Loš...?

Ebes ti to kad radis sve da "zacinis" seksualni zivot ( razne igrice, alati..blabla) a posle mu konstantno nabijas na nos da si nezadovoljena...pa sto ne mozes, sta ti je, zasto nije kao pre, jel imas drugu, jel ga d*kas, volis li me uopste..bla bla bla....a problem je mozda skroz 10...covek se smorio, umorio, muci ga nesto...ili skroz nesto 11.....

Treba naci pogodan trenutak, jednom obaviti duzi, iskren razgovor i onda ne daviti, smarati, kukati....kako bi covek mogao da rascisti sam sa sobom, dodje sebi i obavi posao kako treba...

Nazalost muskarci su suvise osetljivi kad ja taj problem u pitanju....i ako zena ne ume da mu dokaze i pokaze da se svaki problem moze resiti i optuzuje ga...pa naravno da se nece nista promeniti na bolje....

P.s. ne znam kako ste vi razgovarali itd...navodim samo mogucu tvoju reakciju na iznesen problem...

Da dodam jos da je prvenstveno on taj koji mora zeleti da resi problem i nesto uraditi po tom pitanu....ali gore navedenim ponasanjem samo odmazes...
 
pa niko nju ne krivi što je raskinula
(osim goksa)
mislim, niko ne kaže da je ona loša jer se ljubav ugasila.
a ljubav se nije ugasila samo jer on ne može da spava sa njom,
nego jer ona oseća da se on i ne trudi i ne želi da učini to za nju.
i to je sve sasvim legitimno.

ne krivim ja nju sto je raskinula, niti joj ukidam to pravo
vec nacin na koji je to ucinila, kako se ponela i ovde pominjala ljubav
ljubav koja se vec davno ugasila
kad ona smatra da se zrtvovala i trpela 6 meseci, zao mi je, to se ne zove ljubav
 
pa niko nju ne krivi što je raskinula
(osim goksa)
mislim, niko ne kaže da je ona loša jer se ljubav ugasila.
a ljubav se nije ugasila samo jer on ne može da spava sa njom,
nego jer ona oseća da se on i ne trudi i ne želi da učini to za nju.
i to je sve sasvim legitimno.

kolko sam ja shvatio ljubav se uopste nije ugasila jer se njemu ne dize vec zato sto on negira tu cunjenicu i ne trazi pomoc.

Ili nisam dobro shvatio?:think:
 
pa tako sam ja shvatila..
može ona sad da govori sto puta kako se nije ugasila, al vidi se koliko je ogorčena i razočarana što je on takav i koliko joj je svega dosta..
 
kolko sam ja shvatio ljubav se uopste nije ugasila jer se njemu ne dize vec zato sto on negira tu cunjenicu i ne trazi pomoc.

Ili nisam dobro shvatio?:think:

Odlicno si shvatio.
Samo neki ne shvataju da mene on vise ne voli,cim ne zeli da rijesi taj problem.
I da sam ga ostavila ne zato sto je los sex,vec zato sto on nece nista da ucini povodom toga.
 
Odlicno si shvatio.
Samo neki ne shvataju da mene on vise ne voli,cim ne zeli da rijesi taj problem.
I da sam ga ostavila ne zato sto je los sex,vec zato sto on nece nista da ucini povodom toga.

Pa sad dal te voli u to necu da ulazim - vise je stvar muske sujete i sramote sto nece da trazi pomoc
 
Odlicno si shvatio.
Samo neki ne shvataju da mene on vise ne voli,cim ne zeli da rijesi taj problem.
I da sam ga ostavila ne zato sto je los sex,vec zato sto on nece nista da ucini povodom toga.

:) i tu je pokazao koliko postuje tvoje zelje i koliko zeli da te razume i koliko je spreman da se potrudi da poboljsa vasu vezu....
 
Soba23... Kao numera grupe Denis & Denis, zar ne ? :). Volela sam tu grupu, a Marina Perazic i danas mi je sasvim ok.

Ako si dobro razmislila, a pretpostavljam da jesi, sigurna sam da intuitivno osecas sta treba da uradis i da si upravo to uradila.
- Da li si pokusala sve sto mislis da si mogla ?
- Da li si sa druge strane dobila odgovor na tvoje pokusaje ?
- Da li je nacin zivota do raskida bio ono sto zelis da imas i sto te cini zadovoljnom ?
- Da li moras da trpis nesto sto ti ne pase i dalje ?
- Mislis li da bi dalje cekanje donelo neku promenu na bolje ?

