Marina Ambramović (koju je odlikovao av) je sveštenica visokog ranga u satanističkoj crkvi?!

Grom_sa_neba!

Buduća legenda
Poruka
26.486
...


Ništa novo...što upućeniji već nisu naslućivali, znali i govorili...

Ali evo...sad je stiglo i do mejnstrim medija, a sve usled osvetljavanja sudjenja i slucaja Epstajn...

KNJIŽEVNICA ŽESTOKO OPTUŽILA MARINU ABRAMOVIČ ZBOG EPSTAJNA! Milojković: Ona je sveštenica visokog ranga u sataninoj crkvi!​

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/...-i-politicke-elite-sad-a-umesani-u-pedofiliju

Nekidan je bilo pominjanje i neke ex YU ili bese Srb Missice koja je pohodila dato ostrvo...

Pominjani su i oboje Klintonovih...i Bil i Hilari..., a @Jugoslav Čvarak će nam reči ko je ono beše dao milionsku donaciju Fondaciji Klinton...:ceka:pocinje na "AV", a zavrsava se sa "ist"... :ceka:

Nego da se vratimo visoku sveštenicu Marinu...
Setimo se da je pre par godina imala izlozbu u Muzeju na Uscu...izlozbu podrzanu od sistema, a i od drugoarbijanske opozicije btw...(jer njima sve sto dodje sa zapada miriše...)

OVO JE NAJVEĆI DOGAĐAJ U MOM ŽIVOTU Marina Abramović nastupila pred 5.000 ljudi na Ušću​

https://www.blic.rs/kultura/ovo-je-...bramovic-nastupila-pred-5000-ljudi-na/5wqrm00

(29.09.2019.)
U sklopu izložbe "Čistač", Marina Abramović je sinoć na javnom predavanju u parku ispred Muzeja savremene umetnosti u Beogradu okupila više od 5.000 ljudi sa kojima je podelila detalje iz svog života, stvaralaštva i umetnosti performansa.

Takođe...treba se prisetiti i da je doticna dobila orden + pismo od Vučića:

https://nova.rs/zabava/showbiz/viktor-savic-napao-marinu-abramovic-vrati-orden-vucicu/
Inače, jedna od najznačajnijih umetnica današnjice Marina Abramović u Njujorku je, u ime predsednika Srbije, primila Zlatnu medalju za zasluge, a uručio joj je ambasador Marko Đurić.

U pismu koje je Marini Abramović uputio Aleksandar Vučić, ističe se da Srbija razvija i implementira kulturnu politiku spremnu i sposobnu da privuče i zadrži malada umetnike, koji, poput Marine Abramović, neće morati da odlaze iz zemlje da bi ostvarili svoju umetničku viziju.

Vučić je istakao da je Marina Abramović pokazala ne samo Srbiji, nego i celom svetu kako se ruše zidovi i barijere i da je to ono što Srbija želi da usvoji kao svoj model.




...
 
Perverzan lik. Ja sam video brdo muškaraca koji masturbiraju goli i to je kao neka umetnost. Trebali su ti muškarci što su bili goli da je gađaju krastavcima a ne da učestvuju u njenom ,,performansu". Mada ima neke zanimljive izložbe koje bi mogle da se podvedu pod konceptualnom umetnošću.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pominjani su i oboje Klintonovih...i Bil i Hilari..., a @Jugoslav Čvarak će nam reči ko je ono beše dao milionsku donaciju Fondaciji Klinton...:ceka:pocinje na "AV", a zavrsava se sa "ist"... :ceka:
😡

Sjeti se na pretprošlim izborima jednog od videa, pa kaže: "Da sam grešio, grešio sam."
Tko radi taj i griješi.
Dok je oporba sebe uzdizala u nebesa, taj čovjek je pred cijelim narodom priznao da onaj koji radi, griješi.
Narod, prepoznavši čistoću i iskrenost izranjavanog srca koje iza te izjave stoji, odlučio je tom čestitom čovjeku opet ukazati povjerenje.
Na kraju krajeva, ni Isus ni Apostoli, ni anđeli na nebu, pa čak ni sam YHWH nisu savršeni, sjeti se samo kada je starkelja shvatio da je zeznuo, pa brže bolje potopio zemlju, eno u Svetom pismu crno na bijelo stoji.
 
