Феномен брачне преварантне проституције: куповина секса лошег квалитета по невероватно великој цени.

Хвала ти брате за хвала ти брате за ове теме! :pivce:
....
занимљиво је колико је њих скочило као опарено од ове теме!
те немаш мала слова, те немаш добар наслов!
хахахах! доказ да је тем убола у сриду!

ево узмимо рецимо за пример овог мода, уместо о теми, решио да је бисти о постављачу теме!
класично скретање пажње! заправо само доприносе форумском животу теме, што је добро!

само напред!
кад престану да те нападају, запитај се где грешиш!

Зар си и ти инцел? :sad2:

:pop:

европска наивност... humanitarnim radom у диктаторским друштвима не можете се бавити самоиницијативно... само под контролом службених лица коjи овим humanitarnim radom прикривају крађу државног новца... Диктатура је крађа и ништа друго.
то jecт друштво нема користи од икаквог хуманитарног рада: само бутафориja

да ми је знати који си налог био пре овог?
а шта је бутафорија*???

угазио си у осиње гнездо! ко би рекао да ово безазлено јутарње куцкање тј подневно
оволико људи погађа!

Samo patetični incelaši i oni što onanišu na Endru Tejta koriste neironično izraz "alfa muškarac".

Как вы? Почему он не сказал в предыдущей теме, что альфа-самцы "оплодотворяются из такого же отвратительного генетического мусора"?
Да, алфа мужјаци су психопате без савести, без емпатије, без одговорности. Али они су сексуално привлачни женама.

Да, алфа мужјаци су психопате без савести, без емпатије, без одговорности. Али они су сексуално привлачни женама.

a zašto??
to mene zanima, šta ih je to što ih u ženskom biću tera prema alfiću?
zabava? uzbudjenje? život visokog napona?
ozbiljno...ja nisam dokučio
ja sam pravi MUŽJAK POKUĆAR rod PAPUČARA!

Ti to znaš šta sve žene vole?

Nisu to alfe, alfe ne postoje kod ljudi.
To je tip muskarca koji ne razmislja o posledicama, ulece u neproracunate rizike. To ti je onaj lik koji bi se pobio pijan u redu za wc.
Privlaci ih jer ih oslobadja inhibicija, bug u evoluciji.
Izbegavaj takve zene.
Taj koji ne razmislja o posledicama i napuatice je kad joj bude napravio dete. Ili ce ona skapirati da ne moze da ga kontrolise pa ce sama otici s detetom.
Onda ce posledicno da trazi "betu", odgovornog muskarca i na njega svaljivati odgovornost.

a zašto??
to mene zanima, šta ih je to što ih u ženskom biću tera prema alfiću?
zabava? uzbudjenje? život visokog napona?
ozbiljno...ja nisam dokučio
ja sam pravi MUŽJAK POKUĆAR rod PAPUČARA!
бутафориja je позоришни реквизит.

алфа мушкарци су потенцијални вође племена мајмуна. жена има ментални механизам за идентификацију таквих мушкараца.
Мушкарац нема такав механизам, па не разумемо зашто жене бирају наркомане и бандите за секс...

Nisu to alfe, alfe ne postoje kod ljudi.
To je tip muskarca koji ne razmislja o posledicama, ulece u neproracunate rizike. To ti je onaj lik koji bi se pobio pijan u redu za wc.
Privlaci ih jer ih oslobadja inhibicija, bug u evoluciji.
Izbegavaj takve zene.
Taj koji ne razmislja o posledicama i napuatice je kad joj bude napravio dete. Ili ce ona skapirati da ne moze da ga kontrolise pa ce sama otici s detetom.
Onda ce posledicno da trazi "betu", odgovornog muskarca i na njega svaljivati odgovornost.
постоји и феномен алфа удовице: ако је жена имала секс са алфа момком (нарочито у младости), више је неће занимати односи са обичним мушкарцима.

То jecт таква жена ће стално тражити „узбуђења“, ова жена је потенцијална наркоманка, алкохоличарка, криминалац......

бутафориja je позоришни реквизит.

