Quantcast

MARTINKE!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

wild_child

Elita
Poruka
18.257
Meni su rekli da su doktorke kvalitetnije i medicinski ispravnije(samim tim i udobnije).Al opet Shellys su mi lepse :D
A sto se tih Underground tice ima ih moj ortak i lepe su.Cak me i podsecaju na Shellys.I super,ima ih vec godinu dana i po njihovom stanjnu izgledaju prilicno izdrzljive.

. . .

Poznat
Poruka
8.339
marko87:
kupio sam u nemackoj za 50 euro marke Underground, verovatno niko nikad nije cuo, ali jako su dobre (i pre svega jeftine) i uopste nisam imao problema sa bolom u nogama
Underground. . . Moja prva ljubav. . . :cry:
One su ti se decko moj ovde prodavale sve do neke 2000-te ako se dobro secam :wink:
Kod nas su prestali da ih uvoze iz razloga sto imje djon prebrzo pucao i jako puno su imali prituzbi na isti. Inace Underground se pravi po licenci od Shellys-a i jedina razloka je sto na bruksu idu tri paralelna konca, onako podeblja, kod Underground-a, a kod Shellys-a dva obicna.
Inace prosle godine sam cuo da ce kod nas opet da pocnu da uvoze Underground ali samo one sto su ovako malo luckaste, da napisem :) Znaci one sto imaju britansku zastavu, paukovu mrezu i sl. Ali nesto nisam video da se prodaju.
A sto se tice udobnosti. . . Pa i nesecam se da su mi bile nesto udobne, ali bile su mi najbolje sto sam imao. . . Valjda zato sto su mi bile prve. . .
A sto se tice udobnosti nekih cipela. . . Dosad sam in promenuo dovoljno da mogu slobodno da kazem da DOKTORKE JESU NAJUDOBNIJE!

wild_child

Elita
Poruka
18.257
Ja se secam jednih zanimljivih Shellyka koje je imao moj drug.Naime imale su 2 lica.Ovo prvo je bilo znaci normalno crno ali kad razrezes taj spoljasnji omot ispod su imale jos jedno lice,engleska zastava je bila.On je to dobio iz engleske .......blah ocu i ja tako nesto.

joGooOOD

Ističe se
Poruka
2.161
paukova mreza je ok(donegle)ali engleska zastava me tako smara...vec je to preraslo u kic,i necu da se divim britaniji 8) i nije samo stvar u tome,radije cu sprejem sama nazvrljati nesto!!!

:wink: NAVUKLA SAM KEVU DA KUPI MARTINKE!!(sto je najsmesnije,ona je odrasla na shimikama,i za nju su okruglaste cipele/cizme smesne,no kada sam ih ja nabavila,pocela je da sa dozom ljubavi u glasu o mojim martinkama...kako su cool i kako su zesce...a ja naravno kez od uva do uva :lol: )

wild_child

Elita
Poruka
18.257
joGooOOD:
paukova mreza je ok(donegle)ali engleska zastava me tako smara...vec je to preraslo u kic,i necu da se divim britaniji 8) i nije samo stvar u tome,radije cu sprejem sama nazvrljati nesto!!!

:wink: NAVUKLA SAM KEVU DA KUPI MARTINKE!!(sto je najsmesnije,ona je odrasla na shimikama,i za nju su okruglaste cipele/cizme smesne,no kada sam ih ja nabavila,pocela je da sa dozom ljubavi u glasu o mojim martinkama...kako su cool i kako su zesce...a ja naravno kez od uva do uva :lol: )
]]

Ma mene fasciniraju ta 2 lica a ne engleska zastava :D

Hesse

Aktivan član
Poruka
1.822
marko87:
kupio sam u nemackoj za 50 euro marke Underground, verovatno niko nikad nije cuo, ali jako su dobre (i pre svega jeftine) i uopste nisam imao problema sa bolom u nogama

Naravno da smo culi za Underground...
...ja ih kupio pre jedno hmm 8 godina u N.S.u u dr.Martens shopu...tad su bile nesto vise od dvesta maraka, za razliku od dr.Martens(onih klasicnih) koje su bile 180...

