Ljudi, dokle?

Zasto tamo...bolje da se isele u Rusiju , Venecuelu ili Kinu z;)

Што?! - Да им оставимо да и ово мало (што им ни тата ни деда нису оставили) да распродају на добош. Лепо су то смислили они бивши и ови садашњи-лиферуј напоље све што може да мисли, па да ми радимо шта нам је воља, а да нико од њих није ни рођен у овој нашој Србији. Е па овог пута НЕЋЕ МОЋИ! Доста више окупације!!!
 
Чим о нашем народу збориш на такав начин мора да си из владајуће или бивше-владајуће скупине.......

Ма нисам ни из какве скупине, послао сам мејл Путину да се учланим код њега али ми није одговорио z:mrgreen:

Србију је.бу ови што су заостали, не у 90им, него у 60им, 70им и 80им ткз југословнеска дружина. Живели...

 
Што?! - Да им оставимо да и ово мало (што им ни тата ни деда нису оставили) да распродају на добош. Лепо су то смислили они бивши и ови садашњи-лиферуј напоље све што може да мисли, па да ми радимо шта нам је воља, а да нико од њих није ни рођен у овој нашој Србији. Е па овог пута НЕЋЕ МОЋИ! Доста више окупације!!!

To care!! Doslo vreme da se plate racuni,narode moj!z:poz:
 
Kako te nije sramota da maltretiras svoju sadasnju odnosno buducu decu? Ili si jalov kao Kostunica pa te to ne zanima?

Ма јок, треба да и оно што припада нашој деци поклони овим ск*товима, и још да их замоли да узму. Нема више линије мањег отпора.
Ништа лакше спакујеш се и запалиш негде......где год у свет и шта после?-Лепше ли је да њима плаћамо порезе на плате, да сређују своју државу, него да уредимо нашу, да он наших плата порез иде на праве ствари а не за куповину, жирафа, намирења политичких договора, плаћања школовања(одабранима нпр.Сунђер Боб...)..... списак навода би био подугачак.....
 
Ма јок, треба да и оно што припада нашој деци поклони овим ск*товима, и још да их замоли да узму. Нема више линије мањег отпора.
Ништа лакше спакујеш се и запалиш негде......где год у свет и шта после?-Лепше ли је да њима плаћамо порезе на плате, да сређују своју државу, него да уредимо нашу, да он наших плата порез иде на праве ствари а не за куповину, жирафа, намирења политичких договора, плаћања школовања(одабранима нпр.Сунђер Боб...)..... списак навода би био подугачак.....


To brateeee,
USTANAK...USTANAK....USTANAK....prvo udaramo na boutique na Terazijamaz:((z:((z:((
 
Re: Dokle da trpimo....
Питао сам Бера Грилса и он је саветовао максимално 25 дана. Дваес и пет дана још издржимо браћо...


Kako javlja BBC news Bear Grylls glavni protagonista Doscovery tv show-a Ultimate Survivor nalazi se u teskom stanju posle snimanja emisije u Srbiji.
Bear Grylls koji je do sada preziveo hladnocu Sibira,vrelinu Sahare,pasume Amazonije i Kostarike....poklekao je na zadnjem zadatku u Srbiji gde je po planu trebao da prezivi 30 dana ali je poklekao 25-og dana kada je kolabirao i hitno prebacen na VMA odakle je avionom transportovan za London gde mu je zivot i dalje u opasnosti. Posle prezivljavanja mnogih izazova vrucine u pustinjama,hladnoce,nepreglednih prasuma Bear Grylls je poklekao na demokratskoj proevropskoj vlasti u Srbiji. Grcevito je pokusavao danima da nadje resenja da prezivi ali na kraju 25-og dana se srusio.....mada mu je do zadnjeg dana moral bio na visokom nivou zahvaljujuci praznim obecanjima srpskih experata i vlasti.
 
nije vreme
sace beli shengen za par decenija
ne ometaj nashe EU integracije svojim defitizmom Shesheljevcu jedan
samo nam opet to treba da se svadjamo sa svetom i rushimo demokratski izabranu vladu od strane brisela

da znash
nije vreme
josh koji dan
pa ruska gubernija i zvanichno

a onda samo probaj da uzmesh stvar u svoje ruke :D
 

Back
Top