Медијска хајка на Хрвате

Pojma nemam čemu toliko vlaženje za par Hrvata. Njihov pesnik je lepo rekao:"... stići će vas naša ruka i u Srbiji". I oni su došli u Srbiju


Ovakve mi teme mnogo liče na devedesete kad su u Srbiji simpatizeri opozicije više bili za Hrvate nego za nas u Krajinama jer su se, tobože, Hrvati borili protiv Slobe a mi ne. Ko kaže da je duh starog Beograda umro.

Posebno "duh Vuka Draskovica" ex Ministra u Vladi DOS - a koji je prilikom prve posete Zogrebu rekao nesto pametno sto samo na njega moze da lici .u stilu "kako je on svojim agitovanjem da srpski laldici odbijaju Pozive za vojnu vezbu s` pocetka `90 - tih spasao mnoge hrvatske maldice" ...

:)

Sosjedi , da le ste "znali i imali sa cim da mu se zahvalite" ili ...?
 
Pojma nemam čemu toliko vlaženje za par Hrvata. Njihov pesnik je lepo rekao:"... stići će vas naša ruka i u Srbiji". I oni su došli u Srbiju



Ovakve mi teme mnogo liče na devedesete kad su u Srbiji simpatizeri opozicije više bili za Hrvate nego za nas u Krajinama jer su se, tobože, Hrvati borili protiv Slobe a mi ne. Ko kaže da je duh starog Beograda umro.

Opozicija je u Srbiji bila protiv Slobe jer je bio *********.

Vama perifernim Srbima je on bio i Bog i otac jer su vas vodili psihijatri, a on je bio njihov pacijent.
 
Opozicija je u Srbiji bila protiv Slobe jer je bio *********.

Vama perifernim Srbima je on bio i Bog i otac jer su vas vodili psihijatri, a on je bio njihov pacijent.

Opozicija je bila protiv Slobe jer je za to bila plaćena:mazi: (nešto poput ovih studenata iz Splita što su se slučajno zadesili na derbiju srpskih klubova)

Pa nemoj tako, vodio nas je i zubar. Vi ste ipak imali kvalifikovanije kadrove, generala, udbaša i ex predsednika općine Orahovica:hahaha:
 
Pojma nemam čemu toliko vlaženje za par Hrvata. Njihov pesnik je lepo rekao:"... stići će vas naša ruka i u Srbiji". I oni su došli u Srbiju


Ovakve mi teme mnogo liče na devedesete kad su u Srbiji simpatizeri opozicije više bili za Hrvate nego za nas u Krajinama jer su se, tobože, Hrvati borili protiv Slobe a mi ne. Ko kaže da je duh starog Beograda umro.

Jesi li zapjevao? :hahaha:
 
Opozicija je bila protiv Slobe jer je za to bila plaćena (nešto poput ovih studenata iz Splita što su se slučajno zadesili na derbiju srpskih klubova)

Pa nemoj tako, vodio nas je i zubar. Vi ste ipak imali kvalifikovanije kadrove, generala, udbaša i ex predsednika općine Orahovica:hahaha:

Nije bilo tesko biti protiv Slobe ipak je on bio komunista, puno je njih u Srbiji mrzilo taj sustav.

Nemojmo zaboraviti inspektore milicije, skladištare i ostale zanatlije...:mazi:

- - - - - - - - - -

Проблем са психијатром је у томе што ти никада ниси био код једног..


Ti si bio kod nekoliko i jos se ne mogu složiti oko tvoje dijagnoze.
 

Back
Top