+SpookyGirl+

Veoma poznat
Poruka
11.350
Ja sam moje kupila pre koju nedelju u Urban shopu (kod Doma omladine) za 8990 din. Crne Dr.Martens, 14 kopci, broj 42. Uzasno su udobne ( prva 3 dana nisu bile )... malo je samo zajebano kad se obuvam i izuvam(pogotovo na fizickom) ,ali vec sam stekla neku brzinu i naviku u tome.... lako se trci u njima, mada sam u pocetku mislila da to nije moguche.... sto se tice tezine, meni to nije problem...i nikad ne nosim 2 para charapa, i nikad se ne smrznem u njima, naprotiv.... za vishe informacija, visit www.drmatens.co.uk

. . .

Poznat
Poruka
8.339
+SpookyGirl+:
Ja sam moje kupila pre koju nedelju u Urban shopu (kod Doma omladine) za 8990 din. Crne Dr.Martens, 14 kopci, broj 42. Uzasno su udobne ( prva 3 dana nisu bile )... malo je samo zajebano kad se obuvam i izuvam(pogotovo na fizickom) ,ali vec sam stekla neku brzinu i naviku u tome.... lako se trci u njima, mada sam u pocetku mislila da to nije moguche.... sto se tice tezine, meni to nije problem...i nikad ne nosim 2 para charapa, i nikad se ne smrznem u njima, naprotiv.... za vishe informacija, visit www.drmatens.co.uk
Ja jedne doktorke imam jos od zimus i idalje me zuljaju kad ih duze nosim. Ono sat, sat i po i to je to preko toga mi bas i nije preporucljivo, a one od 14 kopci me mrzi da nosim jer previse imam da se sniram. Nekako sam naviko na 10 i to mi je. Jeste da ove od 14 bolje izgledaju i sve ali puno je. . .

Fallen Rebel

Početnik
Poruka
32
joj ljudi!ja evo pre,hmmm 2 dana ih kupih i malo zuljaju ali nema veze!mlogo,mlogo su mi slatke!dr.martenes,u piramidi 8.690,10 kopci...
Zaljubila sam se u nih...jes da me strefi slog kad vidim uzbrdicu,al nema veze...e ajde me sad me lepo utesite i recite:proci ce te zuljanje za par dana?ajde plz?
al mnogo su mi lepe...obozavam ih,cak mi se i majka odusevila...ide na foru stasno su udobne nema stikle da lomim nogu(kao one fukse u po gradu),niti ce mi biti hladno... :D :D :D

e,a da li ste primetili da ima sve vise onih cupavih cudovista shto ljudi nose kao odecu...u mojoj skoli sam izbrojala cak 30...sto je da se ubijes koliko je to strasno...a i neprakticno je...to je kao za zimu,a sta ce kad im se to nakvasi i onda bude teze od martinki? :roll: :roll: :roll: ,mislim sta reci....

. . .

Poznat
Poruka
8.339
Bi rado ali. . . Sta znam, ja sam se na prve doktorke lako naviko i nisu me dugo zuljale, mesec-dva, ali na ove druge. . . Jos uvek se nisam navikao i kao sto rekoh sat/sat i po i to je to. Potrajace ti malo dok se ne razgaze, ali kad se razgaze bice ti dobro i neces imati slogova kad vidis uzbrdice, stepenista i sl. Jedino ce ti biti kao klizaljke kad si na ledu ali ono, izbegavj ga pa neces imati problema :)

nikodim

Poznat
Poruka
7.532
Ljudi... sta je zanimljivo u tim „cizmetinama“, cak toliko da ces sebe povredjivati noseci ih dok se nerazgaze... mislim... nista mi tu nije jasno... a i klizaju se... Moja drugarica je gotovo upropastiha hod sa tim... sta god da su. A i sta radi ova tema na muzici...? Kakve veze imaju cizme sa muzikom? Da li se uz njih dobija neki CD... ili, sta... u cemu je fazon. Obavezne su na necijem koncertu? ;)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.