...


Ništa novo...što upućeniji već nisu naslućivali, znali i govorili...

Ali evo...sad je stiglo i do mejnstrim medija, a sve usled osvetljavanja sudjenja i slucaja Epstajn...

KNJIŽEVNICA ŽESTOKO OPTUŽILA MARINU ABRAMOVIČ ZBOG EPSTAJNA! Milojković: Ona je sveštenica visokog ranga u sataninoj crkvi!​

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/...-i-politicke-elite-sad-a-umesani-u-pedofiliju

Nekidan je bilo pominjanje i neke ex YU ili bese Srb Missice koja je pohodila dato ostrvo...

Pominjani su i oboje Klintonovih...i Bil i Hilari..., a @Jugoslav Čvarak će nam reči ko je ono beše dao milionsku donaciju Fondaciji Klinton...:ceka:pocinje na "AV", a zavrsava se sa "ist"... :ceka:

Nego da se vratimo visoku sveštenicu Marinu...
Setimo se da je pre par godina imala izlozbu u Muzeju na Uscu...izlozbu podrzanu od sistema, a i od drugoarbijanske opozicije btw...(jer njima sve sto dodje sa zapada miriše...)

OVO JE NAJVEĆI DOGAĐAJ U MOM ŽIVOTU Marina Abramović nastupila pred 5.000 ljudi na Ušću​

https://www.blic.rs/kultura/ovo-je-...bramovic-nastupila-pred-5000-ljudi-na/5wqrm00

(29.09.2019.)


Takođe...treba se prisetiti i da je doticna dobila orden + pismo od Vučića:

https://nova.rs/zabava/showbiz/viktor-savic-napao-marinu-abramovic-vrati-orden-vucicu/









...
Umetnica ko sto sam ja vozac Formule 1.
 
...


Ništa novo...što upućeniji već nisu naslućivali, znali i govorili...

Ali evo...sad je stiglo i do mejnstrim medija, a sve usled osvetljavanja sudjenja i slucaja Epstajn...

KNJIŽEVNICA ŽESTOKO OPTUŽILA MARINU ABRAMOVIČ ZBOG EPSTAJNA! Milojković: Ona je sveštenica visokog ranga u sataninoj crkvi!​

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/...-i-politicke-elite-sad-a-umesani-u-pedofiliju

Nekidan je bilo pominjanje i neke ex YU ili bese Srb Missice koja je pohodila dato ostrvo...

Pominjani su i oboje Klintonovih...i Bil i Hilari..., a @Jugoslav Čvarak će nam reči ko je ono beše dao milionsku donaciju Fondaciji Klinton...:ceka:pocinje na "AV", a zavrsava se sa "ist"... :ceka:

Nego da se vratimo visoku sveštenicu Marinu...
Setimo se da je pre par godina imala izlozbu u Muzeju na Uscu...izlozbu podrzanu od sistema, a i od drugoarbijanske opozicije btw...(jer njima sve sto dodje sa zapada miriše...)

OVO JE NAJVEĆI DOGAĐAJ U MOM ŽIVOTU Marina Abramović nastupila pred 5.000 ljudi na Ušću​

https://www.blic.rs/kultura/ovo-je-...bramovic-nastupila-pred-5000-ljudi-na/5wqrm00

(29.09.2019.)


Takođe...treba se prisetiti i da je doticna dobila orden + pismo od Vučića:

https://nova.rs/zabava/showbiz/viktor-savic-napao-marinu-abramovic-vrati-orden-vucicu/

A sta ocekivati od sataniste i prevaranta?







...
 
...

Posebno se dotakla i naše sunarodnice Marine Abramovič, čije je ime, navodno, na zloglasnom spisku.

- . Imamo i našu Marinu Abramović koja je isto učestvovala u tome. Ona je otvoreni satanista, ona je sveštenica u Sataninoj crkvi u Kaliforniji, koju je osnovao Anton Šandor Levej 1960. godine. Prva sveštenica je njegova ćerka, a druga sveštenica po rangu je Marina Abramović. Kad ukucate njena dela na Guglu tu se vidi promocija pedofolije i kanibalizma. Imali su te večere gde se "kuva duša", satanizmu ništa nije strano.

