Loš...?

Dovoljno si cekala...

Ja sam bila 5 godina u vezi u kojoj seks nikada nije funkcionisao kako treba, iako je on po meni stalno jahao kao majmun po banani... Ne mogu da prezalim sto sam na njega potrosila tolike godine...
 
Mislim da si ispravno postupila. Dobro je da se to desilo sada, a ne kada zagazis u bracne vode, mozda napravite i sitnu decicu i stvari se iskomplikuju iz ko zna kojih razloga. Uostalom, mislim da te vecina nas podrzava, a i da je suprotno, tvoje misljenje i stav u celoj prici su najbitniji. Mi smo ovde samo da kazemo po nesto sto moze da pomogne ili odmogne, ali ti imas bolji uvid, znas sebe, njega, situaciju koje si svesna, imas mogucnost za resenje i to je dovoljno :).

Ako sam ista rekla sto je pomoglo - super :). Ako i nisam, rekla sam sve sto sam mislila da bi ti moglo koristiti :cao:.
 
Poslednja izmena:
e jest malo of,
ali nikada mi neće biti jasno zašto neki ljudi pokušavaju da uvrede žene govoreći im da vole kitu? i šta li oni smatraju da u tome ima loše?
a obično su to isti oni ljudi koji pokušavaju da uvdere druge žene govoreći im da su frigiduše.
dal bi mi neko objasnio?
il barem otvorio temu mesto mene, ja ne mogu više..
 
e jest malo of,
ali nikada mi neće biti jasno zašto neki ljudi pokušavaju da uvrede žene govoreći im da vole kitu? i šta li oni smatraju da u tome ima loše?
a obično su to isti oni ljudi koji pokušavaju da uvdere druge žene govoreći im da su frigiduše.
dal bi mi neko objasnio?
il barem otvorio temu mesto mene, ja ne mogu više..

Primitivizam,ostatak religioznog shvatanja da je sex samo za razmnozavanje a zene vole kitu pa navode muske na greh :roll:

Ja volem pic*ku :heart::heart::heart:
 
e jest malo of,
ali nikada mi neće biti jasno zašto neki ljudi pokušavaju da uvrede žene govoreći im da vole kitu? i šta li oni smatraju da u tome ima loše?
a obično su to isti oni ljudi koji pokušavaju da uvdere druge žene govoreći im da su frigiduše.
dal bi mi neko objasnio?
il barem otvorio temu mesto mene, ja ne mogu više..

Pametno zboriš....:)
 
pa imaš li ti ikavu ideju koliko je kretenski pokušavati nešto, eksperimentisati neki đavo i oblačiti se u kao seksi krpice samo da posle od svega toga ne bi ispalo ništa?
ako je neko zainteresovan te stvari mogu da začine. ako nije, sve džaba.

Eksperimentisanje nije samo oblacenje kojekakvih krpica i sl....i kao sto napisah jako je bitno na koji nacin pokusavas da razgovaras, da eksperimentises...itd....bio mi je "zanimljiv" odgovor da je SVE pokusala...

Uostalom nije mi jasna tema....da li zeli da se pojadi, da se ubedi da je ispravno postupila ili zaista misli da neko moze da da odgovor koliko dugo bi "trpeo" ( pazi trpeo ) da bude bez seksa u vezi....to je skroz individualno a zavisi i od raznih desavanja koja ti zivot nametne, pa je zbog toga i besmisleno pitanje...

MA i ne volim da se bakcem slicnim temama gde je iznesena samo jedna strana price...tako ti je to kad imas malo viska vremena...:roll:
 
Pa izgleda da manje nego ti......:roll: nego odrasli smo, pa da se ne prepucavamo bezveze...a i ne volim da kvarim teme...;)

P.s. Da cujem njegovu stranu price? :eek: Nemoj molim te, toliko vremena ipak nemam...

Ne znam sto onda da ti kazem.
Klikni na x, pa na disconnect,
ne traci dragocjeno vrijeme ovdje.
 
ma dobro sada, sta je tu je
to je zavrseno i nema nazad i nema pogresnih odluka samo onih koje smo doneli ili nismo
pusti se u promet i vrlo brzo ces se ponovo jebbati
 
A ljubav je konstantno odbijati razgovor o jednom sustinskom problemu cekajuci da se on sam rijesi?
Ja tebe ne kapiram.Zar ti ne shvatas da covjek mene ne voli,cim mu nije stalo da rijesi taj problem?!
I da sam ga ostavila ne zato sto ja njega ne volim,vec zato sto nije sposoban da izadje na kraj sa prvim vecim "problemom" s kojim se suocio u zivotu?
I najbitnije,pitanje koje sam ja danas postavila je bilo:koliko dugo ljudi trpe los sex u vezi,ako ga uopste trpe? Znaci,mozes da odgovoris:trpim ili ne trpim,i da me batalis nepotrebne patetike.

