MAFIJAŠI SA LIDERIMA DOS-a!

Ако је то истина што ти кажеш да на 10 људи дође један, да ли си се запитао и замислио да ви други нисте у праву? Па зна се да већег криминала у Србији није било него 2000-2003
 
Е лепе си одговоре добио. Хајде да се позабавимо истим.

То ако не знаш да ти не вреди причати мислим да је типична "демократска" фраза кад не знају шта да кажу.

Што се тиче скидања Милошевића, није га он скинуо, него народ. Опет тај народ не би могао ништа да није имао подршку војске и полиције и наравно Легије и ЈСО!!! Сада су сви нешто зачуђени, јер је ЈСО управо тај који је преломио ситуацију. Да легија није хтео да се приклони народу, те демонстрације би биле разбијене за два сата.

Укинуо санкције. Није он укинуо санкције него Европа, а иначе санкције су укинуте 1996. године.
 
popokatepetl:
Ако је то истина што ти кажеш да на 10 људи дође један, да ли си се запитао и замислио да ви други нисте у праву? Па зна се да већег криминала у Србији није било него 2000-2003
ni onda kada su pare nosene na kipar? ni onda kada je milosevic narucivao svakakva ubistva po srbiji, kada su ubijeni stambolic, curuvija, pokusan atentat na vuka draskovica?

a za vreme sankcija kada su se neki enormno obogatili na kursu dinar-marka (setite se samo da je na ulici marka kostala 20 puta vise od zvanicnog kursa), sverc cigareta? ratno profiterstvo? dafina, jezda, zajam za preporod srbije, stara devizna stednja...

i sta kazes? ZNA SE da veceg kriminala nije bilo nego bas u tom periodu 2000-2003

eto da ti odgovorim na pitanje: zapitao sam se puno puta da mozda ja nisam u pravu, ali mi se i dalje ovi drugi argumenti cine uverljivijim
 
Lorens Darel:
ni onda kada su pare nosene na kipar? ni onda kada je milosevic narucivao svakakva ubistva po srbiji, kada su ubijeni stambolic, curuvija, pokusan atentat na vuka draskovica?

a za vreme sankcija kada su se neki enormno obogatili na kursu dinar-marka (setite se samo da je na ulici marka kostala 20 puta vise od zvanicnog kursa), sverc cigareta? ratno profiterstvo? dafina, jezda, zajam za preporod srbije, stara devizna stednja...

i sta kazes? ZNA SE da veceg kriminala nije bilo nego bas u tom periodu 2000-2003

eto da ti odgovorim na pitanje: zapitao sam se puno puta da mozda ja nisam u pravu, ali mi se i dalje ovi drugi argumenti cine uverljivijim

Ако су их нашли на Кипру, као што су рекли, где су те паре? А овде нису наручивана убиства од 2000. године? Ово је дивна Влада била? Никад боља?
 
rdeki:
Ja ovo pitam već godinama i dobijam 3 odgovora:
- Ako ne znaš ne vredi ti ni pričati.
- Skinuo je Miloševića.
- Ukinuo je sankcije.

A šta je zaista dobro uradio, to niko ne ume da kaže.
znas kako, malo je reformatora bilo u istoriji srbije i ni jedan nije poziveo dovoljno dugo da ostvari te reforme. ono sto vam ocigledno promice je to da je taj covek ubijen da bi se specili efekti njegove vladavine. ni sam djindjic nije uspeo da ovome narodu objasni zasto su te reforme potrebne da bi se nesto promenilo na bolje, a danas smo toliko daleko od tog neostvarenog cilja da je uopste bespredmetno govoriti o tome.

ali ako hoces bas da znas sta je to dobro uradio evo reci cu ti: danas bi se u srbiji umiralo od gladi da nisu amerikanci upumpali 4 milijarde dolara u ekonomiju ove zemlje posle 5. oktobra. ta odluka nije bila ni delo nekog velikog dobrocinstva niti kupovina srbije vec nacin da se napravi stabilno stanje kako ne bi izbijali socijalni nemiri a sve da bi novoformirana djindjiceva vlada imala neku stabilnu podlogu za te reforme

o tome je sam djindjic govorio u poslednjem intervjuu koj je dao ekonomist magazinu pre nego sto je ubijen. izvoli nadji pa procitaj
 
