LOVACKE PRICE- Generalni remont u toku na dan 04.06.2005

@limunada
Ajde ajde,i ti se malo angazhuj.... evo,ja cu ti pomoci! :cool:
E buki,a snimi to d kad okrenesh dobijes p :p
Zhachi,mene i divlju mozhesh istovremeno... :mrgreen:

ma,nema od mene ništa,peto,ja sam samo stari spamer,netalentovan za bilo šta što se tiče pisane riječi...a i šire...:lol: tako da ovaj remont LP prepuštam stručnim licima,već obučenim za ove zahvate...ovo "obučenim" možete shvatiti kako god želite... :)
toliko... :D

p.s. eventualno mogu da budem član nadzornog odbora za sitnu lovu... 8-)
 
I takooooooo…………
A jesam ja vama prichala kako sam regrutovana?... mislim,valjalo bi,jer nikad se ne zna koga od vas to cheka sutra… :p Jesam?..e pa dobro onda… josh jedared cu. :lol:
Znate prichu kako sam upoznala Liju i bundevu,da se ne ponavljamo...tada smo se siti isprichali I tako to,sve po redu.. I oni meni objasnishe gde nam je Odsek 1 .. mislim,gde da dodjem na pregled,po chlansku knjizhicu i to... I ustanem ja to jutro iz kreveta ( necu reci chijeg :mrgreen: ) sva uzbudjena kao pred prijemni ispit. :p Mislim se,kakav li cu lovac biti...:? Stala tako pred ogledalo,bez ijedne krpe na sebi i pomislih “Ma Peta bwe, bicesh ti lovac za 10!” Zagledah se malo bolje i snimih ogromnu bubuljicu na nosu.... “Dobro,za 9! “ (sad se vi pitate kakve to veze ima,a ja vam kazhem da kao loFac morate ne samo propisno da se ponashate i delujete nego i da izgledate ..za medalju...dve medalje ;) ) Pogledah se ponovo... videh moje jadno desno uvo koje je klempavo,a levo nije,znate... :oops: “Dobro,za 8!” ..i prestadoh da se gledam inache nishta od regrutacije....  I tako odluchih da se sva zanosna pojavim pred Lijom i bundevom... nadjoh neku suknju koju sam prestala da nosim u sedmom osnovne,jer mi je guza tad naglo porasla,pa mi je ista bila prekratka.. :p .. ali za ovu priliku idealna. ;) Stavih i crveni ruzh,koji se tad pokazao kao pun pogodak,jer je to jedno od pravila... svi zhenski loFci nose crveni ruzh kao zashtitni znak. :cool: Pa josh I Lija kad me video sa tim chudom na usnama ( na ruzh mislim ) reagovao odmah kao bik,sav se raspomamio,bundeva ga je jedva obuzdao,lupao ga je k.itom po chelu (vidish sinnke da nisi ti to izmislio :p :p :p ) pola sata,a onda ga jedva vezao za radijator.  I tako skockana u shtiklama od 12,3cm (znate,kad se ovaj broj pomnozhi sa 2 dobija se..khm..vrlo bitan broj u loFachkom pravilniku za zhene,chlan 154.5/8,prvi pasus,treci red. To mi je omiljeni deo,znam ga napamet. :cool: ) ..i ne,necu vam reci da su broj 41 :lol::lol: , stigoh pred zgradu koju mi je buki veshto nacrtao na levoj butini. :oops: Odmah sam je prepoznala. A kako i necu, na vratima pishe LoFachko udruzhenje “21st century Old Fox” (ovo vam je poznato,jell? ;) ) a ispod toga dipl.mr ing doc Stari Lisac i asistent pripravnik bundeva (buki inache ima diplomu mastera,ali ne voli da se zna. ;) ) :p Da se razumemo,to vam u praksi znachi da bundeva uglavnom obavlja one fizichke poslove..a Lija misli...shto ne znachi da ne ebe,to ni sluchajno nemojte da pomislite. :D Udjoh. Unutra tandrche neki radio,chuje se “Sve sam ebo,samo mater nisam,a i nju cu,al ne znam chiju cu...” :lol: Mogu vam reci da mi nije bilo svejedno.... Levo – desno,nigde bundevine kancelarije... ;? Videh neki znak,pishe “Ako si ovde da ebesh,javi se bundevi i ponesi knjizhicu... ako si da te ebu,opet se javi bundevi...i ponesi zdravstvenu knjizhicu sa kartonom”. Pih,to sam i sama znala... znam ja koga trazhim,ali ne znam gde jeeeee!! Izula sam shtikle,postale mi neudobne..a i mawo me zhuljaju...  (Evo buki kazhe “Ce da bude sredjeno”. On je jedna dusha od choveka,videcete ako budete imali tu chast da vas regrutuje. ;) )Na dnu hodnika vrata i natpis bundeva a ispod “Gde te stignem tu ti noge (nechitko)” Hmmm.. mrzim glavolomke. :D Popravih shminku,frizuru,podvrnuh suknju i sve to i posle 43 min stajanja pred vratima odluchih da udjem,pa shta mi buki da,chvrsto ubedjena da cu postati loFac. :D Ali bash chvrsto ubedjena. :cool: Onako..chvrsto..znate. ;)
Regrutaciju ne smem da vam otkrivam,jer je to po chlanu 542.9/7 dozvoljeno samo bukiju i Liji.Pa ako ste nestrpljivi,a vi se uputite prema zhutoj zgradi... na coshku.... ma,znate vec gde je..ako ne znate,kontaktirajte me na pp,da vas..poshaljem u lepu materinu... :mrgreen:..ne to,naravno..da vas uputim. :cool:
Do sledeceg pisanja...
Ljoobi vas PW..najjakije :D
 
