McDonalds

Problem gojaznosti je poslednjih godina u porastu.
Skoro svako dete rođeno posle 2000. godine u Americi dobija u toku ovih devet godina dijabetes.
Veliki broj ljudi je oversized, debelo, a ne zna koje su posledice.

Amerikanci su poznati po tome što tuže za sve i svašta, ali je suludo tužiti McDonalds za svoju gojaznost, jer vas niko ne tera da uđete u ovaj fast-food-restaurant.

Jedan advokat iz Amerike, poznat po tome što je dobio, tužio je vlasnike duvana, rekao je da i te kako treba tužiti McDonalds, što on trenutno i radi, vodi slučaj o dve debele tinejdžerke.

1. Da li znate koje poremećaje i tegobe nosi sa sobom gojaznost?
2. Da li, i koliko često posećujete McDonalds i druge fast-food-ove (računajte i na pekare i poslastičare, kao i trafike)?
3. Da li ste gojazni?

Česta je pojava da se ljudi javno kritikuju za pušenje. Da li ljude treba kritikovati zbog gojaznosti?

Ma najedes se, pa onda odes da trcis ili uradis sklekove i trbusnjake, i problem resen.Bio sam gojazan, i to dobro sam bio gojazan.:mrgreen:U sedmi razred sam bio isto bure.:mrgreen: ALi onda sam odradio jednu dijetu i od tada pazim na liniju.A volim McDonald's...Yum!
 
Mrzi me da čitam sve..Mek je realno s r a nj e.
Šta hamburger, ono hamburger...karton.
Sećam se dok mlađan lovac bejah ja bio je običaj da se rođendani slave u Meku.
Mislim da je 5i razred bio, drugarica slavila tamo..

I kupila nam svima onaj..Hepi Mil.
Brate mili, dobiješ jedan okrugli kartončić mesa i nešto što bi trebalo da predstavlja lepinju .
Jedino je pomfrit dobar.
I igračka, igračke su bile kul.
te nedelje su bile neke plišane igračke divljih životinja, slon je bio tj.
A jednom sam dobila i nekog đavola na nekom stubu , valjda iz Herkula, kao naviješ ga pa se tak stub pomera.

Drugarice mi kažu da valja sladoled u Meku.
Neka hvala.
Ako već želim da se hranim nezdravo uradiću to tako što ću se za manje para krkati pljeskama s lukom i finim burekom..a ne kartonom.

E a da, bivši dečko je ukrao sestri nekog kera iz tog hepi mila, neki plišani kerovi sa ogromnom falusoidnom njuškom pa mi je poklonio..i dan danas mi je to omiljeni privezak za ključeve
 
@ wild child

imam slona i majmuna na stubu lalalalla
to sve od tih rodjendana, a ja nikad nisam slavila i bila sam ljubomorna;
danas, zalutam u mek samo ako me najbolja drugarica primori, i to na milksejk od vanile, ili cokolade
devedeset dinara srednji cini mi se ...
 
Znaš kako - ja ne volim Mc. Hrana im je odvratna,higijena nikakva,a konobari(nazovimo ih tako) glupi.
Ja bih tim debelim tinejdžerima zabranio meso,mast i ulje. Pa eto, nek se hrane zdravom hranom, da vide kako uspeva.

P.S. U Americi nema normalnih ljudi... Ili su gojazni, ili neuhranjeni.

We're all living in America,
America is wunderbar.
We're all living in America,
America,America.
 
ma more u mek u bg nisam ušao ni henu pa ima 7, 8 godina... preko grane i po morima nekad iz fazona a i kao provereno je kolko tolko (ukus)... msm jeste ukusna manje više rana i cheese i pomfrit i šejk... al od toga leba nema... bukvalno ps. gonite me ne greh, znači smeši mi se sendvičina s pršutom i kačkavaljem od preko puta groblja xax
 
Posecujes cesto Ameriku?

Mislim, mora da je posecujes cesto cim s toliko sigurnosti tvrdis da tamo nema "normalnih", bilo da se to odnosi na njihovo psihicko stanje bilo na stanje njihovih tela i tezinu.
ja eto da priupitam, da naucim nesto od coveka koji zna.
 
Problem gojaznosti je poslednjih godina u porastu.
Skoro svako dete rođeno posle 2000. godine u Americi dobija u toku ovih devet godina dijabetes.
Veliki broj ljudi je oversized, debelo, a ne zna koje su posledice.

Amerikanci su poznati po tome što tuže za sve i svašta, ali je suludo tužiti McDonalds za svoju gojaznost, jer vas niko ne tera da uđete u ovaj fast-food-restaurant.

Jedan advokat iz Amerike, poznat po tome što je dobio, tužio je vlasnike duvana, rekao je da i te kako treba tužiti McDonalds, što on trenutno i radi, vodi slučaj o dve debele tinejdžerke.

1. Da li znate koje poremećaje i tegobe nosi sa sobom gojaznost?
2. Da li, i koliko često posećujete McDonalds i druge fast-food-ove (računajte i na pekare i poslastičare, kao i trafike)?
3. Da li ste gojazni?

Česta je pojava da se ljudi javno kritikuju za pušenje. Da li ljude treba kritikovati zbog gojaznosti?


O boze cula sam za to.:ljutko::ljutko::ljutko:
Nema njima pomoci.
Kako mogu da tuze mc,*** same su isle u njega....
 
vi ne shvatate jednu stvar-hrana u tim tako lancima ishrane sadrzi razne supstance koje izazvivaju zavisnost
tako da tuzba i nije toliko losa stvar
 
Poslednja izmena:

Back
Top