Zene uglavnom dosta pricaju, a ta prica nije uvek prazna vec sa mnogo dubljim namerama da se nesto resi, promeni, poboljsa... Muskarci cesto ostaju gluvi iz ovih ili onih razloga, izbegavaju temu, sklanjaju se uz objasnjenje da budemo strpljive, da mnogo gnjavimo, nije jos vreme, jos samo malo pa stize to vreme... 'Oce, 'oce...:thumbdown:

Samo upitaj sebe da li mislis da si postupila ispravno. Ako je odgovor potvrdan, bolece te jer ulaganje u nekog/nesto pa promasaj nije lak momenat, ali saznanje da si postupila u skladu sa sobom - s vremenom ce ti dati dovoljno snage da prevazidjes "krizu" i krenes dalje. Verovatno zadovoljnija nego sto si bila u zadnje vreme :ok:.
 
S obzirom da svi ovdje odlicno znamo da nema dobre veze bez dobrog sexa
moguće je
zašto ne bi bilo moguće
ljudi se menjaju
životne okolnosti se menjaju
ne znam tačno kako je to sve počelo
seksualna želja može da se smanji iz puno razloga
pilule za kontracepciju
lekovi
stres

u svakom slučaju mislim da je bolje što ste vezu prekinuli
pa nije ni on blesav
dobro vidi šta se dešava
ne želim da ulazim u to što ti osećaš
da li je to ljubav ili navika
imala sam slično iskustvo samo sam ja bila ta koja nije mogla da se opusti
duga veza super seks prvih par godina
ali posle katastrofa
ja sam se očajno osećala
i tako sam ušla u začaran krug
što sam više o tome razmišljala sve je gore bilo i sve sam se više nervirala
a to nikako nije moglo da doprinese poboljšanju naših odnosa
trajalo je to dosta dugo i sve je lošije bilo

ali mislim da sam tada već prestala da volim
mada to nisam htela da priznam ni sebi ni drugima
vezu smo raskinuli ali sam povod za raskid nije bio loš seks
seksualni odnosi jako dobro pokazuju da nešto nije u redu
ma šta to bilo
i sigurna sam da problem može da se reši ako postoji obostrana volja i želja za tim
nisi pogrešila
 
Soba23... Kao numera grupe Denis & Denis, zar ne ? :). Volela sam tu grupu, a Marina Perazic i danas mi je sasvim ok.

Ako si dobro razmislila, a pretpostavljam da jesi, sigurna sam da intuitivno osecas sta treba da uradis i da si upravo to uradila.
- Da li si pokusala sve sto mislis da si mogla ?
- Da li si sa druge strane dobila odgovor na tvoje pokusaje ?
- Da li je nacin zivota do raskida bio ono sto zelis da imas i sto te cini zadovoljnom ?
- Da li moras da trpis nesto sto ti ne pase i dalje ?
- Mislis li da bi dalje cekanje donelo neku promenu na bolje ?

Zene uglavnom dosta pricaju, a ta prica nije uvek prazna vec sa mnogo dubljim namerama da se nesto resi, promeni, poboljsa... Muskarci cesto ostaju gluvi iz ovih ili onih razloga, izbegavaju temu, sklanjaju se uz objasnjenje da budemo strpljive, da mnogo gnjavimo, nije jos vreme, jos samo malo pa stize to vreme... 'Oce, 'oce...:thumbdown:

Samo upitaj sebe da li mislis da si postupila ispravno. Ako je odgovor potvrdan, bolece te jer ulaganje u nekog/nesto pa promasaj nije lak momenat, ali saznanje da si postupila u skladu sa sobom - s vremenom ce ti dati dovoljno snage da prevazidjes "krizu" i krenes dalje. Verovatno zadovoljnija nego sto si bila u zadnje vreme :ok:.

