Makedonija dobila zvaničan poziv u NATO

Tako ste ti i tebi slicni govorili i za CG, Severnu Makedoniju itd. kad ono - mucak. ;)

Inace, prava istina je da Srbija NECE SA NJIMA - malo bi da ispunjava 34 poglavlja i SOFA sporazume, a malo bi da baljezga o ''praBoClaBnoj braTJi i visevekovnim prijateljstvima'' (sio mi ga Djura). E pa ne moze tako. ;)

Ajde jednom u zivotu ne budi idiot . CG i MKD da su ostale privrzene Srbiji naravno da nikad ne bi usle . Srbija cela sve i da moli na kolenima EU i NATO nas ne bi primili u svoje clanstvo . to je otprilike isto kao kad bi rekao zasto ne prime Rusiju . pa naravno da nece da je prime kad je posmatraju kao neprijatelja i kad zele da je uniste . e pa isti je slucaj i sa Srbijom . mi sve i da objavimo rat Rusima zapad nas ne bi prihvatio jer smo oznaceni kao problematicni i tu je kraj .
 
FSB - isti q.

Inace, itekako se mesaju. VulVin, krmacic, nenad popovic, lopurda antic, kostunjara, grobislav nikolic - sve sami ruski isprci. ;)

Краљ Александар, Милован Ђилас, Шепо Ледени, Едвард Кардељ, Степинац, Милан Стојадиновић, Анте Павелић, Зоран Ђинђува, Динкара, Зока, Брба, Чеда Млинар и Сташа Зајовић?
 

....sedi na dve i vise stolica. I to je pravi razlog. A ne te tvoje fatalisticke pricice tipa sve je propalo. :evil:

- - - - - - - - - -

Ајде. Реци датум приступања.

Kada AV ili neko drugi konacno odj**e mAskalje i lupi im sankcije. Posle toga sve ide glatkije. Tipican primer - CG.

- - - - - - - - - -

Краљ Александар, Милован Ђилас, Шепо Ледени, Едвард Кардељ, Степинац, Милан Стојадиновић, Анте Павелић, Зоран Ђинђува, Динкара, Зока, Брба, Чеда Млинар и Сташа Зајовић?

Eh da mi je znati kako si ih sve stavio u istu fioku... :cepanje:
 
Kada AV ili neko drugi konacno odj**e mAskalje i lupi im sankcije. Posle toga sve ide glatkije. Tipican primer - CG.

Рецимо да би било неке реакције јер ми нисмо ни црногорци ни македонци. Барем део нас.

- - - - - - - - - -

..

Eh da mi je znati kako si ih sve stavio u istu fioku... :cepanje:

Сви су радили и раде против србије и добијали су труманова јаја.
 
....sedi na dve i vise stolica. I to je pravi razlog. A ne te tvoje fatalisticke pricice tipa sve je propalo. :evil:

- - - - - - - - - -



Kada AV ili neko drugi konacno odj**e mAskalje i lupi im sankcije. Posle toga sve ide glatkije. Tipican primer - CG.

Sta je propalo ? Srbija nece nikad propasti nadzivece ona i EU i NATO . To nisu fatalisticke price nego cinjenice koje su odavno jasne svakom normalnom coveku . mozes ti da zivis u oblacima i da se zanosis ali za zapad Srbija je neprijatelj kog treba opkoliti , rasparcati i u svakom smislu unistiti .

Nego da ja tebe pitam nesto . kako da ne sedimo na dve stolice kad zbog te iste Rusije Kosovo nije primljeno u UN ? Sta mi treba da uradimo da se svrstamo protiv onog ko nam jedini pomaze .. da pucamo sebi u nogu . ako to zagovaras onda ne mislis dobro Srbiji i njenim gradjanima ;) Ako ode Kosovo sledeca je Vojvodina i Sandzak ..
 
I Nemacka, Grcka, Kanada, Rumunija, Ceska , Spanija , Italija, Norveska itd.... postadose punopravni clanovi odkb-a..... :cepanje:

Sve to što si nabrojao odavno ne izdvaja ugovorom propisani deo budžeta za članstvo u NATO-u,niti učestvuju u bilo kakvoj operaciji.Bili su pozvani kada su Rusi gazili Gruziju.Nisu se odazvali.Bili su pozvani u Ukrajinu.Nisu se odazvali.Pozvani su i u Siriju.Nigde nikoga. Pa gde je taj NATO?
Poslednji put smo ga videli mi ovde 1999. i nikada više posle toga.Ne postoji,osim na papiru...
 
Sve to što si nabrojao odavno ne izdvaja ugovorom propisani deo budžeta za članstvo u NATO-u,niti učestvuju u bilo kakvoj operaciji.Bili su pozvani kada su Rusi gazili Gruziju.Nisu se odazvali.Bili su pozvani u Ukrajinu.Nisu se odazvali.Pozvani su i u Siriju.Nigde nikoga. Pa gde je taj NATO?
Poslednji put smo ga videli mi ovde 1999. i nikada više posle toga.Ne postoji,osim na papiru...

U Avganistanu su delovali jer je bio aktiviran onaj clan valjda kad se desio najn ileven.
 
To nisu fatalisticke price nego cinjenice koje su odavno jasne svakom normalnom coveku

Netacno. Srbija je od 2015. do 2018. otvorila 14/34 poglavlja, a zatvorila 2/34. Samo zvanicna odluka deli Srbiju od NATO-a. S obzirom na rovarenje rusije, i to je uspeh.

Ako ode Kosovo sledeca je Vojvodina

Sa sve 70% Srba.... :hahaha: Isto ko sto ce se raspasti CG i Sev. Makedonija.
 

Back
Top