Makedonija dobila zvaničan poziv u NATO

Jer 80% plebsa tako hoce + to je pogodno tlo za rovarenje fsb, kgb, odkb i ostalih KPGS pacovcica.... :evil:

Ja sam odavno rekao da treba uvesti prosvecenu diktaturu tipa Pinoceove ili Ataturkove, cisto da se taj plebs nista ne pita. Samo nanosi stetu.

Воли наш народ те просвећене диктатуре.


Ал' само ако су диктатори Путин, Ердоган и слични.

- - - - - - - - - -

Japan je 1945. dobio dve atomske bombe, pa je ipak nakon samo par godina shvatio da su NATO i zapad glavni.....

Ми не бисмо схватили ко је главни баја ни пет бомби да нам падну.
 
Plata NATO vojnika u bilo kojoj operaciji van zemlje je 100 dolara dnevno minimum. Zamislite da pošaljemo 5.000 ljudi na par godina na neko ratište...Posle bi bilo kmee-kmee,akcize na gorivo rastu,porezi i PDV divljaju...
Pa od nekuda mora da se plati aktivno učešće u paktu rođaci.Vi bi da se ebete,a da vam ne uđe.Ne može
 
Plata NATO vojnika u bilo kojoj operaciji van zemlje je 100 dolara dnevno minimum. Zamislite da pošaljemo 5.000 ljudi na par godina na neko ratište...Posle bi bilo kmee-kmee,akcize na gorivo rastu,porezi i PDV divljaju...
Pa od nekuda mora da se plati aktivno učešće u paktu rođaci.Vi bi da se ebete,a da vam ne uđe.Ne može

Zemlje u NATO i privredni rast:

Rumunija +7%
Bugarska +4,5%
Hrvatska +3%
Albanija +4%
CG +4,5%

------------------------------------------

Srbija +1,9%

;)
 
Netacno. Srbija je od 2015. do 2018. otvorila 14/34 poglavlja, a zatvorila 2/34. Samo zvanicna odluka deli Srbiju od NATO-a. S obzirom na rovarenje rusije, i to je uspeh.



Sa sve 70% Srba.... :hahaha: Isto ko sto ce se raspasti CG i Sev. Makedonija.

I u Crnoj Gori je pre WW 2 bilo 95 posto Srba .. dal bi bio prvi put da Srbi postanu neko drugi . bosnjaci , crnogorci , vojvodjani .. pa vec ih imas 40 000 izjasnjenih na popisu 2011 po nacionalnosti vojvodjani ..

Koja si budala od 0 do zanosim se poglavljima sa EU :think: Sta ti znaci da otvoris i 300 poglavlja kad te nece primiti dok se ne odreknes Kosova a onda i Vojvodine pa Sandzaka , pa da se ukine RS i na kraju kad bi sve to uradili opet bi imali nove uslove daj da vidimo prava bugara u dimitrovgradu , zasto ne date vlasima da budu rumuni , itd . . . cekaj kako bese ona prica samo da isporucimo mladica i karadzica i eto nas u EU :hahaha:
 
Zemlje u NATO i privredni rast:

Rumunija +7%
Bugarska +4,5%
Hrvatska +3%
Albanija +4%
CG +4,5%

------------------------------------------

Srbija +1,9%

;)

Rast je sigurno zbog članstva u NATO-u :rotf:

Pa lepo napisah gore da NATO ne postoji,osim na papiru i u par vodećih zemalja.Niko ne plaća članstvo i ne učestvuje ni u čemu.Kada ćete ljudi naučiti da razlikujete istočnoevropsku gologuziju od ozbiljnih država. Čuj Rumunija,Bugarska,Hrvatska,Albanija i CG su član bilo čega :hahaha:
 
daj da vidimo prava bugara u dimitrovgradu , zasto ne date vlasima da budu rumuni , itd . .

Pa,pa, paranoja..........