Lorens Darel:
znas kako, malo je reformatora bilo u istoriji srbije i ni jedan nije poziveo dovoljno dugo da ostvari te reforme. ono sto vam ocigledno promice je to da je taj covek ubijen da bi se specili efekti njegove vladavine. ni sam djindjic nije uspeo da ovome narodu objasni zasto su te reforme potrebne da bi se nesto promenilo na bolje, a danas smo toliko daleko od tog neostvarenog cilja da je uopste bespredmetno govoriti o tome.
Reforme, reforme, reforme....
A ja pitam, šta je to reformisano? Šta je otpočelo sa reformom? Šta je bar planirano da se reformiše?
 
popokatepetl:
Ако су их нашли на Кипру, као што су рекли, где су те паре? А овде нису наручивана убиства од 2000. године? Ово је дивна Влада била? Никад боља?
nije ta vlada bila divna nego lepo pogledaj one emisije insajdera koje su se bavile tim parama na kipru pa vidi sta se tu desilo... a ubistva posle 2000. i samo stanje u zemlji u kojoj je kriminal jaci od drzave su posledica 10 godine miloseviceve vladavine. shvatite to, jednostavno nije moguce da je kriminal procvetao tek tako za godinu dana i da je sve bilo normalno pre toga
 
Да гледамо Инсајдер? Јел ту водитељка она што је попушила за Младића? или беше за Караџиђа? Е добру си емицију нашао да нам предложиш. Колико се ја сећам, тада су у Инсајдеру гостовали само криминалци из Власти, попу Млађана Динкића, Бебе Поповића, Чеде Јовановића, Батића и осталих
 
rdeki:
Reforme, reforme, reforme....
A ja pitam, šta je to reformisano? Šta je otpočelo sa reformom? Šta je bar planirano da se reformiše?
cela srbija, sistematski razorena tokom 90-tih, sve. skolstvo, zdravstvo, privreda, sudstvo, javne ustanove, gsp, elektrodistribucija, sve se trebalo reformisati...

vi ste izgleda zaboravili kako je izgledao recimo gradski prevoz pre djindjica, oni prepuni zastareli autobusi... pa restrikcije struje svake godine za vreme sankcija... redovi za hleb i mleko... ima toga koliko hoces, samo se malo priseti.
 
popokatepetl:
Да гледамо Инсајдер? Јел ту водитељка она што је попушила за Младића? или беше за Караџиђа? Е добру си емицију нашао да нам предложиш. Колико се ја сећам, тада су у Инсајдеру гостовали само криминалци из Власти, попу Млађана Динкића, Бебе Поповића, Чеде Јовановића, Батића и осталих
ako znas neku drugu emisiju koja se bavila drzavnim kriminalom, svercom cigareta i slicnim stvarima ti mi reci. odgledacu obavezno...
 
Lorens Darel:
cela srbija, sistematski razorena tokom 90-tih, sve. skolstvo, zdravstvo, privreda, sudstvo, javne ustanove, gsp, elektrodistribucija, sve se trebalo reformisati...
Baš tako. SVE.
Ali nije...

Lorens Darel:
vi ste izgleda zaboravili kako je izgledao recimo gradski prevoz pre djindjica, oni prepuni zastareli autobusi... pa restrikcije struje svake godine za vreme sankcija... redovi za hleb i mleko... ima toga koliko hoces, samo se malo priseti.
Hej, vrlo dobro se sećam svega toga. Znam vrlo dobro kako sam živeo nekada (za vreme Slobe, Đinđića...) i kako živim sada.
 
popokatepetl:
Ма дај, Сорош који је добио задатак да сроза Србију морално емитује истините емисије. Мућни главом.
nema problema, samo mi daj neke izvore informacija koji su relevantni za ovo o cemu pricamo, da li se iko drugi bavio tim temama osim b92?

...i manite se vise te price sa sorosem, nece te me ubediti da bi iko trosio svoje pare (a dobre su to pare) samo da moralno srozava srbiju... ko se bre jos bavi time? jel znate jedan jedini primer da je se tako nesto desava drugde osim u srbiji?

moralno srozavanje smo sami uradili, tu nam soros nije nista morao pomogati :|
 

Back
Top