МАРИНИКА у Скупштини: Вучић лаже, „Крушик“ дигао кредит да исплати плате! (ВИДЕО)

Naseg? Odakle si ti ono sine?

source.gif
 
Sta moralises ti? Pa jel lose pomoci bliznjem?

Смрадино, писао си о корупции, злоупотреби положаја, трговању утицајем, сјебавању фабрике и раднике... и то је теби ОК. "И ја бих тако", велиш ти.
Ти си опасан по заједницу и треба те сместитиу карантин.
 
Смрадино, писао си о корупции, злоупотреби положаја, трговању утицајем, сјебавању фабрике и раднике... и то је теби ОК. "И ја бих тако", велиш ти.
Ти си опасан по заједницу и треба те сместитиу карантин.
Ne, ja sam rekao da i ako je malo stavio u svoj dzep nije smak sveta. Smak sveta je ono sto su uradile dosmanlije. To sto ce on da uzme nek pare to je sitno, a ono sto su pokrale dosmanlije je krupno
 
To nameštanje se odnosi na izvlačenje novca koji je moj i tvoj.Ali ti to ne razumeš.Krade te bivši harmonikaš,a ti mu tapšeš.Nemoj posle meni da se žališ da ti je život bio težak i da si morao da botuješ za siću
Evo eklatantnog primera o čemu vi nemate pojma kako da bulanzite.
Ovo što ti navodite kao primer jednostavno nema adresu tamo gde se Seksana i klika joj obraćaju. Da se oni po tom pitanju obraćaju kinezima ili možda rusima, pa i 'ajde. A ovo što se oni obraćaju zapadu zato što neko ogoljava državno preduzeće, kako što rekom, to je eklatantan primer njihovog idiotizma. Zapadne faktore taka priča savršeno ne zanima. Ali duplo ih ne zanima tako nešto. Njih jedino zanima kad se državnom preduzeću obezbeđuje monopol. E na to gledaju kao na ljutu guju. A ovo, ovi je totalno promašena tema ovih idota. Bar što se tiče zapada.
Jedino je malo čudno što tolika kampanja ide preko N1? Može biti zato što im to ovi naši majmunu uređuju.
A inače je Krušik totalno bespredmetna priča po ovome što ti kukumačeš. Zapad će uvek samo da pozdravi kad još jedna državna firma više treba da se ogoli!
Raskrečila se Marinika oko ovog dosta, al bez veze.
 
Ne znam ko je pominjao zapad i SAD?Nešto ti se pobrkalo.Pričamo o situaciji nameštanja tendera,gde sin namesti isti ocu.
Ono kada bivši harmonikaš sa ibarske magistrale naprasno postane trgovac oružjem i odjednom ima novca da gradi hotele na kopu,a to nije bio u mogućnosti pre nego što mu je sin došao na funkciju.O komisijama, u Srbiji u kojima su sve institucije razorene i koje su stavljene u službu jedne interesne grupe (očigledno nepatriotske i krimogene),bolje nemoj

Super i sada uzmu kredit da ispalte zaposlenima plate ,a Marinika i dalje uredno dobija lovicu na račun , i još teži tome da se Krušik potpuno zatvori

Posle će da arlauče kako ljudi odlaze

To je ono kolješ vola za kilo mesa .
 
Super i sada uzmu kredit da ispalte zaposlenima plate ,a Marinika i dalje uredno dobija lovicu na račun , i još teži tome da se Krušik potpuno zatvori

Posle će da arlauče kako ljudi odlaze

To je ono kolješ vola za kilo mesa .

Zašto uzimaju kredit da isplate radnicima plate?Krušik nikada nije imao finansijskih problema dok god je proizvodio i dok su se proizvodi prodavali po pristojnim cenama preko SDPR-a?Da nisu upali u probleme od kada su tata Branko i napredna hunta odlučili da otkupljuju iz Krušika za kikiriki,te da otkupljeno prodaju za ogroman novac od kojeg ni država ni Krušik nemaju ništa?
 
Super i sada uzmu kredit da ispalte zaposlenima plate ,a Marinika i dalje uredno dobija lovicu na račun , i još teži tome da se Krušik potpuno zatvori

Posle će da arlauče kako ljudi odlaze

To je ono kolješ vola za kilo mesa .
Oni su se oko ovog slučaja načisto pogubili.
 
