Manastir Tumane postaje drugi Ostrog

Ne, jer je on saznao za Boga i prihvatio učenje Hrista a na ove koje mislim, neće prestati da kradu, lažu, čine preljube ali će okačiti fotku iz manastira. Naravno, ostavljam Bogu da sudi, ja sam samo iznela svoje mišljenje.
Мало ти је токсично ''само'' мишљење...

Ајд разумем ове атеисте што по поповима лоповима из своје тито-партије туку аутоголовима, али тебе као верницу да газиш по верницима...?

Ко штокхолмски синдром
 
Мало ти је токсично ''само'' мишљење...

Ајд разумем ове атеисте што по поповима лоповима из своје тито-партије туку аутоголовима, али тебе као верницу да газиш по верницима...?

Ко штокхолмски синдром
Izvini,ali dosta mi je više ovih vernika koji su veći vernici od Sv, Petra ali na papiru.. ali ljudski je praštati, tako da ne bih dalje o tome.
 
Izvini,ali dosta mi je više ovih vernika koji su veći vernici od Sv, Petra ali na papiru.. ali ljudski je praštati, tako da ne bih dalje o tome.
Нема шта да ти је ''доста'' кад и тебе трпи Бог, већ да све покриваш разумевањем ко своје ђаке што штитиш...

То и јесте корен љубави и вере - разумевање за свачују болест, а не клиначки бунт
 
Nikad ni nije bilo vazno zasto drugi ljudi dolaze u manastir,niti lomim glavu da odgonetam ko je "pravi"vjernik,a ko ne...A cak i kad bih htjela,ne znam koji bi bili kriterijumi za to.
Idem zbog sebe.Zasto bi me drugi nervirali?
Svako vjeruje za sebe.
Idem i turisticki i ne vidim u tome nista lose.
Људи су мало себични, не сви али неки.
Желе да оду у манастир, да буде мир и тишина и да нема никог.
Па не иде то тако, а није за то крив манастир, људи не могу да присвоје манастир за себе.
Зими неће нико да иде, а неко се мало разочара кад види велику гужву.
Па шта да се ради, ко хоће да избегне нек иде радним данима у сред зиме, у супротном нема разлога за бес и разочарање.
То је манастир свих а не само нас који смо жељни мира :)
 
moglo bi se reci da se u skoro svim srpskim manastirima ima osecaj da smo kao u Raju..prvenstveno zbog okoline u kojoj je manastir a to je uvek prelepa priroda i obavezno pored tekuce vode reke ili potoka ..manastiri su danas sredjeni, trava pokošene,manastirske staze okružene cvecem,drvece oko manastira pravi hladovinu, cesma obavezna i klupa pored, tišina u manastirskom okruženju cuuju se samo zvukovi prirode i ptica ..pa zar nije kao u Raju ?
I zar sve to nije razlog da se osecaš kao u Raju i Božijoj kuci ? Autosugestija je cudo:)
Слажем се. И у Рукумији је врло лепо. Свако манастир зрачи божанским силама.
Али Тумане је на мене оставило најачи утисак.
 
moglo bi se reci da se u skoro svim srpskim manastirima ima osecaj da smo kao u Raju..prvenstveno zbog okoline u kojoj je manastir a to je uvek prelepa priroda i obavezno pored tekuce vode reke ili potoka ..manastiri su danas sredjeni, trava pokošene,manastirske staze okružene cvecem,drvece oko manastira pravi hladovinu, cesma obavezna i klupa pored, tišina u manastirskom okruženju cuuju se samo zvukovi prirode i ptica ..pa zar nije kao u Raju ?
I zar sve to nije razlog da se osecaš kao u Raju i Božijoj kuci ? Autosugestija je cudo:)
Лепу природу имаш свуда, али светиња је светиња. То је другачији мир, невезан за природу.
 
Научићеш касније да га се бојиш... тачније прекасније
Ja naprotiv, kad dodje dan da upoznam tog čikicu da mu objasnim neke stvari i priupitam zašto mi je sve uzeo. Da mi objasni što deca masovno umiru i šta su mu skrivila, čisto da vidim što mu treba novac i štovanje svakodnevno. Jedini ovde Zdrav razum brat razume.
Zašto da se molim nečemu čega sam sam deo, ja sam bog. Vi vernici ste u tolikoj zabludi, veze nemate ko ste.
"Zrak sunca je krenuo ka Zemlji i u tom putu je razvio ego i potpuno zaboravio ko je i čega je deo".
 
Ja naprotiv, kad dodje dan da upoznam tog čikicu da mu objasnim neke stvari i priupitam zašto mi je sve uzeo. Da mi objasni što deca masovno umiru i šta su mu skrivila, čisto da vidim što mu treba novac i štovanje svakodnevno. Jedini ovde Zdrav razum brat razume.
Zašto da se molim nečemu čega sam sam deo, ja sam bog. Vi vernici ste u tolikoj zabludi, veze nemate ko ste.
"Zrak sunca je krenuo ka Zemlji i u tom putu je razvio ego i potpuno zaboravio ko je i čega je deo".
Bog je svemoguc, sve je stvorio.
Jedino novac ne moze pa mu treba tvoj :lol:
 
Bog je svemoguc, sve je stvorio.
Jedino novac ne moze pa mu treba tvoj :lol:
Realno XD. A crkve treba da su stanice koje ljude povezuju direktno sa bićem na nebu, jer ako se moliš kući on te ne čuje, ali ako ipak odeš to te molitvene stanice i još ako ostaviš donaciju, mašala. Ljudima jednostavno bude lakse jer misle da su učinili nešto dobro, a tako treba da se osećaju non stop i čine dobro uvek. Ljudi ne znaju ko su, postoji pregršt hard core vernika koji su izvršili masovna ubistva nad čovečanstvom, džaba ti vera ako si loš čovek. Budi dobar čovek i čini dobro svima.
 
Ja naprotiv, kad dodje dan da upoznam tog čikicu da mu objasnim neke stvari i priupitam zašto mi je sve uzeo. Da mi objasni što deca masovno umiru i šta su mu skrivila, čisto da vidim što mu treba novac i štovanje svakodnevno. Jedini ovde Zdrav razum brat razume.
Zašto da se molim nečemu čega sam sam deo, ja sam bog. Vi vernici ste u tolikoj zabludi, veze nemate ko ste.
"Zrak sunca je krenuo ka Zemlji i u tom putu je razvio ego i potpuno zaboravio ko je i čega je deo".
Нема ти тад шта да Му објашњаваш, него ћеш бити приупитан за свој безобразлук који ће сам са свима да видиш јасно да ти скида скалп...
 
džaba ti vera ako si loš čovek. Budi dobar čovek i čini dobro svima.
39558152_151290935781642_9042411028721172480_n.jpg41982675_166872887556780_1182865973644886016_n.jpg27971883_1683501485061699_3956230897280703180_n.jpg
 
Ниси никад чито Нови Завет... Ако јеси, можда само наслове са корица
Po tome što si izjavio ti ako si i strip spajdermena čitao veruješ u njega. Stari i novi zavet je čovek napisao. Prihvatam samo ako ti je neki pokojnik preneto te informacije šta mene čeka kod svetog petra a kajgana nije.
 

Back
Top