MAFIJAŠI SA LIDERIMA DOS-a!

Inače, ma koliko to nekome zvučalo neverovatno, nisam član ni jedne stranke, a mogao bih reći ni simpatizer. Jednostavno sam čovek koji razmišlja svojom glavom. Nekada zaista nije teško sabrati jedan i jedan. Zapanjuje me kako neki ljudi previđaju očigledne činjenice i sve okreću onako kako njima odgovara. Pitam se, zbog čega imaju toliku potrebu da lažu sami sebe?!?
 
А ако је то тако, зашто их није ДОС похапсио 2000. године? Немогуће је да није било информација ко се бави све криминалом у Србији. Не лупетај више молим те. Значи, ми у клин ти у плочу, па коме ће пре да досади. Него кажи ми шта ако се ипак докажу ови наводи? Хоћеш да полижеш све што си изасрао?
 
popokatepetl:
Не знам само шта те је ту увредило, али је чињеница да на форум излетите кад год се помене ЗЂ и БТ или ЧЈ. Као да имате неки алармни систем који вас покрене када се постави таква тема. И онда наравно, најбројнији сте са постовима.
jeste,imamo;)......Ovde se otvara toliko tema o ''zlocinackom dos-ovskom rezimu'' da nema potrebe za stalnim prebivanjem.....Malo se izmeni naslov, naravno bez izvora ,ili sa krajnje sumnjvim i eto ti nove teme....Toliko o tome8-)
 
shaddow:
Onog momenta, kada je Đinđić došao u situaciju da pokuša da ih pohapsi, oni su ga ubili.
Očigledno da su bili mnogo jači i da su imali veću moć nego predsednik vlade.
Ti veruješ u tu priču?

Predsednik Vlade obezbeđuje sebi mafijašku podršku, njegovi najbliži saradnici sarađuju (druže se) sa mafijašima. Iz sistema vlasti smišljeno su izbačeni ljudi koji nisu bili deo te priče.
I sada, za saradnju sa mafijom nije kriv ni Premijer, ni njegovi ministri, ni njegovi najbliži saradnici (koji su se kupali u bazenima ovih mafijaša i vadili ih zatvora), nego su krivi baš oni koji su akcijom Premijera i njegovih saradnika izbačeni iz sistema vlasti???

Pritom, Vlada (pošto drži sve poluge vlasti u zemlji) nema snage da se izbori sa mafijom? Nije samo zemunski klan u pitanju. Osim njih ima ih još dosta?

Poslušaj sopstveni savet i malko uključi mozak.
 
DOS ih nije uhapsio 2000. godine, zato što su oni kontrolisali:

- policiju
- vojsku
- vojno-ovabeštajnu službu
- državnu bezbednost
- jedinicu za specijalne operacije
- sudije
- tužioce.....

Da li treba još da nabrajam? Pa pobuna Crvenih beretki je uspela samo zato što Đinđić nije imao na raspolaganju ni jednu jedicinu koja bi mogla da im se suprostavi.
Šta je tu toliko nejasno?!?!
 
rdeki:
Ti veruješ u tu priču?

Predsednik Vlade obezbeđuje sebi mafijašku podršku, njegovi najbliži saradnici sarađuju (druže se) sa mafijašima. Iz sistema vlasti smišljeno su izbačeni ljudi koji nisu bili deo te priče.
I sada, za saradnju sa mafijom nije kriv ni Premijer, ni njegovi ministri, ni njegovi najbliži saradnici (koji su se kupali u bazenima ovih mafijaša i vadili ih zatvora), nego su krivi baš oni koji su akcijom Premijera i njegovih saradnika izbačeni iz sistema vlasti???

Poslušaj sopstveni savet i malko uključi mozak.
Pitam se nešto... Da li ti stvarno veruješ u to što pišeš?!? :shock:
 
Аха. Ти си бре болстена сенко. Иди лечи се бре. Ти си очигледно тог мафијаша идеализовао у својим очима и сви су остали неправедни само је он био праведан. Ако 5 људи каже да је лопов, а 1 да није, коме ћеш веровати?
 
shaddow:
DOS ih nije uhapsio 2000. godine, zato što su oni kontrolisali:

- policiju
- vojsku
- vojno-ovabeštajnu službu
- državnu bezbednost
- jedinicu za specijalne operacije
- sudije
- tužioce.....
Dušan Mihajlović, Beba, Čeda Jovanović, i još mnogo njih, bili su "njihovi"?

shaddow:
Da li treba još da nabrajam? Pa pobuna Crvenih beretki je uspela samo zato što Đinđić nije imao na raspolaganju ni jednu jedicinu koja bi mogla da im se suprostavi.
Šta je tu toliko nejasno?!?!
Vlada nije imala na raspolaganju celu policiju?
Zamisli Vladu koja ne kontroliše sopstvene državne organe.... Za mene je to odlična slika jedne krajnje nesposobne Vlade.
 