алфа мушкарци су потенцијални вође племена мајмуна. жена има ментални механизам за идентификацију таквих мушкараца.
Мушкарац нема такав механизам, па не разумемо зашто жене бирају наркомане и бандите за секс...

ja bih rekao da je taj njihov mehanizam koji očito postoji
upao u neku for next petlju iz koje ne zna da izadje i sada
BIRA POGREŠNE alfiće, jer većina tih alfića tu teeeške čketine
kada dodje pravo stani pani, a to ženice ne znaju
nego gledaju samo pojavno ponašanje, spolja, izvana kako je...

da biraju PRAVE alfa kao ja što sam recimo ne bih se bunio
ali one biraju BUDALE misleći da su to neke alfe
a to su zapravo debili kao i one koje ih biraju
dakle homo sapiens ima neka žešća oštećenjima na hromozomima!

постоји и феномен алфа удовице: ако је жена имала секс са алфа момком (нарочито у младости), више је неће занимати односи са обичним мушкарцима.

аха, значи зато после мене ни једна више не гледа мушки род! сад ми је лакше!
мислио сам да сам им огадио мушкарце кад онО!

То онда значи да еволуција преферира генетско смеће, зар не?

Како се, рецимо, Ђокер Ноле котира на тој скали алфа мужјака, кад нити је наркоман, нити бандит.

Чак, једе оне травице што му женче спрема.

ја бих рекао да је Ђокер Ноле алфа бр. 1.

Већ преко 400 недеља.

Како се, рецимо, Ђокер Ноле котира на тој скали алфа мужјака, кад нити је наркоман, нити бандит.

Већ преко 400 недеља.
Dioptrija preko 2. U školi bi bio štreberčić i svi bi mu lupali čvrge što je ružan i ćorav.

То онда значи да еволуција преферира генетско смеће, зар не?
Да, зато муслимани толико контролишу своје жене: да се не би сексали са свакаквим говнима...

односно жена жели вођу мајмуна за секс. али ми не живимо у временима древних мајмуна...

То jecт таква жена ће стално тражити „узбуђења“, ова жена је потенцијална наркоманка, алкохоличарка, криминалац......
Ima to i u patologiji

A što vas toliko tangiraju i frustriraju baš žene koje biraju alfa muškarce
Mene recimo baš briga za izbor nekog tamo ... osim ako takav tip nije moj izbor
Постоје људи који имају жељу да се баве широм сликом, проблемима у друштву. Нису сви уско фокусирани на себе. Мислим да је Шопенхауер написао есеј на ту тему. Можда га нађем па га поставим овде.

А ако си свесна тога, и ако је ова твоја реплика само индиректан покушај да кажеш реч-две о мотивима постављача, онда је то класичан ад хоминем. У том случају, ваља напоменути да би било лепо, иако се никада неће десити, када би људи научили да комуницирају.

U Srbiji je malo drugacije jer smo ipak tradicionalnija, konzervativnija sredina od zapada. Medjutim, cuvaj doope brate.
Na pr.
Ako ima dete iz prethodnig braka, nisi duzan da budes otac ako si s njom. Niti si u obavezi da se zenis.
Drugo, gledaj kako se ponasa prema tebi. Jel te cenzurise, pokusava da te kontrolise nekim visokooktanskim moralom na startu. "ptja, ne svidja mi se kako si se nasalio" " ja volim ozb muskarce" i td. Kako te gleda, jel kao nekog provajdera, ozbiljnog lika, kravatica da ga pokaze drugaricama. Pa jbga bajo upao si u masinu.

Да, зато муслимани толико контролишу своје жене: да се не би сексали са свакаквим говнима...

односно жена жели вођу мајмуна за секс. али ми не живимо у временима древних мајмуна...
Ја бих пре рекао да је вештачка а не природна селекција та која фаворизује криминалце ( које ти, из неког разлога, изједначаваш са алфа мушкарцима. )

Било би корисно да дефиншеш појам "алфа мушкарац".

Већ преко 400 недеља.
1709575161-djokovic-750x422.jpg

Dijana da objasni.

Back