Медији: ЕУ спрема ултиматум Србији у четвртак

Ovo je ultimatum. Ulazak u EU. Pa šta je tu novo? :rotf:

inf-30-07-naslovna-460x0.jpg
 
Haha, znao sam da je Vučela pobrljavio i da je sve spin.

Večernje Novosti = Informer.

Не можеш ти да поредиш једне-Вечерње Новости- у издању БОРБЕ ,са једним усраним Вучићевићем,
тако нешто је неприхватљиво.
-Вечерње Новости. постоје 100 година као што је постојала -политика експрес-.

Ми,Звездини навијачи смо куповали -Новости-,гробари куповали -Политику Експрес-.
Дуги низ година смо имали само ове дневне листове.
Нису нас лагали за разлику од тренутних 20 штампаних Гласила.
 
šta kaže opozicija..treba li prihvatiti ultimatum...treba li staviti ime ubojice pavelića na ime beogradske ulice...šta kaže opozicija...imam prijedlog za dubravku koja osuđuje imenovanje ulice u beogradu....treba kao profesorka filozofskog fakulteta u beogradu dati inicijativu da se u beogradu da ime ulici po franji tuđmanu....prvo napunio je sela i gradove srbima u srbiji i pomogao demografiji...drugo omogučio je novim naraštajima srba iz hrvatske a koji žive sada u srbiji da slobodno žive bez straha o novog jasenovca...
 
Не можеш ти да поредиш једне-Вечерње Новости- у издању БОРБЕ ,са једним усраним Вучићевићем,
тако нешто је неприхватљиво.
-Вечерње Новости. постоје 100 година као што је постојала -политика експрес-.

Ми,Звездини навијачи смо куповали -Новости-,гробари куповали -Политику Експрес-.
Дуги низ година смо имали само ове дневне листове.
Нису нас лагали за разлику од тренутних 20 штампаних Гласила.
Ova vest je dokaz da su Novosti postale Informer. Samo još ostaje da se vidi koliko će još dublje da tonu. Srećom Politika još nije potpuna zastranila pa su prvi i demantovali ovu lažoviziju.
 

Back
Top