Malecan problem ?!?

Poruka
7.683
ovo pomaze sigurno

dart-vejder-vrt.jpg

Funny!

Buduća legenda
Poruka
37.524
stavi limun na kritično mesto, limun je dobar za svaka kritična mesta, čudnovata biljka
edit: ne pospešuje rast

Limun susi kozu, on je dobar za one koji imaju masnu kozu... :P

@tema

Ostavi to, ne diraj...sad moras da cekas da prodje... :per:
Mozes da names onu flogocid kremu, ona valjda uklanja fleke posle čibuljice, ali ce pomoci i brze da zaraste...

mrki93

Domaćin
Poruka
4.202
Iscedis kasicicu limuna i pomesas sa kasicicom vode.. Stavljas fatom na lice.. To 1 dan. Drugi dan kasicicu pivskog kvasca sa kasicicom, dve vode. Kvasac stavis na lice i drzis 30-45 minuta. Pa posle radis piling, a mozes i sa vodom i sapunom da skines. I ne cedi bubuljice! Mada meni flekica ostane i kada ne iscedim ***-a. I limun kad stavljas bice ti lice ulepljeno, tako da stavljaj pred spavanje. U apotekama potrazi kremu skinoren, cuo sam da je jako dobra za te stvarim i da se koristi samo zimi. Pozz.

Funny!

Buduća legenda
Poruka
37.524
znam coveka koji se hvalio time sto maze spermu sebi po licu svako jutro da mu isusi kozu i onda kad se sve to lepo stvrdne, on uzme i skine sa toplom vodom...
ja nisam probao,ali on kaze da deluje (generalno mu je cisto lice) ,pa sad ko bi ga znao

Cuo sam i ja za jednog lika da je to radio...samo sto se ovaj nije hvalio, videli ga jedno jutro za spermom na licu...malo je zaboravan... :per:

P.S. Ko zna koliko se taj kuraca nabljuckao :mrgreen:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.