Lost / Izgubljeni

Omiljeni lik u Izgubljenima mi je

  • Dzek Separd

  • Dzon Lok

  • Dzejkob

  • Daniel Faradej

  • Ben Lajnus

  • Sajid Dzara

  • Kejt Ostin

  • Hugo Rejes ''Harli''

  • Dzejms Ford ''Sojer''

  • Richard Alpert

  • Dezmond Hjum

  • Dzulijet Burk

  • Majls Strom

  • Carls Vidmor

  • neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Extra serija!!!
Ko su vam omiljeni likovi?

lost_01.jpg

sve likove....a nervira me Bunova sestra...a Bun ima lepe chudne ochi :rumenko: nisam mogla da ne pomenem :lol:
 
a ja budala juche propustila epizodu...zato sto sam...zaboravila :eek:
ajde nek mi neko preprica sta je bilo juche......:lol:
pliz...
Znači Kler je pronadjena, Džin i Čarli su sreli Itana i on im je postavio ultimatum da mu dovedu Kler ili će jedan od ostrvljana umreti svakog dana. Oni postavljuju klopku za Itana u kojoj je Kler mamac, i na kraju Čarli ubija Itana.. :)
 
Ja sam gledao seriju...ali sam negde u 2. sezoni izgubio tok i nisam gledao epizode, pa sam na kraju i u potpunosti odustao jer nisam mogao da pohvatam sve niti. :otkacio: A postala je ne preterano interesantna, bila je jedna epizoda u kojoj se ama baš ništa nije dogodilo...
 
Moze li neko ukratko da mi objasni o cemu se radi u seriji lost, mislim na misterije. Ima li nesto nad prirodno ili je sve namesteno? Sta ce se desiti sa tim likovima? Ko vodi glavnu rec (vuce konce), ko ih je uvalio u to sr**je? Ne mogu da cekam tih sest sezona ili koliko ih vec ima da vidim o cemu se radi!! Da znam da li da gledam ili je stvarno neka glupost??

Ako necete da otkrijete javno, na forumu posaljite mi na PM.
Hvala
 
Ima neke logike. Prvi serijal sam odgledao pre godinu dana kod Hrvata i jednostavno mi je muka toliko da cekam da bih slozio pricu!!

Sta cu. Sve jedno ako neko zna neka mi kaze.

Gore sam postavio na kom sajtu sve možeš da nađeš. Imaš tamo i opise epizoda i opise likova, rešenih i ne rešenih misterija, i svega ostalog. suviše toga ima da se kaže da bi ti sad neko od nas pisao sve ovde
 

Back
Top