Zašto uzimaju kredit da isplate radnicima plate?Krušik nikada nije imao finansijskih problema dok god je proizvodio i dok su se proizvodi prodavali po pristojnim cenama preko SDPR-a?Da nisu upali u probleme od kada su tata Branko i napredna hunta odlučili da otkupljuju iz Krušika za kikiriki,te da otkupljeno prodaju za ogroman novac od kojeg ni država ni Krušik nemaju ništa?

Zato što im je neko možda zatvorio kanal prodaje ...
 
Zato što im je neko možda zatvorio kanal prodaje ...

Nije.Ima Krušik svoje tržište već decenijama,ali nema više distributera koji će uružje da otkupljuje po pristojnim cenama.Ni iz SDPR-a nije stizalo previše novca,ali je Krušik bar bio u plusu.Od kada svinjohunta kupuje za novac manji od potrošnje za proizvodnju,Krušik tone.
U prevodu,svinjohunta uništava našu namensku industriju,da bi sebi punila džepove,a ti Artur II,alfamagare i ostali čudni ljudi vičete da je to u interesu države...Dao bi ja vas na ispitivanje :mrgreen:
 
Nije.Ima Krušik svoje tržište već decenijama,ali nema više distributera koji će uružje da otkupljuje po pristojnim cenama.Ni iz SDPR-a nije stizalo previše novca,ali je Krušik bar bio u plusu.Od kada svinjohunta kupuje za novac manji od potrošnje za proizvodnju,Krušik tone.
U prevodu,svinjohunta uništava našu namensku industriju,da bi sebi punila džepove,a ti Artur II,alfamagare i ostali čudni ljudi vičete da je to u interesu države...Dao bi ja vas na ispitivanje :mrgreen:

Do sada im nisu isplaćivali plate iz kredita ?

Nisam u upravnom odbpru Krušika pa da znam , o čemu se radi , niti znam da su prodavali po nižim cenama ikome .

Uzgred možda za taj kanal prodaje nije trebao da se pojavljuej SDPR.

Ne možeš tvrditi sve to na osnovu informacija jedne zainteresovane strane . Sve što znam o tome znam od ovih koji su "otkrivali afaer" i da budem iskrena meni ta njihova afera je više sumnjiva od same afere
 
Do sada im nisu isplaćivali plate iz kredita ?

Nisam u upravnom odbpru Krušika pa da znam , o čemu se radi , niti znam da su prodavali po nižim cenama ikome .

Uzgred možda za taj kanal prodaje nije trebao da se pojavljuej SDPR.

Ne možeš tvrditi sve to na osnovu informacija jedne zainteresovane strane . Sve što znam o tome znam od ovih koji su "otkrivali afaer" i da budem iskrena meni ta njihova afera je više sumnjiva od same afere

Vidi ovako,da ti uprostim.Pre svinjohunte,Krušik je bio profitabilna kuća i imao svoje tržište,a oružje iz istog cenjeno u svetu,bez obzira na pokušaje mnogih da ga oblate (pre 12 god. su Britanci imali dokumentarac o SDPR-u,Krušiku i ilegajnoj trgovini).Od pojave svinjohunte,Krušik ima probleme i isplaćuje plate iz kredita,te im se,kako ti tvrdiš,zatvaraju kanali prodaje.Šta to ne valja?
Ne valja hunta.Ne valja što natašasti mozgovi ordiniraju u njoj.Ne valja lopovluk ni želja tata Branka da sagradi hotele na račun propasti namenske
 
Vidi ovako,da ti uprostim.Pre svinjohunte,Krušik je bio profitabilna kuća i imao svoje tržište,a oružje iz istog cenjeno u svetu,bez obzira na pokušaje mnogih da ga oblate (pre 12 god. su Britanci imali dokumentarac o SDPR-u,Krušiku i ilegajnoj trgovini).Od pojave svinjohunte,Krušik ima probleme i isplaćuje plate iz kredita,te im se,kako ti tvrdiš,zatvaraju kanali prodaje.Šta to ne valja?
Ne valja hunta.Ne valja što natašasti mozgovi ordiniraju u njoj.Ne valja lopovluk ni želja tata Branka da sagradi hotele na račun propasti namenske

Ja kažem da ne znam , u ovom svetu svakakvih informacija, svih mogućih manipulacija moram da sumnjam ... ne mogu drugačije

