Мајмунолики људи

Шта би радили?

  • битне су семенке, а текст је предугачак

  • трачао бих, иако нисам Јусеин Болт

  • попин рецепт


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Човек је, по природи ствари, рођен осакаћен.
Čemu... (dalje) zapitkivanje?
Nemaš intuiciju da pretpostaviš kvalitet odgovora, smislenos' diskusije?

Ko će ti od forumaša priznati visprenost i pohvaliti (da, patetično, baš - POHVALITI) napor da se/je predočiš?


Srećom, naslov je nepristrasan i amnestira ma čiji nenadHebivo duhoviti i visokoumni odgovor. :cool: (U tEm smislu, ne izuzimam se od čopora, of knjors...)



Svaka čast na mentalnoj čistoći, prijatelju! ;)
 
Poslednja izmena:
Човек је, по природи ствари, рођен осакаћен. Довољно је упоредити га са неком озбиљном животињом попут тигра, гризлија и закључити да су у биолошком смислу људи веома слаба бића. Више личимо на глупаве биволе и антилопе које гледамо на анимал планету и нешнал географику који и поред тога што их има гомила, чим предатор издвоји једног, други неће да помогну. Воде се мишљу '''до јаја колега је данас најебао, живећу до сутра''. Тако један по један редовно заврше зајебани, издвојени и у нечијим цревима. Још је бољи пример харинги које заврше десетковане од стране орки. Ипак захваљујући групи оне опстају, да се држе појединачно све до последње би завршиле у нечијим чељустима.

Колико би данашњи човек био способан да опстане када би га из ведра неба избацили у природне услове пустиње, шуме, планине, хладноће... Добар део би отишао на онај свет чим би закрчала црева јер би прогутали неку отровну травку или шишарку, они још глупљи не би ништа јели, молили би се ''светим бићима и духовима'' да их спасу и умрили би после 15ак дана у најтежим мукама и то под претпоставком да их не нападне нека зверка.

Једна ствар је оставила човека у животу, а то је удруживање. Прво у чопор, затим у племе, и на крају у народ. Висок ниво солидарности, међусобне бриге и разумевања чини човека успешним и издвојеним од осталих животиња чиме се превазилазе биолошки недостатци и инсинкти.

Данас читам резоновање форумашке ''елите и интелигенције'' о рату и деци, шта треба бранити итд. Дивим се моралној аномији у коју је добар део људи упао. Не могу се начудити да је глупост превазишла и биволову. Блентави биво макар је свестан да је глуп и да му је у крду једини спас. Њихови људски парњаци нит признају да су глупи, а плус им се је.бе за све друге. Мајмуни су светлосним годинама испред њих. Пруже један другом руку, попну се на дрво, чешу се између ногу и гађају лава каменом. Поставља се питање ко је од кога настао...

Замишљам хипотетичку ситуацију. Лав упада у твоје село или град. Поједе првог комшију и његову децу, па затим другог и трећег. Долази до врата твог првог комшије... Шта би просечан српски ''биво'' радио у тој ситуацији?

(1) ко је.бе комшију, наставио бих да гледам анимал паланет и грицкам семенке
(2) покушао бих да побегнем у суседно село, требало би да сам бржи од лава
(3) заједно са комшијама бих изударао лава лопатама по угледу на попа Бранислава

Ovo boldovano je dobro sagledavanje Srba...........well done:ok:(mada nije za hvalu sto je vecina ovakva:roll:)
Popin recept.....za koji postoji sansa od 0,0000000000.....00001%(get the picture?:mrgreen:) da se desi u Rl........:dash:
 
yebote ovde svi ko da ste iz BDSM brakova i veza rodjeni :eek: a mozda ste i upali lose drustvo
svi se lozite da vas lupaju lopatom po bulji ,mislim znam ja da ima ljudi koji se loze na to postujem tudj izbor i sve to , al nesto vas previse ima :think:
sunce ti ***** nicu sm perveznjaci na Krsti ko pecurke posele kishe :hahaha:
http://www.bdsmgang.com/ mozda da probate sa ovim sajtom , pre cete se zadovoljiti nego na Krsti :D
 
yebote ovde svi ko da ste iz BDSM brakova i veza rodjeni :eek: a mozda ste i upali lose drustvo
svi se lozite da vas lupaju lopatom po bulji ,mislim znam ja da ima ljudi koji se loze na to postujem tudj izbor i sve to , al nesto vas previse ima :think:
sunce ti ***** nicu sm perveznjaci na Krsti ko pecurke posele kishe :hahaha:
http://www.bdsmgang.com/ mozda da probate sa ovim sajtom , pre cete se zadovoljiti nego na Krsti :D

:lol::roll:

Zavisi ko kako shvata ovo....a rekoh vec za trecu opciju da su sanse
0,0000000000.....00001%
:rtfm:
:mrgreen:
 
Bi me *urac branio. Prvo bi me njima predao, a onda bi im se i pridruzio dok me jedu.

