Ljubomorna zena

A može i striček :p
a recio razvedena žena svog partnera ne zove dečkom već prijateljem
ipak je to malo prikladniji naziv.

U vezi sam sa jednim prijateljem. Mi se volimo, ljubimo, mazimo, bla, bla. To je terminologija zena, koje imaju neresene odnose sa sobom, pa onda pokusvaju da tu vezu predstave kao nesto diskretno, a istovremeno i cisto i zabavno.
Svog razvedenog partnera bi mogal da nazove: ljubavnikom, partnerom, covekom sa kojim je u vezi. Posto sma ja devojka, a on mi se nogo svidja i super izgleda za svoje godine, ja ga zovem deckom.
 
Ma daj.Kako fino! Bitno je da ti imaš rješene i još rješavaš tuđe kako bi sebi olakšala.Pravi kršćanski primjer.Koliko ono imaš godina?Osim toga fulala si PDF.Nije ti ovo Psihologija da možeš servirati takve spike.
 
U vezi sam sa jednim prijateljem. Mi se volimo, ljubimo, mazimo, bla, bla. To je terminologija zena, koje imaju neresene odnose sa sobom, pa onda pokusvaju da tu vezu predstave kao nesto diskretno, a istovremeno i cisto i zabavno.
Svog razvedenog partnera bi mogal da nazove: ljubavnikom, partnerom, covekom sa kojim je u vezi. Posto sma ja devojka, a on mi se nogo svidja i super izgleda za svoje godine, ja ga zovem deckom.

mslim da bi sto vise trebao da koristis ovo "bla bla" kad sev izrazavas
 
napad je najbolja odbrana...ajd dokazi da sam musko.:ok:

Izvini, ali me ne interesuje. Samo taj tvoj agresivan recnik, podseca me na slucaj zena alkoholicarki ili si zaista muskarac. Ok, tvoja stvar je koji si pol, ali veruj mi osecam se jako neprijatno zbog tebe. I to ne zato, sto ti mislis da si mi doakao, ili spsutio, vec sto mi deluje da tu ima nesto u tvojoj glavi, sa cim ni ti nisi rascistio.
 
Izvini, ali me ne interesuje. Samo taj tvoj agresivan recnik, podseca me na slucaj zena alkoholicarki ili si zaista muskarac. Ok, tvoja stvar je koji si pol, ali veruj mi osecam se jako neprijatno zbog tebe. I to ne zato, sto ti mislis da si mi doakao, ili spsutio, vec sto mi deluje da tu ima nesto u tvojoj glavi, sa cim ni ti nisi rascistio.
Ti nisi normalan i trebas da ides da promenis pol kad si vec toliko feminiziran:lol:
Obojica ste muski, ajde nemojmo da se pravimo... :lol:

angel ima tatoo na guzi nije muzijak:lol:

:cmok:
 
Izvini, ali me ne interesuje. Samo taj tvoj agresivan recnik, podseca me na slucaj zena alkoholicarki ili si zaista muskarac. Ok, tvoja stvar je koji si pol, ali veruj mi osecam se jako neprijatno zbog tebe. I to ne zato, sto ti mislis da si mi doakao, ili spsutio, vec sto mi deluje da tu ima nesto u tvojoj glavi, sa cim ni ti nisi rascistio.

samo nemoj da places,molim te...mrzim kad muskarac balavi...
 
Trenutno sam u vezi sa jednim muskarcem, koji mi se jako svidja. Ludo sam zaljubljena u njega. Plasim se da kazem da ga volim, jer svaki put kada to pomislim stegne mi se nesto u grudima i srce pocne da mi kuca. Nikada nisam osetila tako snaznu emociju prema nekom, osim prema mojoj Mami, drugaricama i drugarima, koleginicama, mom svesteniku i jednom bivsem decku, za koga se ispostavilo da je kreten. Mislila sam da je nasa prica zavrsena i da nas brod ljubavi nosi na pucini ka pristanistu u luci vecite ljubavi. Sva je bilo divno. Sinoc je bio kod mene, pa, posto se ne razume u kompjutere, pokazivala sam mu kako funkcionise internet, procitao je i par poruka i pismo jedne od osoba koje me proganjaju i slatko se ismejao. Ljubili smo se, mazili. On je morao da ide kuci, posto je jutros rano otisao na put.
Sve je bilo savrseno, dok, jutros nisam otisla na moj jutarnji dzoging, koji redovno praktikujem, cak i zimi. Moram da budem u formi. Posle njega se istusiram i onda krenem da radim ili marljivo ucim. Ovog puta mi se dogodio incident. Njegova bivsa zena, sada mogu da je nazovem, a kojoj sam ja ponudila moj stan, kada joj je bilo najteze me je sacekala na ulici i pitala: "Je li, Pevacice? Da li je to istina da si ti u vezi sa mojim muzem? Ja sam ti se poveravala, govorila svoje probleme sa njim, a ti si me slusala i podrzavala me. Zasto? Da ga napustim? Cak si mi i stan dala da bi mogla da me se resis i da sa njim pocnes da se svalerises. Sram te bilo, otac moze da ti bude!" Tako je ona mene napala, dragi, moji, drugari. Mene, koja joj nisam nikada ni prebacila nesto, koja sam joj ponudila stan iz najboljih namera. Ja sam joj uvek bila rame za plakanje ne zato sto sam imala neke zadnje namere, vec zato sto joj nije bilo lako. Nije imala zajednicki jezik sa tim covekom i bolje da se razvedu. A pored toga, to "otac bi mogao da ti bude", bla, bla, bla. Sto puta su mi tako nesto rekli i sta sada? Ljubav ne zna za godine. Ja sam joj rekla da je to bio njen izbor da se odovoje njih dvoje, a ja sam joj ponudila stan iz najbolje namere. Sasvim slucajno smo se nas dvoje smuvali. Rekla je da ce napustiti stan i da ne zeli da me vidi. Ja sam joj rekla, da bez obzira na sve je ona uvek dobrodosla u moju kucu i pozvala sam je na veceru sa nama. Mislim da je to lep i pomirljiv gest s moje strane. Cak sam prekinula i moj jutarnji dzoging, zbog nje.
Sta mislite o izlivima bolesne ljubomore? Kod muskaraca, ali i kod zena?

dzizus nije blesav da tjita ove besmislice ovde
sve je to moglo mnogo u kratjim crtama :mrgreen:
 

Back
Top