Mercedes SLR u Novom Sadu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gaj julije

Početnik
Poruka
6
Dragi drugari,

Nadam se da nije veliki greh otvoriti temu vezanu za ovu senzaciju koja se dogodila Novom Sadu :D

Voleo bih da svi oni koji su videli ovaj automobil uživo ostave svoje utiske, i ako imaju fotografije, da ih nesebično podele sa nama.

Ja sam ga u prolazu video na platou ispred spensa i zaledila mi se krv u žilama, na TV deluje kao još jedan u nizu sportskih roadstera, ali uživo ovo izgleda kao ladja.

Neverovatan automobil!!
 
slicka0035vy5.jpg


slicka0034ry4.jpg
 
meni nije ružan, ali obično se na sajmu ne zadržavam mnogo kod takvih automobila, jer se iznerviram...A na ulici još manje, jer ne želim da vidim lika koji ga poseduje...a obično su to u Srbiji tatini i mamini mekušci... nekako sam više za one "običnije" automobile...pristupačnije većini... To pristupačnije je uslovno rečeno, jer trenutno mi je pristupačan neki Reno 4, Jugo...:lol:
 
meni nije ružan, ali obično se na sajmu ne zadržavam mnogo kod takvih automobila, jer se iznerviram...A na ulici još manje, jer ne želim da vidim lika koji ga poseduje...a obično su to u Srbiji tatini i mamini mekušci... nekako sam više za one "običnije" automobile...pristupačnije većini... To pristupačnije je uslovno rečeno, jer trenutno mi je pristupačan neki Reno 4, Jugo...:lol:

Ovo nije baš za navedene mekušce. Ovo je preskupo za roditelje tih mekušaca.
 
Kada kažem mekušce, mislim na bogataške tinejdžere u Srbiji koji svojim radom i s obzirom na godine, nikako ne mogu da zarade za takav auto. To su uglavnom deca novopečenih "biznismena"... S druge strane, ako pogledamo da u Srbiji osim "uspešnih privrednika" jedino još narko dileri i prodavci oružja mogu to da kupe, onda si definitivno u pravu kad kažeš da to nisu mekušci. Ja sam mislio na onu prvu kategoriju...
A takođe kad uzmem u obzir da se uglavnom najskuplji i najekskluzivniji automobili na beogradskom sajmu prodaju već za prvih dan, dva - ne bih se složio da je to nekim (mnogim) ljudima preskupo... Tako skupi automobili definitivno imaju kupce i u Srbiji...
 
Nisam mislio konkretno na Mercedes SLR. Svi u svetu čekaju na tako ekskluzivne automobile, pa će da čeka i on :lol: Sledećom rečenicom ću da izađem iz okvira automobilizma, ali samo sledećom rečenicom:
Zanimljiva je kategorija kupaca takvih automobila (koji koštaju preko 100.000 evra) u Srbiji, jer recimo u Italiji jedan grof čija porodica vekovima drži posede ima privilegiju da vozi takav auto (i slične njemu), ili pak neka bogata porodica koja je počela kao manufaktura pre rata i razvijala se decenijama. A kod nas?:confused:
Ne znam cenu, al' ne verujem da je ispod 200.000 'iljada...
 
Фенсерско г.вно!
Ја бих опет увео онај образац о пореклу имовине, као некад... Хоћеш да купиш ауто - ТРТ, да видимо одакле ти паре!
 
Ne znam, ja sam odavno gledao fifth-gear na diskoveru emisiju sa slr-om, lik ga je provozao par krugova po stazi i sve sto je bilo dobro na njemu su bile odlicne keramicke kocnice i meklarenov motor...ostalo je krsh..jos kad je iskljucio elektroniku,..dalo se videti kolika je ustwari krsina...cimao se ko ne zdrav u krivinama, ma uzas...
znaci mercedesov superauto..koji ustvari nije superauto nego kanta sa dobrim motorom i jos boljim kompijuterom..
meclaren f1, carea gt i otalo..to su pravi super automobili..a ovo samo IGRACKA ZA POKAZIVANJE...
sto ne znaci da ne bi oleo da provozam jedan :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top