1.sve sam pokusala
2.nisam dobila odgovor
3.jeste,ne racunajuci zadnjih nekoliko mjeseci
4.ne moram i necu
5.znam da ne bi,zato sam raskinula

:)
 
S obzirom da svi ovdje odlicno znamo da nema dobre veze bez dobrog sexa,
sad ja pitam:kad odlucite da prekinete dugogodisnju vezu bas zbog tog loseg sexa,odnosno koliko upraznjavate los sex nadajuci se da je to samo trenutna kriza, i ostala sra.nja?
I kako je moguce da nekad dobar sex postane toliko los,da odlucite da bas zbog toga ostavite partnera,iako ga volite jos uvijek?
Ja sam u toj situaciji vise od pola godine,i sinoc sam raskinula tu vezu.
Nisu pomogli razgovori na tu temu sa njim,i nisam shvatila u cemu je problem niti kako je nastao...
Postoji nekoliko opcija:vjerovatno me ne voli vise,ili je nasao drugu,ili mu ne odgovaram vise u tome,ili me se zasitio,ma milion je razloga,a odluka jedna-i to moja.
Jesam li pogrijesila,ili sam trebala cekati jos pola godine da mu se dig.ne kao nekad :) ?

Mozda ste mogli malo da experimentisete, probate novo, da malo iniciras ti ...;)
 
Znaci ipak nisi pokusala sve...:confused:
pa imaš li ti ikavu ideju koliko je kretenski pokušavati nešto, eksperimentisati neki đavo i oblačiti se u kao seksi krpice samo da posle od svega toga ne bi ispalo ništa?
ako je neko zainteresovan te stvari mogu da začine. ako nije, sve džaba.
 
S obzirom da svi ovdje odlicno znamo da nema dobre veze bez dobrog sexa,
sad ja pitam:kad odlucite da prekinete dugogodisnju vezu bas zbog tog loseg sexa,odnosno koliko upraznjavate los sex nadajuci se da je to samo trenutna kriza, i ostala sra.nja?
I kako je moguce da nekad dobar sex postane toliko los,da odlucite da bas zbog toga ostavite partnera,iako ga volite jos uvijek?
Ja sam u toj situaciji vise od pola godine,i sinoc sam raskinula tu vezu.
Nisu pomogli razgovori na tu temu sa njim,i nisam shvatila u cemu je problem niti kako je nastao...
Postoji nekoliko opcija:vjerovatno me ne voli vise,ili je nasao drugu,ili mu ne odgovaram vise u tome,ili me se zasitio,ma milion je razloga,a odluka jedna-i to moja.
Jesam li pogrijesila,ili sam trebala cekati jos pola godine da mu se dig.ne kao nekad :) ?

nisi pogresila. i bila si vise nego dovoljno strpljiva. a ako bi cekala jos pola godine, jedina promena bi bila sto mu se vise ne bi ni dizao:).
samo napred, sta god d aje bio problem sad je zavrsen. ne muci se u situacijama koje samo mogu da te poljuljaju i podriju osnovno samopouzdanje.
 
ne krivim ja nju sto je raskinula, niti joj ukidam to pravo
vec nacin na koji je to ucinila, kako se ponela i ovde pominjala ljubav
ljubav koja se vec davno ugasila
kad ona smatra da se zrtvovala i trpela 6 meseci, zao mi je, to se ne zove ljubav

A ljubav je konstantno odbijati razgovor o jednom sustinskom problemu cekajuci da se on sam rijesi?
Ja tebe ne kapiram.Zar ti ne shvatas da covjek mene ne voli,cim mu nije stalo da rijesi taj problem?!
I da sam ga ostavila ne zato sto ja njega ne volim,vec zato sto nije sposoban da izadje na kraj sa prvim vecim "problemom" s kojim se suocio u zivotu?
I najbitnije,pitanje koje sam ja danas postavila je bilo:koliko dugo ljudi trpe los sex u vezi,ako ga uopste trpe? Znaci,mozes da odgovoris:trpim ili ne trpim,i da me batalis nepotrebne patetike.
 
A ljubav je konstantno odbijati razgovor o jednom sustinskom problemu cekajuci da se on sam rijesi?
Ja tebe ne kapiram.Zar ti ne shvatas da covjek mene ne voli,cim mu nije stalo da rijesi taj problem?!
I da sam ga ostavila ne zato sto ja njega ne volim,vec zato sto nije sposoban da izadje na kraj sa prvim vecim "problemom" s kojim se suocio u zivotu?
I najbitnije,pitanje koje sam ja danas postavila je bilo:koliko dugo ljudi trpe los sex u vezi,ako ga uopste trpe? Znaci,mozes da odgovoris:trpim ili ne trpim,i da me batalis nepotrebne patetike.

trpelasi i previse.
idi mirne savesti dalje. ocigledno da je decko zadovoljan/zadovoljen na drugi nacin. i sebican jako.
 

Back
Top