ma kakva istina!!!

ok julijane, lijepo si ti to meni objasnio kako to izgleda iz muskog ugla.
nisam ja htjela da izazovem neku reakciju ili da ga pravim ljubomornim ili hvalim ili bilo sta.
jednostavno smo pricali o nekim proslim stvarima i ja sam izlajala za to.
nisam trebala ali eto jesam,
na greskama se uci
 
Posto nisi postavila nikakvo pitanje, pretpostavljam da je svrha teme da olaksas sebi, a da mi,

Naravno sve ovo sto ti savetujemo je savet koji vazi za normalne devojke.
Ukoliko se zabavljas sa tipicnom Novobalkankom kojoj je cilj da ti prebacuje cisto prebacivanja radi i koja bi da se ti osecas krivim zbog njenog motela, onda ti nema spasa.
U tom slucaju je svejedno kako ces odreagovati.

Nek' ti je sa srecom batice!''

Koja je ta?
:besna:
 
ok julijane, lijepo si ti to meni objasnio kako to izgleda iz muskog ugla.
nisam ja htjela da izazovem neku reakciju ili da ga pravim ljubomornim ili hvalim ili bilo sta.
jednostavno smo pricali o nekim proslim stvarima i ja sam izlajala za to.
nisam trebala ali eto jesam,
na greskama se uci

Upravo ne znam nijedan logican razlog nego nesto od navedenog..ja se kao musakrac ne hvalim ni ortacima a kamoli cu buducim devojkama..kazem namerno kao muskarac posto smo bi shatro baje ako udaramo recke a za zene je bruka i sramota ako se pustaju cesto u promet
 
Мери, потпуно те разумем.
Ја једном признала како сам једном давно на литургији шацнула једног слатког дечка, како смо се после упознали у парохијским просторијама, размењали бројеве телефона...и смували се после...:rumenko:
Следећи пут кад сам рекла да идем у цркву - добила сам љубоморну сцену! :roll:


(Али ово је стварно било, не зезам се! :confused:)
 
Мери, потпуно те разумем.
Ја једном признала како сам једном давно на литургији шацнула једног слатког дечка, како смо се после упознали у парохијским просторијама, размењали бројеве телефона...и смували се после...:rumenko:
Следећи пут кад сам рекла да идем у цркву - добила сам љубоморну сцену! :roll:


(Али ово је стварно било, не зезам се! :confused:)

Е, код Оца Муертеа би добила похвалу за ово! :)

Ја једном нисам признала да сам у парохијским просторијама започела полугрешну везу...
 
eto ja se momacki zajebem tako sto odlucim da novu vezu zapocnem sasvim iskreno i bez uvijanja i uljepsavanja.
naime kod razgovora o proslim vezama,vezicama i semama i tako tim stvarima ja priznam da sam jednom zavrsila u motelu sa likom (nije bila jednonocna avantura,vec duze smo se poznavali) i to njemu nije "sjelo". stalno me nesto u sali "bocka".
a da sam lijepo slagala i pricala samo fine price sve bi bilo superiska.
kakva emancipacija,kakva istina. Ovo je BALKAN!

ma boli te.....

ti reci njemu: "Duso , sta nije u redu? Valjda nije da ti nikada nisi bio u motelu? Kakav je to frajer koji nikada nije imao tako neku akciju? Sta sada da mislim o tebi? Nisi valjda bio nevin pre mene?" i tako to:mrgreen:
 
To se ne radi nikad.
Šta njemu znači ta istina! Apsolutno ništa!

Eventualno pod stare dane, negde u 80i nekoj godini, kad ti digne pritisak... ti mu kažeš onako bezobrazno:"Slušaj Đuro, ja sam se yebala sa tim i tim u tom motelu, znaš!"... :rumenko::mrgreen: ju...što sam nevaljala...:mrgreen::rumenko:

a pejsmejker krene da piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiistiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii........iii.............ii...........i.............................(bio je kul tip).
 
Poslednja izmena:
Mm nikada nije ni pitao, sve mi bezveze što ga ništa ne zanima.
Jedno vreme sam tripovala da ga boli uvo za mene, ali sam kasnije shvatila...
Muška sujeta je čudo, pa je lepo mm odlučio da ono što ne zna neće ga ni boleti. :D
Imam utisak da će muškarci uvek naći nešto za čega će se zakačiti - motel, crkva... nebitno... samo nek je neki drugi muškarac u pitanju i već ne valja....
 
