Lost / Izgubljeni

Omiljeni lik u Izgubljenima mi je

  • Dzek Separd

  • Dzon Lok

  • Dzejkob

  • Daniel Faradej

  • Ben Lajnus

  • Sajid Dzara

  • Kejt Ostin

  • Hugo Rejes ''Harli''

  • Dzejms Ford ''Sojer''

  • Richard Alpert

  • Dezmond Hjum

  • Dzulijet Burk

  • Majls Strom

  • Carls Vidmor

  • neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
sad u pocetku su dobre epizode, ali kasnije su veoma lose...Naucna fantastika je kasnije!

Ja baš imam suprotno mišljenje. Meni su kasnije epizode mnogo bolje. Ja i inače volim naučnu fantastiku, a kod ove serije mi se sviđa to što nije sve naučna fantastika, ima tu i drame, akcije, ljubavnih priča i svega ostalog. Zato gde god da čitaš o seriji niko je ne stavi u samo jedan žanr, već u više njih. To je i ono što je dobro u Lost-u, ima nečeg za svakoga.
 
Ja baš imam suprotno mišljenje. Meni su kasnije epizode mnogo bolje. Ja i inače volim naučnu fantastiku, a kod ove serije mi se sviđa to što nije sve naučna fantastika, ima tu i drame, akcije, ljubavnih priča i svega ostalog. Zato gde god da čitaš o seriji niko je ne stavi u samo jedan žanr, već u više njih. To je i ono što je dobro u Lost-u, ima nečeg za svakoga.

slazem se, meni su bolje kasnije epizode mada ja ne volim sf, ali ovo nije potpuni sf, vecina stvari u lostu su realne, zaista su postojale organizacije kao sto je dharma i zaista postoje fizicke anomalije i potencijal elektromagnetizma nije totalno iskoriscen, tako da je ovo mahom bazirano na realnim stvarima :ok:
 
Upravo to. Sve se čini da bi moglo tako da bude. To je i ono što me je privuklo da gledam seriju. Ne mogu da sačekam januar da vidim da li će neke misterije da budu rešene. Najviše me zanima ona statua stopala sa 4 prsta.
 
Mora da napravimo Fan Klub Lost-a i Mladenovcu!!:D:D
Da organizujemo zajedničko gledanje u sali bioskopa i sl.:eek::eek::eek::eek:
Što ne možeš sad da gledaš. Ja mogu jer dok se prikazivala na pinku nisam gledao svaku, a kući imam samo treći i četvrti serijal
 
Mora da napravimo Fan Klub Lost-a i Mladenovcu!!:D:D
Da organizujemo zajedničko gledanje u sali bioskopa i sl.:eek::eek::eek::eek:
Što ne možeš sad da gledaš. Ja mogu jer dok se prikazivala na pinku nisam gledao svaku, a kući imam samo treći i četvrti serijal
Pa navika, odvikao sam se skroz od tv-a, a Pink je tek prica za sebe, to da ne pominjem.
Sad gledam sa meni odgovara, kad mi odgovara, i bez reklama! :)
MIslim da sam na tv-u pogledao samo epizodu-dve, i odmah poceo da skidam s neta.
Tad kad je to bilo, tek je pocinjala druga sezona u Americi...
 
Ma da, nas Mladenovčana koliko hoces...
Elem, gledam ti ja sinoć u sitne sate kraj druge sezone, i kazem sebi "poslednja epizoda i spavaš." Malo sutra. Morala sam da vidim šta se dešava u trećoj. I onda dodjem na posao i ne vidim belu mačku. Gledala sam seriju ranije na Pinku (pokušavala da gledam, kad na'vatam) pa sad počela na Foxu, al mi tupav taj termin u sedam..i lepo uzmem sve na DVD i sad se trujem.
Strasno, jedva čekam kući da odem da nastavim. Sreća te je vikend :lol:
Pozz
 
Extra serija!!!
Ko su vam omiljeni likovi?

lost_01.jpg
 

Back
Top