Malecan problem ?!?

ovo pomaze sigurno


dart-vejder-vrt.jpg
 
Iscedis kasicicu limuna i pomesas sa kasicicom vode.. Stavljas fatom na lice.. To 1 dan. Drugi dan kasicicu pivskog kvasca sa kasicicom, dve vode. Kvasac stavis na lice i drzis 30-45 minuta. Pa posle radis piling, a mozes i sa vodom i sapunom da skines. I ne cedi bubuljice! Mada meni flekica ostane i kada ne iscedim ***-a. I limun kad stavljas bice ti lice ulepljeno, tako da stavljaj pred spavanje. U apotekama potrazi kremu skinoren, cuo sam da je jako dobra za te stvarim i da se koristi samo zimi. Pozz.
 
znam coveka koji se hvalio time sto maze spermu sebi po licu svako jutro da mu isusi kozu i onda kad se sve to lepo stvrdne, on uzme i skine sa toplom vodom...
ja nisam probao,ali on kaze da deluje (generalno mu je cisto lice) ,pa sad ko bi ga znao
 
znam coveka koji se hvalio time sto maze spermu sebi po licu svako jutro da mu isusi kozu i onda kad se sve to lepo stvrdne, on uzme i skine sa toplom vodom...
ja nisam probao,ali on kaze da deluje (generalno mu je cisto lice) ,pa sad ko bi ga znao

Cuo sam i ja za jednog lika da je to radio...samo sto se ovaj nije hvalio, videli ga jedno jutro za spermom na licu...malo je zaboravan... :per:

P.S. Ko zna koliko se taj kuraca nabljuckao :mrgreen:
 

Back
Top