Mm nikada nije ni pitao, sve mi bezveze što ga ništa ne zanima.
Jedno vreme sam tripovala da ga boli uvo za mene, ali sam kasnije shvatila...
Muška sujeta je čudo, pa je lepo mm odlučio da ono što ne zna neće ga ni boleti. :D
Imam utisak da će muškarci uvek naći nešto za čega će se zakačiti - motel, crkva... nebitno... samo nek je neki drugi muškarac u pitanju i već ne valja....

E znaš ustvari koliko je to jadno da pričaš o svojim bivšim šemama i vezama pa to je strašno..Zamisli da on tebi počne da priča takve stvarčice..meni kada tip ničim izazvan krene da priča na drugom, trećem sastanku o bivšim šemama ja to offiram odma, u fazonu ma pali bre..i više ne bude prilike za sledeći sastanak...Eto to ti je nauk za sledeći put, nemoj ništa da pričaš:)
 
E znaš ustvari koliko je to jadno da pričaš o svojim bivšim šemama i vezama pa to je strašno..Zamisli da on tebi počne da priča takve stvarčice..meni kada tip ničim izazvan krene da priča na drugom, trećem sastanku o bivšim šemama ja to offiram odma, u fazonu ma pali bre..i više ne bude prilike za sledeći sastanak...Eto to ti je nauk za sledeći put, nemoj ništa da pričaš:)

Ja sam mm sve ispitala.
Meni je to zanimljivo. :D
Šta znam, nisam nešto ljubomorna po prirodi. Čak sam se zgotivila sa njegovom bivšom devojkom za koju mi je rekao da su se razišli jer su oboje voleli nju!
Ja računam da me ne bi ženio da me ne voli, a sve što je bivše nije ni valjalo! :D
 
Nisam ni ja preterano ljubomorna, ali mene smara ta priča o bivšim, šta znam..nekako budem u fazonu ma daj raskrsti čoveče to sa sobom, nemoj meni o tome da pričaš..a s druge strane, ja sam ta koja ne voli da se otkriva, tj. da priča o bivšima - ljubomorno to sve čuvam za sebe..
 
cdui me da mu nisi rekla da mu je manji i tanji od svih predhodnih ali da tebi bas takav odgovara :D
e kakva vam je t sadrzajna veza kada brstite pricu o bivsim?
valjda treba da radite na tome da vasa veza potraje i bude plodonosna ?
 
E znaš ustvari koliko je to jadno da pričaš o svojim bivšim šemama i vezama pa to je strašno..Zamisli da on tebi počne da priča takve stvarčice..meni kada tip ničim izazvan krene da priča na drugom, trećem sastanku o bivšim šemama ja to offiram odma, u fazonu ma pali bre..i više ne bude prilike za sledeći sastanak...Eto to ti je nauk za sledeći put, nemoj ništa da pričaš:)

E baš tako! Odmah zdravo! Ako nema ništa pametnije da mi kaže nemamo mi onda o čemu da pričamo...prilike za sledeći sastanak ne bi bilo :neutral:
 
a da sam lijepo slagala i pricala samo fine price sve bi bilo superiska.
kakva emancipacija,kakva istina. Ovo je BALKAN!

I onda se stvarno upoznate i shvatite da se jedno drugom uopste ne svidjate?
Sto bi pricala "lepe" price i lagala samo da bi zadrzala tipa?

Ja u ovom motelu ne vidim nista lose. Mozda on vidi, shodno njegovom iskustvu. :D
Ja bih njega isto tako zezala i rekla mu da to sto sam ja radila u motelu je sasvim normalna stvar a ko zna sta je on radio, pa misli da je to nesto strasno. :mrgreen:
 
Dobro...važno je da si ti izvukla pouku..."za vjek i vjekove, amin"....
Sledeći put, kamenčić pod jezik...
Tvoja prošlost, tvoja stvar. Doživljeno i ispričano nije isto. On ne može da shvati šta si ti želela i osećala..tada.
Iskrenost je ne sakriti nešto što može uticati na vaš sadašnji zajednički život...tipa decu iz prethodnog braka, da si udata, verena...bla, bla...da imaš polno prenosivu bolest...da si lečeni zavisnik ili bivša prostitutka. Ni to nije pod obavezno reći, niko te ne može naterati, ali bilo bi etički.....
Bivši momci su bivši. I nema razloga vući duhove prošlosti gde god da kreneš.
 

Back
Top