Mi i poznati

Evo ja o tome nikad nisam mastala a zaglavila sam cak sa trojicom (naravno ovih domacih) i to u vezi. I ne preporucujem. Mada je sex bio sjajan, sve ostalo je vrlo komplikovano.
 
Bila jednom slicna tema i rekoh tada da kada sam bila sa njim uvezi nije bio poznat ..danas jeste..:-D
E sad, ovaj sto bih rado zaglavila sa njim u krevet nije poznat.. ali bih .:wink: ...kiss baby....:-D
 
Ja sam ovome pristupio metodično, pa sam sistemom eliminacije došao do moje 'Top 10' liste:

Sanja Mijatović
Maja Japundža
coka
cindy
ana pendić
snežana perić
ivana velicković
aleksandra nikolić
jelena mrkić
i naravno, u konkurenciji forumašica, jagodica :)
 
Pazi,nikada o tome nisam razmisljala, ali...pre mesec dana sam u nekom lokalu videla Acu iz Regine taaako smo se smekali da mi se na izlazu iz kafica i javio.tako sam pozelea da se upoznam sa njim.On je ocigledno ocekivao da se ja njemu prva obratim (mozda sve ovo izgleda detinjasto ali...) danima sam razmisljala o njemu.PRESLADAK JE!Trebala sam da mu pridjem i pitam ZASTO BULJI KAO NEKI KLINAC?! ;) ne znam...Nisam imala prilike ni da upoznam 'poznate licnosti" a ni ne zamisljam sebe u zagrljaju,kerevetu.. sa istima .
 
"Ne ne ne veruj u idole... jer oni su samo od krvi i mesa..."

Ne lozim se na javne licnosti. Cak mi je taj trip totalno neshvatljiv. Vise volim nesto realno, opipljivo... "ruka u ruci je vec nesto drugo"...
I sto je kao neko bolji ako je na TV-u ili radiju... bzvz... Ficike i psihicke osobine nemaju veze sa tim... Mozda ovde ima neka forumasica koja je bolja od neke "zvezde"... Meni su nekako daleki ljudi nebitni a bliski bitni...
 
MIMA blue:
E ja bi se " pomazila" sa onim Grkom . sa proslogodisnjeg Eurosonga.....Tako je sexy, steta sto je gey....:(
Aaaaaaa... :-( sada si me rastuzila...a ja sam sve ovo vreme mastala samo o njemu...kako nisam ranije shvatila da je gey...gde su mi bile oci...(i pamet)... :lol: :lol: :lol:

p.s. ja bih dobrog starog celavog Brus Vilisa 8-) :D
 
frozen1982.:
El si gledao "Ljubavni slucaj sluzbenice PTT-a"?...valjda sam ubo naslov......
Ljubavni slucaj ili tragedija sluzbenice PTT...

Elem, sto se tice pitanja, trenutno bih najradije njega:
Lost_Sawyer_3.jpg


Naravno, kada su zene u pitanju, konkurencija je mnogo veca... :P
 

Back
Top