Mi i poznati

Devilishgirl:
aj' nemoj da se primash..

e kad budesh ebao 'dobru ribu' tj krenuo da je ebesh, a 'njega' nema nigde..seticesh se shta sam prichala..

nice to know hehehe..
Podrkala si neke pojmove, nije "dobra riba" i "poznata licnost" isto.
I ja sad treba da zakljucim iz tvog posta da si ti super riba pa nekom jadniku pao kad je trebao. :shock:
 
kada vec moram
f045.gif
 
Devilishgirl:
aj' nemoj da se primash..

e kad budesh ebao 'dobru ribu' tj krenuo da je ebesh, a 'njega' nema nigde..seticesh se shta sam prichala..

nice to know hehehe..

Nakon ovog ssto si rekla, ne morass biti "dobra (7E80+E) riba", da bi mu se kao od ssale naperilo oruzzje kada bude imao priliku da iz tebe istera zlo. Uterujucci ti dobro.
 
Ljudi,ako se vec krvite....krvite se argumentovano.Tako mi odgovara...volim da slusam(citam) takve svadje.
Inace prepucavanje tipa...ti si seljak,ne znas sta je pichka,ti si qrva,sisaj,pusi,lizi...bla,bla,bla...samo ce bezveze da zatvore temu.
:lol:
 
Gryphon:
Podrkala si neke pojmove, nije "dobra riba" i "poznata licnost" isto.
I ja sad treba da zakljucim iz tvog posta da si ti super riba pa nekom jadniku pao kad je trebao. :shock:

Nakon ovolikog njenog izdrkavanja, mogao mu je pasti ne kad je trebao, vecc samo possto je se "njojze" na7E8A0 !
 
Devilishgirl:
to jacq...nemoj da te to pogadja toliko..ne mozemo svi da budemo pametni..

dijareja ste dosadni..im off

Nemoj da se nama zzaliss ssto ne mozzess da odoliss da ponjupass ..... svaki put kad naidjess na kaku. Tvoj ukus koprofagije nije i nass. Jedi ti iz SSesseljeve kuhinje, samo lozzi. Mi nismo iz te priche.

Inache je prvi znak tvog psihichkog oporavka ssto priznajess da nisi bass ... pri pameti. Iole.

Nismo mi dosadni, nego ti ne primass u glavu kako treba. Mozzda ti u goozu laksse ulecce. S leta i u prolecce.
 
Devilishgirl:
konachno dignuti iz mrtvih..

dugi kao i uvek sa morbidnim smislom sa humor..

sve mi diraj, ali mushkost(ponos) nemoj..tra la la

dakle, pitanje je koga biste kresnuli a da je bio na televizorU..


Drago mi je da ti je po ukusu MOJ nachin da ti zapussim usta ( i resto ) i to vrlo chesto ! Primi, yeah, yeah ! : P
 

Back
Top