Malčanski berberin, kraj ili možda tek slede nastavci

The Malchan Barber was inside job.

screen_shot_2014-02-04_at_1.07.27_pm.0.jpg
 
Poslednja izmena:
on nije bezao tako kako ti mislis

tako bi ga nasli za par dana
A kako je bežao prosvetli me, otvorena sam ja za nova saznanja?

Po priloženom do sada , krio se u jami 20 metara od svoje kuće, uhapsila ga komšinica , tj. komšija ga povijao sa metlom i pozvali muriju da ga spakuje, prvo ga islikali u par poza i to bi bilo to ukratko.

Ja samo interpretiram do sada poznato, objavljeno , iza kulisa nemam pojma kako je priča išla.
 
A kako je bežao prosvetli me, otvorena sam ja za nova saznanja?

Po priloženom do sada , krio se u jami 20 metara od svoje kuće, uhapsila ga komšinica , tj. komšija ga povijao sa metlom i pozvali muriju da ga spakuje, prvo ga islikali u par poza i to bi bilo to ukratko.

Ja samo interpretiram do sada poznato, objavljeno , iza kulisa nemam pojma kako je priča išla.
dok je bio sa detetom krio se po vikendicama .
 
Ok, mislim da nove fotografije koje su se pojavile ipak rešavaju dilemu.

Najveću zabunu je napravila kosa i to je ono što je zbunilo većinu ljudi

Ako izuzmemo kosu na sledećim slikama se mogu videti karakteristični detalji:
- vertikalni ožiljak između obrva (kao i same obrve)
- zubi (donja slika) odgovaraju jednoj slici sa flašom piva gde se smeje (imate je na netu)

Ipak je ovo isti čovek, ne treba praviti teoriju zavere gde je nema.

Ćelavi deo muške populacije očekuje da kaže više o receptu dok bude gulio robiju.

Što je najgore neće ga puno ni osuditi, nije silovao devojčicu, nikoga nije ubio, daj bože ako bude 10 godina fasovao, mada ne verujem

1578260187650.png


1578260218571.png
 
Autorska tema

Čuli ste sigurno da je konačno uhvaćen odbegli pedofil.

Ninoslav Jovanović uhvaćen kod groblja u selu Malča
http://www.rts.rs/page/stories/sr/s...vanovic-uhvacen-kod-groblja-u-selu-malca.html

Međutim, društvene mreže su preplavljene slikama uhvaćenog manijaka i svi se pitaju "kako mu bre poraste kosa"

Pogledajte prilog 632319

Ljudi se sprdaju i pitaju se koji šampon je kotistio u bekstvu ili gde je bio na presađivanju

Međutim ima i jedan dodatan tvit na koji skrećem pažnju

Pogledajte prilog 632322


Nije ovo Željko iz svoje pameti uradio, ostaje pitanje ko ga je pustio na Stefanovića i da li se ovo pravi igranka za Slinu.

Uhvatili su dvojnika .
 
Гледајући ове фотке он сигурно није свестан шта је радио ( ако је радио) и не зна зашто су га тукли.
Mislis da nije silovao to dete? Sumnjam da ipak jeste i da to ne sme da se objavi.Jer bi bio lincovan a dete obelezeno za celi zivot.U stvari pitanje je koliko ce ostati normalno. Zabranio bih medijima da prilaze detetu.
 

Back
Top