Quantcast

МАРИНИКА у Скупштини: Вучић лаже, „Крушик“ дигао кредит да исплати плате! (ВИДЕО)

Tenkre

Buduća legenda
Poruka
25.328
Pa da li ce biti tvoj brat ili neki pajser na toj funkciji isto je. Bolje da je tvoj brat logicno. A to sto se namesti po neki tender ovo ono, nije to nista. To je 1 posto od onoga sto su radile dosmanlije

To nameštanje se odnosi na izvlačenje novca koji je moj i tvoj.Ali ti to ne razumeš.Krade te bivši harmonikaš,a ti mu tapšeš.Nemoj posle meni da se žališ da ti je život bio težak i da si morao da botuješ za siću

daco9633

Elita
Banovan
Poruka
15.922
To nameštanje se odnosi na izvlačenje novca koji je moj i tvoj.Ali ti to ne razumeš.Krade te bivši harmonikaš,a ti mu tapšeš.Nemoj posle meni da se žališ da ti je život bio težak i da si morao da botuješ za siću
Meni je zivot odlican. A to sto ce da uzme pare otac od Nese a ne majka od onog degena sto je iznosio poverljive informacije je za mene bolja opcija.

Tenkre

Buduća legenda
Poruka
25.328
Meni je zivot odlican. A to sto ce da uzme pare otac od Nese a ne majka od onog degena sto je iznosio poverljive informacije je za mene bolja opcija.

Nije.Tebi je život očajan.Samo očajnik pristaje da bude bot nekog vlastodržca u zemlji koja loše stoji po svim parametrima

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
36.873
Ajde ne seri. Ovo sve i da je istina, ti da si ministar ne bi namestio kao svom ocu ilj bratu posao. Ma daj
ne mogu da verujem sta sam procitao :lol: .Cuvena srpska mudrost "malom lopovu seci glavu pred velikim skini kapu",upravo je isplivala u ovom postu
Sta drugo reci nego, stoka

daco9633

Elita
Banovan
Poruka
15.922
ne mogu da verujem sta sam procitao :lol: .Cuvena srpska mudrost "malom lopovu seci glavu pred velikim skini kapu",upravo je isplivala u ovom postu
Ti si stoka, jer ovde nesto moralises a pokazali su se takvi kao ti od 2000 pa do 2012

S1MCRO

Veoma poznat
Poruka
12.282

Nažalost, to što je ovaj poluidiot napisao je sastavni deo našeg mentaliteta.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.