Mentalitet Srba

Da li ste zadovoljni mentalitetom srpskog naroda?

  • Jesam

    glasova: 52 26,8%
  • Nisam

    glasova: 137 70,6%
  • Nemam stav

    glasova: 12 6,2%

  • Ukupno glasova
    194
kontrola.jpg

-
Pridju mu.
- Kontrola karata...
- Baki a da se dogovorimo nesto...
Tapne po dzepu.
Namigne mu.
Nema ni dinara.
-
Pokazuje knjižicu da je šprico prace, kaže SLUŽBENA

Starija baka ga zamoli da ustane da sedne ona,operisala je koljeno,odgovara joj:”I Federer je gospodjo,pa je dospeo do finala”
 

"Milošević me života košt'o... " priča kolegi ispod stola
-
Недеља јутро, пребијен као мачка, налива ракијицу, груне одједном, налије две, три капи у руке, протрља, прође кроз косу.

"Сад ми дадни и Тајсона да га сложим..."
-
 
Kupijo navigaciju.
Tera malog da namontira vučićev glas, ka'e: njemu više verujem, valjda on bolje zna put!
-
Bio na slavu sa Dragcom i decom, krene Dragca nesto da popuje opustila se medju drustvo i ljudi, samo je pogleda, ispadne joj kasika iz ruke uzmenirila se, nije zucnula vise celo vece.
-
Ugasio navigaciju. Kae vozim ove tralje od seamdespete. Ti će da mi rečeš.
Promašio odvajanje za Horgoš.
-
Navigacija mu kaže "krenite na severozapad". Počne da psuje navigaciju, pa nisam ti ja Kolumbo bem ti tehniku , okle ja znam gde severozapad!!!
-
 
75282387_3420415934665371_8543078405766119424_n.jpg

-
Priča malom, kakve sam ja sve ženske vodio u tvojim godinama, a ti ništa, ko da nisi moj. I nije njegov
-
Mali mu j*bo cigančicu na autoputu, drago mu smije se grokće kaje isti ja..
-
Nedelja uvece:Posvadja se sa Dragcom,izbaci je iz kuce.
Ponedeljak ujutru:Doziva je iz kanala pijan.
-
Прике ја у моје време, кацам бијо имо тако дваес година, мене су жене стално јуриле.."

Крао ташне по граду..
 
Мали му звао Тајног агента Изија и Бунга банга ре.
Данас-дан се суди са државом због неисплаћеног телефонског рачуна.
-
Pokucaju mu Jehovini svjedoci, pusti ih u kuću. Krene da ih smara...ovi htjeli da pobjegnu. Nije dao. Preobratio ih na pravoslavlje.
-
У комунизму туко сељаке што су ишли у цркву и пљув'о кад је пролазио крај цркве у свом селу... Послије рата ушао у политику, направио цркву, слави крсну славу и своје неистомишљенике назива издајницима и проданим душама...
-
Ode u Suboticu kod Roberta Bunjevca po mlevenu papriku:
-Robi brašo, nije bitno ko je kaki narod, bitno da se poštivamo,a dobra ti paprika, ljuta, prava.
Preljuti kobasice za svinjokolj, Dragica mu suje.
Ma to je sve kriv onaj ustaša Robert,slago me za ljutinu namerno.
 
U kafani:
Šta je bre bilo??!! Ajde bre napolje!
5 minuta kasnije ispred kafane
razdvaja sukobljene strane..
Kaže: Rođo, pusti tuču izašli smo da se provedemo..
-
Nabija se u branik liku ispred, psuje ga, pljuje sto sporo vozi..

Stali na semafor jedan pored drugoga, gleda kao u stranu..Usrao se.
-
Čuje sin mu našo devojku. Ne preziva se na "ić". Žurno skida kajš da ga oleši od batina: "Maiku ti *****, oš mi Rvaticu u kuću dovoditi?!"
 
Ne zanima me politika.

Izjednacavanjem seljaka koji se posteno borio da prezivi,bori se danas - kad god se neko zlo desi oni prvi idu da brane zemlju jer ce od te zemlje sutra ziveti - sa mentalnom mizoginom seljacinom,nasilnikom,losim covekom se cini veliko zlo svim normalnim,postenim ljudima.
Srpkinje predstavlja kao zene bez mozga koje "vole" da budu ponizavane,omalovazavane,u stalnom strahu od ponasanja muza.

Najgori ljudi divno pricaju,izuzetno su edukovani a ostave druge ljude bez dinara,uzmu im sve,uniste zivote ali to ljudi ne zele da stavljaju jer ih je strah.

Ovaj "humor" podstice na simpatisanje nasilja,mizoginije,losih ljudi jer se svi nesigurni osecaju lazno superiorno jer "eto,ima neko gori od nas,hahaha" - odvratno.

Ko god da je otvorio tu stranicu predstavlja Srbe najodvratnije moguce na najgori moguci nacin jer - zasto da se ujedinimo,kada mozemo medjusobno da ismevamo one clanove okruzenja kojima je potrebna ozbiljna pomoc da postanu svesna ljudska bica.
 
Poslednja izmena:
Ne zanima me politika.

Izjednacavanjem seljaka koji se posteno borio da prezivi,bori se danas - kad god se neko zlo desi oni prvi idu da brane zemlju jer
ce od te zemlje sutra ziveti - sa mentalnom mizoginom seljacinom,nasilnikom,losim covekom se cini veliko zlo svim normalnim,postenim ljudima.

Najgori ljudi divno pricaju,izuzetno su edukovani a ostave druge ljude bez dinara,uzmu im sve,uniste zivote ali to ljudi ne zele da vide.

Ovaj "humor" podstice na simpatisanje nasilja,mizoginije,losih ljudi jer se svi nesigurni osecaju lazno superiorno jer "eto,ima neko gori od nas,hahaha" - odvratno.

Ko god da je otvorio tu stranicu predstavlja Srbe najodvratnije moguce na najgori moguci nacin jer - zasto da se ujedinimo,kada mozemo medjusobno da ismevamo one clanove okruzenja kojima je potrebna ozbiljna pomoc da postanu svesna ljudska bica.
Ne možeš skrenuti pažnju na pojedinosti masi ljudi kojima je otelotvorenje edukativnog programa jedan rijaliti, uzor Jutka, a glavna zanimacija tračarenje, vrhovno životno dostignuće - status poželjnog besednika na seansama ispred zadruge (uz pivo).
Na žalost, barem 20% stanovništva naše lepe Srbije je upravo takvo. Upravo tih 20% daje ovim 'edukovanima koji divno pričaju' moć da ih ostave bez dinara, uzmu im sve (osim gore navedenih uzora, edukacije i smisla života).
 

Back
Top