf::rotf:

Ima veze, sa životom. Tako je Mik Džeger objasnio Džeri Hol, sa kojom ima troje dece, kako njihovo venčanje na Bahamima, po engleskim zakonima - jeste samo - puj, pike ne važi.

Pa ti misli....
 
Poslednja izmena:
:hahaha::hahaha::hahaha:
De, priloži dokaze. Moj muž samo zvirka na berzu i trese se... lično mu kažem - put your money in your ass. :mrgreen:

Oh neeee. BRZA. Pa na berzi se radi "pranje" novca. Kako se nece tresti taj tvoj muz, "you stupid woman" :dash:

ps
neka radi. Bice nesto od toga. Samo neka odabere dobru kompaniju/e cije ce akcije da kupi. Moze da uspije. Bez zezanja. Ovo pricam iz licnog iskustva. Trenutna situacija na berzama u Srbiji i okruzenju nije nesto posebno sjajna ali ja ocekujem oporavak i skok najboljih firmi za oko 200 - 300% uskoro. Dionice su pale usled takozvane "svjetske ekonomske krize"
 
Oh neeee. BRZA. Pa na berzi se radi "pranje" novca. Kako se nece tresti taj tvoj muz, "you stupid woman" :dash:

ps
neka radi. Bice nesto od toga. Samo neka odabere dobru kompaniju/e cije ce akcije da kupi. Moze da uspije. Bez zezanja. Ovo pricam iz licnog iskustva. Trenutna situacija na berzama u Srbiji i okruzenju nije nesto posebno sjajna ali ja ocekujem oporavak i skok najboljih firmi za oko 200 - 300% uskoro. Dionice su pale usled takozvane "svjetske ekonomske krize"

Mene lično, za to zabole gore spomenuti ass.
Ljudi koji veruju da je život samo skupljanje moći i para, su po mom dubokom uverenju - budale.

Ne bih da vređam, spomenutog premijera, čovek je, jel', samo sposoban.
 
Poslednja izmena:
Da znas... zbog poslovnih obaveza on ne moze da bude moderator na Krstarici.:rumenko:
A ja malo spavam i to da znas... po nekad me probudi revolucija u stomaku, pa zavija pa udara. Kao mali ljudi da su unutra, nesto trubi. Ne znam zasto.
Potrosacka korpa za cetvooclanu porodicu u Crnoj Gori je oko 800 Eura.:rumenko:

Nemoj gledati sve tako crno .....

Bitno je da postoji klica Revolucionara u tebi ...
Pući će pre ili kasnije ... :rotf:

Pokušaj sa Probavitom ... Da proširiš topli vetar Revolucije ...
A onda je to proces koji se ne može zaustaviti ...

Pa kad duneš i vatru suneš, ode Milova kućica ...

:super:
 
Mene lično, za to zabole gore spomenuti ass.
Ljudi koji veruju da je život samo skupljanje moći i para, su po mom dubokom uverenju - budale.

Ne bih da vređam, spomenutog premijera, čovek je, jel', samo sposoban.

Milo je u tom slucaju veoma uspesna budala.
Bogatstvo njegove porodice je procenjeno na oko 200.000.000 dolara.
Samo nenormalan covek moze da pomisli da je sve to steceno postenim radom.
 
- Milo Đukanović poseduje nekretnine i kompanije u vrednosti od najmanje 14,7 miliona dolara, saopštio je međunarodni konzorcijum istraživačkih novinara.

Međunarodni konzorcijum istraživačkih novinara, u kome je učestvovao i NUNS-ov Centar za istraživačko novinarstvo, došao je do podataka i da brat premijera Crne Gore Mila Đukanovića, Aco, ima imovinu vrednu 167 miliona, a sestra Ana oko 3,5 miliona dolara.

U tom istraživanju otkrivaju se i do sada nepoznati podaci o veličini i obimu finansijske moći Đukanovića, stvorene tokom poslednjih 18 godina u Crnoj Gori.

Istovremeno, objavljen je i drugi deo istraživanja sa nepoznatim detaljima optužnice za šverc cigareta u Bariju, sa izveštajem DIA i drugim sudskim postupcima, koji se vode protiv italijanske mafije u Švajcarskoj.

Tokom jedne decenije, od početka devedesetih, sav prihod od crnogorskog krijumčarenja cigareta pod okriljem "Kamore" i "Sakra Korone Unite", išao je preko švajcarskog finansijskog tržišta.


Izgleda da je porodica Djukanovic nosila neke "mnogo teske" gajbice kada je za tako kratko vreme od obicne gologuzije avanzovala u milionere.

Pa zaradio čo'ek, što misliš odakle mu?
 
Prevedi kako ti odgovara..
Znam samo to da je narod u Crnog Gori a i narod u Srbiji svih ovih godina imao i ima obicaj da kaze za nekoga: "ON JE SPOSOBAN". Uvijek mi je to smetalo. Uvijek sam sebe stavljao na probu i pokusavao da dokucim zasto sam ja NESPOSOBAN. Jos uvijek ne mogu da zakljucim zasto.
Tako sam i ja poceo da koristim tu podjelu na SPOSOBNE i NESPOSOBNE kao i sav obican narod.

Ja sam SPOSOBAN :mrgreen::mrgreen::hahaha:
 

Back
Top