<<<MATURA>>>

http://3.***************/-CfZYYFPEV34/Tho6PPZG9cI/AAAAAAAAAjM/5LulvCVo3DM/s1600/16520.jpg
elie-saab-acfw0809-7a.jpg


e sad, fora je što i da imam pare za njih, nemam gde da ih uzmem. a da šijem... znam da neće biti ovakve. :(
nervira me ta matura...
 
ehmm..prvo mama me ne bi pustila na ulicu tako obucenu a kamoli na maturu..jos da mi se narod smeje..ali shvatam sta hoces da mi kazes, biti originalan i po cenu da ispadnes smesan, jel to?
obucicu se onako kako sam isplanirala, najjednostavnije moguce, a da opet ne odudaram od ostalih.


Pa ti ako imas svoj stil, bas te briga da li ce neko da ti se smeje! A i sto bi ti se neko smejao -.- I to uopste nije smesno! Npr. ja cu za maturu da obucem korset, suknju uz korset i demonia cipele! A mozda i neke lepe hulahopkice nadjem.. :) I sta me boli uvo ko ce sta da misli! Na maturi zelim da budem svoja i da se obucem onako kako ja zelim, a ne da povladjujem drugima! :P Nije mi namera da odudaram od drugih, boli me uvo da li ce biti slicni ko ja ili potpuno drugaciji, nego da udovoljim sebi i bitno mi je da sam sebi lepa!
 
Htela bih da se na maturkoj veceri pojavim u najotkacenijoj i najoriginalnijoj kombinaciji,jer ne zelim da obucem haljinu i stikle....
Da mozda uzmem neki kostim banane,jabuke,kocke,teletabisa???
Ili mozda znate neku jos ludju ideju?
 
Ja glasam da ides gola iliti naga ako ti lepse zvuci...

E kad smo kod toga...Bio neki bodyart kod nas u skoli, devojka se pojavila gola od kukova na gore i skroz iscrtana...Predobro je izgledalo...A i ona je prezgodna...Da probas tako nesto? :think:
 
Zasto ja jebeno ne mogu da dam ni jednu reputaciju ni jednom korisniku? Svugde pise potrebno je da i drugim date REPUTACIJU (ne izvlacite iz konteksta ovo) bla, bla...Pa kako da dam kad ima 5 aktivnih clanova, logicno da cu samo njima da dam...:dash: Glupa je ova Krsta mnogo...
 

Back
Top