Satanizam je preokrenut hrišćanski moral, sve ono što je u hrišćanstvu dobro, to satanizam ne podnosi i prezire! Za Bila Gejtsa se zna, njegova žena Melinda se razvela nakon što je saznala da je drugovao sa Epstajnom - rekla je Milojković.

...
 
😡

Sjeti se na pretprošlim izborima jednog od videa, pa kaže: "Da sam grešio, grešio sam."
Tko radi taj i griješi.
Dok je oporba sebe uzdizala u nebesa, taj čovjek je pred cijelim narodom priznao da onaj koji radi, griješi.
Narod, prepoznavši čistoću i iskrenost izranjavanog srca koje iza te izjave stoji, odlučio je tom čestitom čovjeku opet ukazati povjerenje.
Na kraju krajeva, ni Isus ni Apostoli, ni anđeli na nebu, pa čak ni sam YHWH nisu savršeni, sjeti se samo kada je starkelja shvatio da je zeznuo, pa brže bolje potopio zemlju, eno u Svetom pismu crno na bijelo stoji.
njen rad je prihvaćen i izuzetno visoko cenjen u kasti ultrabogatih, liberalnih „levičara sa Menhetna“, koji su dobrim delom rimokatoličkog ili jevrejskog porekla i koji čine duhovno i ideološko jezgro današnje Demokratske stranke u Sjedinjenim Američkim Državama.

...
 
Uopće ne sumnjam da Marina Abramović sa Đilasom, Boškom, Milicom Zmijicom i Sergejom često bleji u kafani pljačkajući narod i planirajući kako rušiti legitimno izabranu vlast.
Vračar i krug dvojke su zapravo hrvatski Glavnograd u malom, nad koji se nadvio naopako okrenuti pentagram.
Tamo Baphomet piruje i sataniše sa SDP-njarama, koji unazad 34 godine dobivaju izbore.
 
Milojković je podsetila na strašne priče o adrenohromu, supstanci koja nastaje u krvi dece kada su pred smrt mučena. U satanizimu, ovakva dečija krv podmlađuje.
- Od kada je rat u Ukrajini i Rusiji, deset hiljada dece je nestalo "sklonjeno" iz Ukrajine. Mel Gibson se pitao gde su ta deca? Filmu u kojem je i on učestvovao "Zvuk slobode" i napravio ozbiljan film na temeljima istinitih događaja, niko nije hteo da ga kupi! Jedva su ga distribuisali u biskopima. Sada rade novi dokumentarni film, sa tim istim agentom koji je ispričao svoje iskustvo.... Treba živeti na toj planeti koja to radi - rekla je Milojković.
...
 
Postoji nešto kod njenog umetničkog izraza što zavređuje pažnju i poštovanje (ne i moje) van tog konteksta "satanizam";
Ima dosta ljudi koji nisu ni u kakvoj veri, i možda je njima lakše to sve da shvate, a da ne povezuju sa satanom i sl.; Kažem, možda.
Imam utisak da je za svoje godine prelepa žena, a mimo toga o njoj uopšte ne želim, a mislim da nisam ni u poziciji da razmišljam.
Imam više sklonosti i interesovanja da slušam povremeno njenog brata-koji se, gde god vidi za zgodno, glasno i javno ograđuje od njenog posla. On, je npr., meni jedan zanimljiv gospodin. Zanimljivo mi je njegovo razmišljanje-shvatala ga za ozbiljno ili ne. Tu ide čak neka valovita linija-nešto razumem i sasvim mi je ok, a onda priča nešto što ne želim da razumem, i ne želim da mi bude ok.
 