Mani slatkorjecive demagogije, znamo se.



PS - zaboravio sam dodati, na kraju bi uselio u moju kucu tako da imas dvije.

ovo odgovor tvoj je
koji te svrsta u grupu kojoj
pripadaš


mi smo mi
oni su oni
normalni su normalni
nenormalni su nenormalni

ili mi ili oni nema treće
 
**** komsiju , lavova ima jos par iljada na svetu i sve ih je manje , a ljudova par milijardi i sve ih je vise ,tako da samo nek on zdere,da ne ostane gladan :ok:

Тачно тако, ал опет не претиш фабулу, човек јесте до овде догурао солидаришући се и због тога је успешнији од лава. А ти друже издвој се од крда и шепури се поред лавова, па јави како си прошао.

Данас нам се намеће нешто ново, да свако живи свој уски живот, да је нормално да родитеље и родбину видиш само за тенксгивинг деј, а да је судбина комшије 300 километара јужно небитна.
 
Poslednja izmena:
Тачно тако, ал опет не претиш фабулу, човек јесте до овде догурао солидаришући се и због тога је успешнији од лава. А ти друже издвој се од крда и шепури се поред лавова, па јави како си прошао.

Данас нам се намеће нешто ново, да је свако живи свој уски живот, да је нормално да родитеље и родбину видиш само за тенксгивинг деј, а да је судбина комшије 300 километара јужно небитна.
kakav komsija na 300 km udaljenosti , pa to kod Bosanaca kojima su svi rodje , zeme i komse bas nema :think:
a to da se familija vidja za Thanksgiving Day nije nista mnogo drasticnije tamo nego ovde , osim na onim selima gde cela sira familija pravi kuce na istom placu i svi zive zayedno , al to je i kod nas ,a u i ostalim koliko toliko modernim drustvima prevazidjeno uglavnom
a bas u SAD kad sam bio u delu familije koji su pravi Ameri ,ukoliko zive u istom gradu posecuju se najmanje jednom nedeljno ,a gotovo svakog vikenda se prave rostilji u bastama i dvoristima , gde se familija i prijatelji okupljaju ,posto sam bio leti , verovatno je to zimi manje
to je sve individualno od osobe do osobe, imas i kod nas ljudi koji se ne posecuju i ne vide siru familiju po 6 meseci na nekoj slavi ili rodjendanu ,ili kada nedaj boze Boze neko umre , a cesta je i pojava , pogotovo u juznoj Srbiji da pola rodbine ne prica medjusobno , a bogami i da se sudi
 
Poslednja izmena:
kakav komsija na 300 km udaljenosti , pa to kod Bosanaca kojima su svi rodje , zeme i komse bas nema :think:

кренуће лав да куца на све ближа и ближа врата ;)

a to da se familija vidja za Thanksgiving Day nije nista mnogo drasticnije tamo nego ovde , osim na onim selima gde cela sira familija pravi kuce na istom placu i svi zive zayedno , al to je i kod nas ,a u i ostalim koliko toliko modernim drustvima prevazidjeno uglavnom
a bas u SAD kad sam bio u delu familije koji su pravi Ameri ,ukoliko zive u istom gradu posecuju se najmanje jednom nedeljno ,a gotovo svakog vikenda se prave rostilji u bastama i dvoristima , gde se familija i prijatelji okupljaju ,posto sam bio leti , verovatno je to zimi manje

Глупост... Нема човека са којим сам причао да ми није причао о отуђености у Америци.То за роштиље и пикнике нема везе са темом, као ни ово што причаш о сеоским породицама. Веза између људи је далеко богатија од пикника и роштиља, хвала Богу. Тема је истакнути индивидуализам, брига за искључиво своје егоистичко дупе и јалови покушаји да се објасни како се не треба борити за нешто што те директно не погађа.

to je sve individualno od osobe do osobe, imas i kod nas ljudi koji se ne posecuju i ne vide siru familiju po 6 meseci na nekoj slavi ili rodjendanu ,ili kada nedaj boze Boze neko umre , a cesta je i pojava , pogotovo u juznoj Srbiji da pola rodbine ne prica medjusobno , a bogami i da se sudi

А поента је :think: Срби умиру и суде се међусобно :dash: Наравно да зависи од конкретне особе, али то је класично бежање од гледања шире слике. Ако покушаваш да покажеш да индивидуалистичко схватање човека није узело највише маха у америци ил недај Боже да је узело вишђе маха у Србији, грдно си се зајебо :D
 

Back
Top