Krenem ti ja tako jednog dana da kupim 'leba, mleka, senfa i kobasica. Udjem u mesaru, kad devojka iza pulta stoji gola i cese uvo. Nisam se zbunio, ja ti odmah tu odreagujem i u tren oka skocim iza pulta.
U medjuvremenu dok sam preskako pult, uz pomoc telekineze sam zakljucao sva vrata i spustio venecijanere na prozorima, (usput sam ih malo prebrisao). Elem, nadjem ti se ja tamo iza pulta, kad ima sta i da vidim, ma lepota jedna, grudi ko rukometne lopte, noge lepe izbrijane, ma nigde dlaka. Kazem ja sebi kako sam imao srece kad sam naleteo na takvo parce mesa. Iznenada mi ona tada otkopca slic i moja altaka pade na zemlju (znate uvek mi se tako otkotrlja jer je mnogoooo velika) Ima negde tu 30-35 cm... i kad je ona to videla odma je zapakovala pola od nje u sebe, eh nikad nece ceo da se spakuje. Eh sa mojim iskustvom od 687 ipo zena (to ipo je za jednu koja nije mogla zbog glavudze da ga konzumira) odmah ti ja nju obalim i ona dozivi 24 orgazma dok si rekao pljeskavica. Ja bre ostao i dalje cvrst pa sam dok sam izlazio na ulicu pomogao staroj bakici koja se zaglavila sa malim ficcom , sistemom poluge naravno, da se odglavi.
Mnogo me hvalila posle svojim koleginicama pa sam postao glavna faca. Ja sam bre jedini koji kad dodje u mesaru, dobije i ribe pored belog mesa.
Ali nije tu kraj.... sad ne mogu da nastavim zato sto mi se ispred vrata stvorio red nekih zenskih koje cekaju da dozive nedozivljeno, jer mnogo sam lep, mlad i bludan majkin jedini sin.
Nastavak lovackih prica sledi ovih dana samo da se setim o cemu da vam pricam, jer moj zivot ti je ko bajka .... em imam, em dobijam, em lekovi mi dzaba. Ovde na forumu sam video da ima mnogo meni slicnih pa ih ovim putem pozdravljam sa pesmom :
"U mojega Rajka golema sviraljka"


Napomena : Izmene se odnose na naslov koji se redovno menja iz dana u dan, ali zato ja nikad.
Znate ono o konju i o zamenama? Eto i meni cesto kazu da sam konj, pa reko da se ne menjam kad vec vredno radim svaki dan vukuci svoja kola gore-dole uz zivotnu strminu koja se cesto pretvara u padinu, ali sta je tu je. :lol: :lol: :D

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
hahahahahhahahahahhaha
ahahahahhahahahahah
VRH brate! Vadi budalu:lol:
lollllll
 

Back
Top