Poslednja izmena:
Marina Ambramović (koju je odlikovao av) je sveštenica visokog ranga u satanističkoj crkvi?!
Pozivam sve forumaše na temu da se uvjere kakvim je svakodnevnim napadima na Krstarici izložen Председник Републике Србије, Господин Председник Александар Вучић.
@Grom_sa_neba! i klika njegovih istomišljenika uvijek iznova nalazi nove načine kako uvrijediti Председника Републике Србије, Господина Председника Александpa Вучића, nazivajući ga pri tome pogrdnim imenima kao što su "Neron", "Šizoje", "Psiho", "Pic*ousti", "Žvalavi", "Bolesnik", "AVtihrist" itd., međutim, sada je @Grom_sa_neba! sve to podignuo na novu razinu.
Председника Републике Србије, Господина Председника Александpa Вучића, nazvao je av.
Znači, tog čovjeka je u potpunosti dehumanizirao i sveo ga na dva mala slova.

😡 🐈
 
Pozivam sve forumaše na temu da se uvjere kakvim je svakodnevnim napadima na Krstarici izložen Председник Републике Србије, Господин Председник Александар Вучић.
@Grom_sa_neba! i klika njegovih istomišljenika uvijek iznova nalazi nove načine kako uvrijediti Председника Републике Србије, Господина Председника Александpa Вучића, nazivajući ga pri tome pogrdnim imenima kao što su "Neron", "Šizoje", "Psiho", "Pic*ousti", "Žvalavi", "Bolesnik", "AVtihrist" itd., međutim, sada je @Grom_sa_neba! sve to podignuo na novu razinu.
Председника Републике Србије, Господина Председника Александpa Вучића, nazvao je av.
Znači, tog čovjeka je u potpunosti dehumanizirao i sveo ga na dva mala slova.

😡 🐈
Lično polažem dosta nade u kvalitet jezika, volim lingvistiku i semantiku. Nije u redu koristiti makar lowercase-av u imenovanju nekog čiji su inicijali po svim pravilima uvek pisani uppercase, je l'te, A.V.
I sama sam napravila dosta propusta pišući AV.
Srbija u ovom trenutku nema boljeg vođu. Gospodin A.V. je čak možda i više od onoga šta zaslužujemo.
Odlikovao je M. A.?
Time je stavio pod znak pitanja i odlikovanja koja lično prima. Ok...
Enough said, nothing done.
 
Lično polažem dosta nade u kvalitet jezika, volim lingvistiku i semantiku. Nije u redu koristiti makar lowercase-av u imenovanju nekog čiji su inicijali po svim pravilima uvek pisani uppercase, je l'te, A.V.
I sama sam napravila dosta propusta pišući AV.
Pa ja se isto pitam, zbog čega je svima toliko teško napisati Председник Републике Србије, Господин Председник Александар Вучић?
Treba o tome na Krstarici donijeti neki pravilnik, izglasati amandman.
 
Pa ja se isto pitam, zbog čega je svima toliko teško napisati Председник Републике Србије, Господин Председник Александар Вучић?
Treba o tome na Krstarici donijeti neki pravilnik, izglasati amandman.
Mi smo se asimilovali po tom pitanju: av, AV, A.V. Aleksandar Vučić;
Imamo tendenciju da ga svojatamo i doživljavamo kao jednog od nas jer je napravio javno x gegova, kao ono sa vinom Malvazija. Ne znam, ne interesuje me njegova politička budućnost uopšte, ali činjenicu da mi je to predsednik države, vođa/lider... to ne zaboravljam. Šta se od njega očekuje-uglavnom ne znam.
Meni, kao individui ne treba nikakav vođa-svoj život živim kako sama mogu i hoću.
 
Pozivam sve forumaše na temu da se uvjere kakvim je svakodnevnim napadima na Krstarici izložen Председник Републике Србије, Господин Председник Александар Вучић.
@Grom_sa_neba! i klika njegovih istomišljenika uvijek iznova nalazi nove načine kako uvrijediti Председника Републике Србије, Господина Председника Александpa Вучића, nazivajući ga pri tome pogrdnim imenima kao što su "Neron", "Šizoje", "Psiho", "Pic*ousti", "Žvalavi", "Bolesnik", "AVtihrist" itd., međutim, sada je @Grom_sa_neba! sve to podignuo na novu razinu.
Председника Републике Србије, Господина Председника Александpa Вучића, nazvao je av.
Znači, tog čovjeka je u potpunosti dehumanizirao i sveo ga na dva mala slova.