:) vazno je da znas da si upravu....i iz mog licnog iskustva i jesi....i neces se pokajati...vrlo je uvredljivo to sto je on takav.....vremenom ces sve vise uvidjati....zelim ti sto laksi oporavak od njega.....i kad budes spremna da naidjes na kvalitetniju osobu...ne samo u erektivnom smislu :D.....
 
:) vazno je da znas da si upravu....i iz mog licnog iskustva i jesi....i neces se pokajati...vrlo je uvredljivo to sto je on takav.....vremenom ces sve vise uvidjati....zelim ti sto laksi oporavak od njega.....i kad budes spremna da naidjes na kvalitetniju osobu...ne samo u erektivnom smislu :D.....

Hvala ti :)
 
e jest malo of,
ali nikada mi neće biti jasno zašto neki ljudi pokušavaju da uvrede žene govoreći im da vole kitu? i šta li oni smatraju da u tome ima loše?
a obično su to isti oni ljudi koji pokušavaju da uvdere druge žene govoreći im da su frigiduše.
dal bi mi neko objasnio?
il barem otvorio temu mesto mene, ja ne mogu više..

:) lece svoje komplekse....i misle da su frajeri....i na zalost to im pali, kod nekih zena....e vala mi to nije ni malo jasno.....ali, mnogo zelenih kvadraticha imaju.....:hahaha:
 
S obzirom da svi ovdje odlicno znamo da nema dobre veze bez dobrog sexa,
sad ja pitam:kad odlucite da prekinete dugogodisnju vezu bas zbog tog loseg sexa,odnosno koliko upraznjavate los sex nadajuci se da je to samo trenutna kriza, i ostala sra.nja?
I kako je moguce da nekad dobar sex postane toliko los,da odlucite da bas zbog toga ostavite partnera,iako ga volite jos uvijek?
Ja sam u toj situaciji vise od pola godine,i sinoc sam raskinula tu vezu.
Nisu pomogli razgovori na tu temu sa njim,i nisam shvatila u cemu je problem niti kako je nastao...
Postoji nekoliko opcija:vjerovatno me ne voli vise,ili je nasao drugu,ili mu ne odgovaram vise u tome,ili me se zasitio,ma milion je razloga,a odluka jedna-i to moja.
Jesam li pogrijesila,ili sam trebala cekati jos pola godine da mu se dig.ne kao nekad :) ?

1. Ja ne znam. Ali opet, ja sam jedna od glupljih ovde. :neutral:
2. Ako je sex u poslednje vreme los, a ti si sa tim momkom godinama, raskinuti vezu zbog toga je sebicno. Ali, opet, ne obracaj paznju ti na mene.
3. Da, sasvim sigurno je on kriv, uvek su oni krivi. :roll: Da je u pitanju nesto od gore navedenog, ne mislis li da bi onda ta konacna odluka bila njegova a ne tvoja? Ili si pozurila, po principu, bolje ja njega da ostavim nego on mene? :neutral:
4. Da ga zaista volis cekala bi ti mnogo duze. Pa cak i ako ne docekas nikad.
 
1. Ja ne znam. Ali opet, ja sam jedna od glupljih ovde. :neutral:
2. Ako je sex u poslednje vreme los, a ti si sa tim momkom godinama, raskinuti vezu zbog toga je sebicno. Ali, opet, ne obracaj paznju ti na mene.
3. Da, sasvim sigurno je on kriv, uvek su oni krivi. :roll: Da je u pitanju nesto od gore navedenog, ne mislis li da bi onda ta konacna odluka bila njegova a ne tvoja? Ili si pozurila, po principu, bolje ja njega da ostavim nego on mene? :neutral:
4. Da ga zaista volis cekala bi ti mnogo duze. Pa cak i ako ne docekas nikad.[/QUOTE]

da si ikada bila u takvoj situaciji ne bi ovo napisala....zna sli ti kako destruktivno i samooptuzujuce deluje takva situacija na zenu a njega boli patka?????....preispitujes se, svasta pokusavas, donekle se ponizavas i sve bez uspeha.....ma, nedaj boze nikom....ni najgore neprijatelju....i predlazem svakoj zeni koja dospe u to kolo da resava kako zna i ume i da nikako ne dopusti da se skroz izkompleksira i da onda cupa sebe iz takvog odnosa....
 

Back
Top