Više sumnjam u dobre namere onih koji su otkrivali aferu nego u objekte afere , i ne ma koliko želela da mislim drugačije ne mogu, stvarno ne mogu

Likovi koji to plasiraju ne ulivaju mi poverenje , ali nikako ni u kom pogledu . Možda su oni zeznuli onoga sa čijim se ja političkim stavovima ne slažem. možda to rade iz motiva iz kojih bi ja nešto slično uradila (državni interes) ali ja njima ne verujem

Misli šta hoćeš , ubeđuj me koliko hoćeš - meni ta ekipa ne uliva poverenje i to je moj osnovni motiv da ovako pišem

Još kad mi ti napišeš svinjska hunta za objekte afere - moj stav postaje još jači , ne što ovi na vlasti nisu lopuže, već što se zapitam a kolika je lopuža onaj koji ove informacije podržava na takvom nivou

Izvini, Moj stav takav
 
Vidi ovako,da ti uprostim.Pre svinjohunte,Krušik je bio profitabilna kuća i imao svoje tržište,a oružje iz istog cenjeno u svetu,bez obzira na pokušaje mnogih da ga oblate (pre 12 god. su Britanci imali dokumentarac o SDPR-u,Krušiku i ilegajnoj trgovini).Od pojave svinjohunte,Krušik ima probleme i isplaćuje plate iz kredita,te im se,kako ti tvrdiš,zatvaraju kanali prodaje.Šta to ne valja?
Ne valja hunta.Ne valja što natašasti mozgovi ordiniraju u njoj.Ne valja lopovluk ni želja tata Branka da sagradi hotele na račun propasti namenske

Jes vala...Tešić i ekipica od decembra 2017. na crnoj listi, jer su valjali kome su stigli, a kupovali od Krušika ispod cene, pa se tu našao slučajno i tatko Branko da omasti brk, bugarski sajt (koga inače guraju Rusi, jer se bavi objavljivanjem podataka o ilegalnim CIA transakcijama za naoružavanje raznih bandi po svetu) se bavi Krušikom već više od godinu dana...

I onda došla Marinika, posle godinu i po dana, zamahala nekim papirčićem (ko Vučić onomad kad je bio u opoziciji) i time što je rekla u Srbiji nešto što su već svi na svetu znali, srušila giganta namenske industrije... :hahaha:

Sasvim logično. Najgori su domaći izdajnici, nema veze što svi ostali na svetu znaju da vlastodržci u Srbiji kradu svoju zemlju na angro...:per:

Al ne moraju da brinu, u Srbiji vazda dosta ološa kome domaće ***** miriše, ako je sendvič pored.
 
Zašto uzimaju kredit da isplate radnicima plate?Krušik nikada nije imao finansijskih problema dok god je proizvodio i dok su se proizvodi prodavali po pristojnim cenama preko SDPR-a?Da nisu upali u probleme od kada su tata Branko i napredna hunta odlučili da otkupljuju iz Krušika za kikiriki,te da otkupljeno prodaju za ogroman novac od kojeg ni država ni Krušik nemaju ništa?
Recite vi jel se vi sad zalažete za privatizaciju Krušika ili kako?
Pošto jako ste pomućeni.
Državne firme mogu da rade samo onako kako im država kaže.
 
Vidi ovako,da ti uprostim.Pre svinjohunte,Krušik je bio profitabilna kuća i imao svoje tržište,a oružje iz istog cenjeno u svetu,bez obzira na pokušaje mnogih da ga oblate (pre 12 god. su Britanci imali dokumentarac o SDPR-u,Krušiku i ilegajnoj trgovini).Od pojave svinjohunte,Krušik ima probleme i isplaćuje plate iz kredita,te im se,kako ti tvrdiš,zatvaraju kanali prodaje.Šta to ne valja?
Ne valja hunta.Ne valja što natašasti mozgovi ordiniraju u njoj.Ne valja lopovluk ni želja tata Branka da sagradi hotele na račun propasti namenske
i u svim aferama i lopovlucima...pojavljuju se likovi, koji su bliski vlsti...slučajnost
 
Смрадино, писао си о корупции, злоупотреби положаја, трговању утицајем, сјебавању фабрике и раднике... и то је теби ОК. "И ја бих тако", велиш ти.
Ти си опасан по заједницу и треба те сместитиу карантин.
ove lopovčine su poštene...a one lopovčine su nepoštene
 

Back
Top