Manastir Tumane postaje drugi Ostrog

Realno XD. A crkve treba da su stanice koje ljude povezuju direktno sa bićem na nebu, jer ako se moliš kući on te ne čuje, ali ako ipak odeš to te molitvene stanice i još ako ostaviš donaciju, mašala. Ljudima jednostavno bude lakse jer misle da su učinili nešto dobro, a tako treba da se osećaju non stop i čine dobro uvek. Ljudi ne znaju ko su, postoji pregršt hard core vernika koji su izvršili masovna ubistva nad čovečanstvom, džaba ti vera ako si loš čovek. Budi dobar čovek i čini dobro svima.
to nisu pravi vernici
to što ideš u crkvu ne čini te vernikom.. vera dolazi iz duše i srca
 
Zadnje dve godine svog života Partrijarh Pavle je proveo na Vojno-Medicinskoj Akademiji.
Jel' Patrijarh Pavle verovao u Lovačko-Ribolovačke Priče svojih podređenih u Srpskoj Pravoslavnoj Crkvi. Ili je više vjerovao onim bezbožnicima zaposlenim na Vojno-Medicinskoj Akademiji ?
 
Zadnje dve godine svog života Partrijarh Pavle je proveo na Vojno-Medicinskoj Akademiji.
Jel' Patrijarh Pavle verovao u Lovačko-Ribolovačke Priče svojih podređenih u Srpskoj Pravoslavnoj Crkvi. Ili je više vjerovao onim bezbožnicima zaposlenim na Vojno-Medicinskoj Akademiji ?
Kakve price?O cemu ti?
Nije spc protiv ljekara i ne smatra ih bezboznicima.
Ako nisi znao postoje i sveci koji su bili ljekari.
 
E ovo si dobro rekla,
put do ozdravljenja su lekari i lekovi :ok:
Ako ti oni ne pomognu onda ti ne pomazu ni kozne gace :mrgreen:
A ako se molis onda se moli lekarima
Imao čovek tešku operaciju koja je trajala 8 sati i jedva je preživeo, njegovi su prokomentarisali "hvala ti bože". Verovatno misle da je bog ušao u lekara i izvršio operaciju. Ili kad se porodica moli za stolom "hvala ti bože za ovu hranu i lebac koji nam daješ", verovatno misle da bog magijom stvara hranu na njihovom stolu.
 
E ovo si dobro rekla,
put do ozdravljenja su lekari i lekovi :ok:
Ako ti oni ne pomognu onda ti ne pomazu ni kozne gace :mrgreen:
A ako se molis onda se moli lekarima
Ne mozes se moliti ljekarima.Oni su samo ljudi i mogu i da pogrijese.Mozes se samo moliti Bogu da njima podari moc da te izlijece.😉
Oni su samo posrednici.Postoje i mnogobrojna svjedocanstva ljekara o isceljenjima koja oni ne mogu da objasne uz sve svoje znanje.
Sve u svemu,ono sto ti hoces da kazes,je da su ljudi,pa i ljekari,svemocni,a nisu.
 
Imao čovek tešku operaciju koja je trajala 8 sati i jedva je preživeo, njegovi su prokomentarisali "hvala ti bože". Verovatno misle da je bog ušao u lekara i izvršio operaciju. Ili kad se porodica moli za stolom "hvala ti bože za ovu hranu i lebac koji nam daješ", verovatno misle da bog magijom stvara hranu na njihovom stolu.
Nije u pitanju nikakva magija.
Covjek ne upravlja ni zivotom,ni smrcu.
To je valjda svima jasno.
Umiru i ljekari,kao i obicni ljudi.
 
Nije u pitanju nikakva magija.
Covjek ne upravlja ni zivotom,ni smrcu.
To je valjda svima jasno.
Umiru i ljekari,kao i obicni ljudi.
Naprotiv, ja upravljam svojim životom a ti si izgleda marioneta kojom neka sila upravlja umesto tebe. Mnogi ljudi umru a mogli su da žive još dugo sve to zahvaljujući načinu života i jer su tako sami izabrali. Je l neka nebeska sila tera narkomana da se bode, alkoholičara da pije, pušača da puši, padobranca da skače itd...
 
Stavi kad sii gladan tanjir ispred sebe i cekaj da ti pljeskavica padne s neba :lol:
Umreces moleci se cekajuci od boga gladan 101 %
hahah znaš da sam probao da slatki kupus pretvorim u roštilj...i evo sad sam gladan i molim se bogu da mi da nešto da jedem, ali on to neće dok ne odem da kupum hranu svojim parama i naravno kad napunim stomak da se zahvalim bogu što mi je omogućio pekaru gde ću potrošiti svoj novac i iscimati se da kupim burek :/
 
Naprotiv, ja upravljam svojim životom a ti si izgleda marioneta kojom neka sila upravlja umesto tebe. Mnogi ljudi umru a mogli su da žive još dugo sve to zahvaljujući načinu života i jer su tako sami izabrali. Je l neka nebeska sila tera narkomana da se bode, alkoholičara da pije, pušača da puši, padobranca da skače itd...
Da,da...ti si se rodio po svojoj zelji.😂
Covjek ima slobodnu volju,i moze da upravlja njom kako hoce...ali ne i dokle hoce.
 
hahah znaš da sam probao da slatki kupus pretvorim u roštilj...i evo sad sam gladan i molim se bogu da mi da nešto da jedem, ali on to neće dok ne odem da kupum hranu svojim parama i naravno kad napunim stomak da se zahvalim bogu što mi je omogućio pekaru gde ću potrošiti svoj novac i iscimati se da kupim burek :/
Bog ti je dao pamet i zdravlje da zaradis za taj hljeb.I to je nesto na sta ti nisi mogao sam uticati.Pomislis li kad na to?
Mozes ti karikirati do prekosutra,ali svi umni ljudi su ipak trazili Boga jer su shvatili ipak da nista ne znaju.
 

Back
Top