To što pet ljudi tvrdi nešto, na znači da je to istina.

Uopšte nisam nikakav obožavalac lika i dela Zorana Đinđića, niti Demokratske stranke, niti LDP-a.
Ovo pišem zato što smatram VRHUNSKIM LICEMERJEM da se zanemaruje 10 godina Miloševićevog delovanja, stvaranja tih istih mafijaša, koji su svi do jednom imali legitimacije DB-a i radili za DB i Miloševića. I sad ispada da su se mafijaši "sami stvorili" ili da ih je Đinđić stvorilo.
Kako to da ih Sloba nije pohapsio pre 5. oktobra.
Ma Legija je (sećate se, to je onaj što je organizovao ubistvo Đinđića) 5. oktobra bio pukovnik policije. Da li je potreban bilo kakav dalji komentar?!?
 
10 година Милошевићеве владавине је прошло пре СЕДАМ година. Хочеш и за 20 година да говориш "али десет година Милошевићеве владавине"? Мућни мало том шаргарепом
 
shaddow:
To što pet ljudi tvrdi nešto, na znači da je to istina.

Uopšte nisam nikakav obožavalac lika i dela Zorana Đinđića, niti Demokratske stranke, niti LDP-a.
Ovo pišem zato što smatram VRHUNSKIM LICEMERJEM da se zanemaruje 10 godina Miloševićevog delovanja, stvaranja tih istih mafijaša, koji su svi do jednom imali legitimacije DB-a i radili za DB i Miloševića. I sad ispada da su se mafijaši "sami stvorili" ili da ih je Đinđić stvorilo.
Kako to da ih Sloba nije pohapsio pre 5. oktobra.
Ma Legija je (sećate se, to je onaj što je organizovao ubistvo Đinđića) 5. oktobra bio pukovnik policije. Da li je potreban bilo kakav dalji komentar?!?
Poenta priče je:
Trebali su Slobi i njegovom sistemu vlasti - zato ih je i stvorio.
Trebali su i Đinđiću i njegovom sistemu vlasti - zato ih nije uništio.
 
a33:
hoces li se i narednih 50 godina pozivati na Milosevica?

Ja ću se pozivati do kraja života, najlepše godine života su mi prošle u vreme njegove ludačke vladavine, mom detetu je prošlo detinjstvo u ratovina, rečenicama tipa: nema ovog meseca, možda sledećeg, tek sam od 2000. počela ponovo da živim.

Briga me šta vi radikali i SPS mislite, normalnim ljudima je sada neuporedivo bolje, a vi se zapitajte šta je sa vama, kada možete da kažete da je onda bilo bolje, bez obzira na razloge koje iznosite (a koji su krajnje naivni).
 
popokatepetl:
Хахахаа. Хајде овако. Наведи ми шта је то доброЗЂ урадио за СРБИЈУ
a040.gif
d030.gif
g050.gif
 
Registra:
Ja ću se pozivati do kraja života, najlepše godine života su mi prošle u vreme njegove ludačke vladavine, mom detetu je prošlo detinjstvo u ratovina, rečenicama tipa: nema ovog meseca, možda sledećeg, tek sam od 2000. počela ponovo da živim.
).
do kraja zivota?
a kada neko spomene djindjica mafijasa,reci ces-pusti ga on je mrtav toliko godina?
zar to nije vrijeme rata,sankcija i hiperinflacije koju je zapad nametnuo,a jos nas i bombardovao osiromasenim uranijumom i kasetnim bombama>
 
shaddow:
To što pet ljudi tvrdi nešto, na znači da je to istina.

Uopšte nisam nikakav obožavalac lika i dela Zorana Đinđića, niti Demokratske stranke, niti LDP-a.
Ovo pišem zato što smatram VRHUNSKIM LICEMERJEM da se zanemaruje 10 godina Miloševićevog delovanja, stvaranja tih istih mafijaša, koji su svi do jednom imali legitimacije DB-a i radili za DB i Miloševića. I sad ispada da su se mafijaši "sami stvorili" ili da ih je Đinđić stvorilo.
Kako to da ih Sloba nije pohapsio pre 5. oktobra.
Ma Legija je (sećate se, to je onaj što je organizovao ubistvo Đinđića) 5. oktobra bio pukovnik policije. Da li je potreban bilo kakav dalji komentar?!?

svaka cast na napisanom, ovo treba istaci jos jednom.

otprilike na svakih 10 ljudi dodje jedan koj kapira. ostali citaju kurir i ostale tabloide a posle im je malo nejasno kako to da je odjednom mafija sistemski ugradjena u sve strukture drzave. pravimo se malo ludi a?
 

Back
Top