- - - - - - - - - -

Rast je sigurno zbog članstva u NATO-u :rotf:

Pa lepo napisah gore da NATO ne postoji,osim na papiru i u par vodećih zemalja.Niko ne plaća članstvo i ne učestvuje ni u čemu.Kada ćete ljudi naučiti da razlikujete istočnoevropsku gologuziju od ozbiljnih država. Čuj Rumunija,Bugarska,Hrvatska,Albanija i CG su član bilo čega :hahaha:

Ne , nego zbor sira i vojne muzike.....

Inace, koliko god da su jadne , Srbija je 10x barem gora....
 
Rast je sigurno zbog članstva u NATO-u :rotf:

Pa lepo napisah gore da NATO ne postoji,osim na papiru i u par vodećih zemalja.Niko ne plaća članstvo i ne učestvuje ni u čemu.Kada ćete ljudi naučiti da razlikujete istočnoevropsku gologuziju od ozbiljnih država. Čuj Rumunija,Bugarska,Hrvatska,Albanija i CG su član bilo čega :hahaha:

Прилика да се и они осете важни и потребни. :lol:

giphy.gif
 
P



Ne , nego zbor sira i vojne muzike.....

Inace, koliko god da su jadne , Srbija je 10x barem gora....

Da Srbija je najgora,ali to nema veze sa tim što su ovi u NATO-u.

Navedene zemlje su beležile veći rast od Srbije i pre ikakvog NATO-a.Uostalom,voleo bih da mi neko objasni mehanizam kako to članstvo u NATO-u (koje,napisah ranije,košta podosta za gologuziju) dovodi do privrednog rasta? Platiš modernizaciju naoružanja,pošalješ trupe na teren,koje sam finansiraš i odmah kreće privredni rast?Kako biseri?Objasnite mi...
 
Nije paranoja nego logicko rasudjivanje normalnog coveka koji ima vise od 2 grama mozga . Ajde jel bilo tako za Mladica i Karadzica .. nije se ni spominjalo Kosovo .. i sta bi ?

Greska u koracima.

I Hrvati su morali da hapse Gotovinu i slicne. Nije Srbija jedina.

Inace, otvaranje poglavlja i njihovo zatvaranje je krenulo tek 2015. S obzirom na mesanje i kocenje rusije, i to je uspeh.

Kod Hrvata npr. 2005. a zavrsilo se 2013.
 
Greska u koracima.

I Hrvati su morali da hapse Gotovinu i slicne. Nije Srbija jedina.

Inace, otvaranje poglavlja i njihovo zatvaranje je krenulo tek 2015. S obzirom na mesanje i kocenje rusije, i to je uspeh.

Kod Hrvata npr. 2005. a zavrsilo se 2013.

Nema tebi pomoci

- - - - - - - - - -

Sto Hrvatima ili bilo kome nisu trazili da se odrekne dela teritorije nego bas samo nama nesto se mislim :lol:
 
Navedene zemlje su beležile veći rast od Srbije

Netacno!!!!

Srbija je imala rast od 2-3% cak i 2010-2011 kao i 2013. u vreme najcrnje svetske krize. Tada su pomenute zemlje imale recesiju. sns i ovaj AV sto bi da sedi na 10000000 stolica sve zivo upropaste sa svojom neodlucnoscu.

- - - - - - - - - -

Nema tebi pomoci

Ni tebi....
 
Netacno!!!!

Srbija je imala rast od 2-3% cak i 2010-2011 kao i 2013. u vreme najcrnje svetske krize. Tada su pomenute zemlje imale recesiju. sns i ovaj AV sto bi da sedi na 10000000 stolica sve zivo upropaste sa svojom neodlucnoscu.

Znaš li koliki je tada bio rast ostalih navedenih zemalja? I ne zaboravi da mi odgovoriš na ono gore,tj. da mi objasniš mehanizam pomoću koje članstvo u NATO-u povećava privredni rast :lol:
 
Размишљање једног обичног српског жутаћа мање вреди од размишљања једног обичног српског вола. Много мање.

Jos manje praznoglavo blebetanje jednos srs / dSS bota....

- - - - - - - - - -

Znaš li koliki je tada bio rast ostalih navedenih zemalja?

Recesija. Narocito u HR, RO, BG, baltickim zemljama...
 

Back
Top