😡 🐈
FMB91aIWQAE8Oja.jpg


+

Evo sa zvanicnog SNSajta :rtfm: :

ЂУРИЋ ОРГАНИЗОВАО ПРИЈЕМ У ЧАСТ МАРИНЕ АБРАМОВИЋ​

https://sns.org.rs/novosti/vesti/djuric-organizovao-prijem-u-cast-marine-abramovic
marina-abramovic-marko-djuric.jpg

На скупу на којем је Ђурић као специјални изасланик преседника Србије уручио златну медаљу једној од најзначајнијих уметница данашњице, прочитано је писмо председника Србије у којем је у своје и име српског народа изразио најдубље поштовање за рад Марине Абрамовић.

"Србија Вас чека отвореног срца, чекамо ваше нове перформансе и нове успехе", порчио је председник Републике Србије Александар Вучић и подсетио да је изложба "Чисач" коју је видело више од 60.000 људи била пример сарадње државе и уметника, а која између осталог показује и потврђује нову политику државе према култури.

P.S.
A neki od navedenih nadimaka su i od Pop-a :kpozdrav:

...
 
Poslednja izmena:
Pozivam sve forumaše na temu da se uvjere kakvim je svakodnevnim napadima na Krstarici izložen Председник Републике Србије, Господин Председник Александар Вучић.
@Grom_sa_neba! i klika njegovih istomišljenika uvijek iznova nalazi nove načine kako uvrijediti Председника Републике Србије, Господина Председника Александpa Вучића, nazivajući ga pri tome pogrdnim imenima kao što su "Neron", "Šizoje", "Psiho", "Pic*ousti", "Žvalavi", "Bolesnik", "AVtihrist" itd., međutim, sada je @Grom_sa_neba! sve to podignuo na novu razinu.
Председника Републике Србије, Господина Председника Александpa Вучића, nazvao je av.
Znači, tog čovjeka je u potpunosti dehumanizirao i sveo ga na dva mala slova.

😡 🐈
AV-AVET
 
Pozivam sve forumaše na temu da se uvjere kakvim je svakodnevnim napadima na Krstarici izložen Председник Републике Србије, Господин Председник Александар Вучић.
@Grom_sa_neba! i klika njegovih istomišljenika uvijek iznova nalazi nove načine kako uvrijediti Председника Републике Србије, Господина Председника Александpa Вучића, nazivajući ga pri tome pogrdnim imenima kao što su "Neron", "Šizoje", "Psiho", "Pic*ousti", "Žvalavi", "Bolesnik", "AVtihrist" itd., međutim, sada je @Grom_sa_neba! sve to podignuo na novu razinu.
Председника Републике Србије, Господина Председника Александpa Вучића, nazvao je av.
Znači, tog čovjeka je u potpunosti dehumanizirao i sveo ga na dva mala slova.

😡 🐈
Mi smo se asimilovali po tom pitanju: av, AV, A.V. Aleksandar Vučić;
Imamo tendenciju da ga svojatamo i doživljavamo kao jednog od nas jer je napravio javno x gegova, kao ono sa vinom Malvazija. Ne znam, ne interesuje me njegova politička budućnost uopšte, ali činjenicu da mi je to predsednik države, vođa/lider... to ne zaboravljam. Šta se od njega očekuje-uglavnom ne znam.
Meni, kao individui ne treba nikakav vođa-svoj život živim kako sama mogu i hoću.
Stokholmci....:D Prava ste klasa...;) 'klasića'....:cool:
 
Mi smo se asimilovali po tom pitanju: av, AV, A.V. Aleksandar Vučić;
Imamo tendenciju da ga svojatamo i doživljavamo kao jednog od nas jer je napravio javno x gegova, kao ono sa vinom Malvazija. Ne znam, ne interesuje me njegova politička budućnost uopšte, ali činjenicu da mi je to predsednik države, vođa/lider... to ne zaboravljam. Šta se od njega očekuje-uglavnom ne znam.
Meni, kao individui ne treba nikakav vođa-svoj život živim kako sama mogu i hoću.
Da, zato su te ucenili zbog posla.
 

Back
Top