Quantcast

Malčanski berberin, kraj ili možda tek slede nastavci

Poruka
18.151
To je zato što površno gledate na politiku.
On je na vlasti bio i za vreme žutih.
Tako je, to su sve lopovi.Nisu doneli antikorupcijske zakone i formirali nezavisne antikorupcijske jedinice.Sada i dalje zajedno kradu i prave glupe predstave za priglupe glasače a penzije i plate su nam manje jedno 3x zato što nas kradu gde god stignu.

Andrej Bolkonski

Domaćin
Poruka
4.010
Mislim da bi nasa (da li se zna,cija je u stvari) finansijski posrnula fabrika lekova "GALENIKA",mogla da napravi veliki poslovni bum.Treba samo da
ispita silovatelja (malcanskog berberina) cime kojom smesom je mazao glavu,te je dobio bujnu kosu,i ako je ranije bio procelav.Od uvek se smatralo.
da onaj ko pronadje lek za celavost,dobice Nobela i milione evra.Naravno,"Galenika" mora biti eksluzivni proizvodjac melema za celavost.!

gost 373116

Buduća legenda
Poruka
31.062
Ti si lud majke mi :hahaha: :hahaha: :hahaha:

DJ Žex opozicija ... :eek:
si ti lud, si pio, pušio travu, šmrkao nešto
proveri rusku salatu u frižideru, možda se pokvarila a ti se otrovao

nije ti dobro veruj mi
ДЈ Жех је послован човек, близак свакој власти. Како би опстао и увећао капитал од ЈУЛ-а преко сенфара до напредних либерала?

mekflaj

Iskusan
Poruka
6.039
Mislim da bi nasa (da li se zna,cija je u stvari) finansijski posrnula fabrika lekova "GALENIKA",mogla da napravi veliki poslovni bum.Treba samo da
ispita silovatelja (malcanskog berberina) cime kojom smesom je mazao glavu,te je dobio bujnu kosu,i ako je ranije bio procelav.Od uvek se smatralo.
da onaj ko pronadje lek za celavost,dobice Nobela i milione evra.Naravno,"Galenika" mora biti eksluzivni proizvodjac melema za celavost.!
još uvek se ne zna tačan recept ali je povezan sa šišanjem devica. istraga će pokazati više detalja

ssmpmd

Poznat
Poruka
7.904
ДЈ Жех је послован човек, близак свакој власти. Како би опстао и увећао капитал од ЈУЛ-а преко сенфара до напредних либерала?
Upravo to kažem DJ Žeks NIKADA OPOZICIJA NIJE BIO ali N I K A D A, ni jedan jedini dan
Uvek dupe blisko uz vlast, ko god da je na vlasti.

gost 373116

Buduća legenda
Poruka
31.062
Upravo to kažem DJ Žeks NIKADA OPOZICIJA NIJE BIO ali N I K A D A, ni jedan jedini dan
Uvek dupe blisko uz vlast, ko god da je na vlasti.
Када падну напредни, без блама ће се учипити новој гарнитури. И они ће прихватити чак и ако их је медијски пљувао пре тога.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.