Ljubomorna zena

Mislim da prevarena zena (ili devojka) sebi samo BESPOTREBNO otezava situaciju pokusavajuci da rascisti racune. Najbolje je okrenuti se, otici i nikad vise ni ne pogledati doticne osobe, jer takvima ne treba pridavati paznju (nista licno). Zivot ide dalje, i bolje je bez njih ;)
 
odlicno sam je tebe razumjela...i znas kako; ok je to...zovi ga magarcem
samo tovar moze pustiti da ga tako...tovaris

sto se pomenute...prakse tice...slazem se, danas je...izlisna...
dovoljno je uzeti zubatog advokata.... ne treba prljati ruke...sljamom...:)

ps ocajna si...zena, Tita mi...

Soly the soliciter, unajmljivali ga Del boy i Rodney u jednoj epizodi! :zcepanje:

Nego, kad smo već kod TV, u jednoj verziji kralja Artura i vitezova okruglog stola, zapravo, čini mi se da je Merlin bio glavni lik, onu zlu vilu su jednostavno ignorisali i ona je nestala... ;)
 
Soly the soliciter, unajmljivali ga Del boy i Rodney u jednoj epizodi! :zcepanje:

Nego, kad smo već kod TV, u jednoj verziji kralja Artura i vitezova okruglog stola, zapravo, čini mi se da je Merlin bio glavni lik, onu zlu vilu su jednostavno ignorisali i ona je nestala... ;)

Morganu...jap, al ona je ipak imala odlican motiv za...borbu...i bila je vrlo iskrena te dosljedna u tome...
ovo "nase domace" cudoviste nema u sebi ni trunke iskrenosti,
a jedini mu pravi motiv moze biti vlastita iskrivljena percepcija svijeta...
tj. da nije toliko... zalosno mozda bi i bilo...duhovito...:(
 
Eto, malopre sam se cula sa njegovom bivsom zenom. Treba da odemo na kafu i da izgladimo stvari. U pocetku ona nije htela, ali je posle pristala i sada cemo da resimo taj problem, ko je ciji muskarac.

Pevacice je si li ti gay?:rumenko:

Ovo ko je apsolutno nepotrebno s obzirom da se radi o jednom muskarcu, osim ako i ti nisi musko:mrgreen:
Uf be dal mislis da nekog zanima sto ti ides negde!?
Aj cao i nasamaraj je dobro nesme ona pevaljkine muzOve da dira!
:ok:
 
Ova devojka mi se sve ozbiljnije gadi. Nije da imam nameru da joj spamujem temu, nego su njene teme takve da u meni izazivaju ovakvu reakciju. Moracu samom sebi da udarim block na pevaljkine teme...cisto da se ne zderem:dash:
 
Trenutno sam u vezi sa jednim muskarcem, koji mi se jako svidja. Ludo sam zaljubljena u njega. Plasim se da kazem da ga volim, jer svaki put kada to pomislim stegne mi se nesto u grudima i srce pocne da mi kuca. Nikada nisam osetila tako snaznu emociju prema nekom, osim prema mojoj Mami, drugaricama i drugarima, koleginicama, mom svesteniku i jednom bivsem decku, za koga se ispostavilo da je kreten. Mislila sam da je nasa prica zavrsena i da nas brod ljubavi nosi na pucini ka pristanistu u luci vecite ljubavi. Sva je bilo divno. Sinoc je bio kod mene, pa, posto se ne razume u kompjutere, pokazivala sam mu kako funkcionise internet, procitao je i par poruka i pismo jedne od osoba koje me proganjaju i slatko se ismejao. Ljubili smo se, mazili. On je morao da ide kuci, posto je jutros rano otisao na put.
Sve je bilo savrseno, dok, jutros nisam otisla na moj jutarnji dzoging, koji redovno praktikujem, cak i zimi. Moram da budem u formi. Posle njega se istusiram i onda krenem da radim ili marljivo ucim. Ovog puta mi se dogodio incident. Njegova bivsa zena, sada mogu da je nazovem, a kojoj sam ja ponudila moj stan, kada joj je bilo najteze me je sacekala na ulici i pitala: "Je li, Pevacice? Da li je to istina da si ti u vezi sa mojim muzem? Ja sam ti se poveravala, govorila svoje probleme sa njim, a ti si me slusala i podrzavala me. Zasto? Da ga napustim? Cak si mi i stan dala da bi mogla da me se resis i da sa njim pocnes da se svalerises. Sram te bilo, otac moze da ti bude!" Tako je ona mene napala, dragi, moji, drugari. Mene, koja joj nisam nikada ni prebacila nesto, koja sam joj ponudila stan iz najboljih namera. Ja sam joj uvek bila rame za plakanje ne zato sto sam imala neke zadnje namere, vec zato sto joj nije bilo lako. Nije imala zajednicki jezik sa tim covekom i bolje da se razvedu. A pored toga, to "otac bi mogao da ti bude", bla, bla, bla. Sto puta su mi tako nesto rekli i sta sada? Ljubav ne zna za godine. Ja sam joj rekla da je to bio njen izbor da se odovoje njih dvoje, a ja sam joj ponudila stan iz najbolje namere. Sasvim slucajno smo se nas dvoje smuvali. Rekla je da ce napustiti stan i da ne zeli da me vidi. Ja sam joj rekla, da bez obzira na sve je ona uvek dobrodosla u moju kucu i pozvala sam je na veceru sa nama. Mislim da je to lep i pomirljiv gest s moje strane. Cak sam prekinula i moj jutarnji dzoging, zbog nje.
Sta mislite o izlivima bolesne ljubomore? Kod muskaraca, ali i kod zena?

gde ja prodjem tu trava ne raste vise :mrgreen: :lol:
neeegoo...brate ovaj sestro to neki novi socni forumaski trac :zper: totalno sam van svih tokova :besna:
 
Da vam ispričam glup vic....

Nemoj da pricas viceve uopste. Ovo nije nimalo smesno, a vise nije ni tuzno. Primetili ste da me nema, e, pa kao sto sam rekla, videla sam se sa njom. Ziva sam, nije me ubila. Pokusala sam sa njom da razgovaram kao civilizovana devojka sa nezadovoljnom osobom. Bile smo na kafi. Ja sam pila ajs kafe, a ona je natrpala neke gluposti u svoju kafu, te karamelu, slag, trista cuda, zato i ima trista kila.
Objasnila sam joj da sam joj ja jos uvek prijateljica i da se njihov brak raspao njenom i njegovom krivicom, jer nisu nasli zajednicki jezik, a da sam ja sa njim, jer se pojavila iskra ljubavi. Ona se pozivala na decu, na proslost, pricala mi kako je bila zaljubljena u njega, kako je cekao posle posla, kako su isli zajedno na prvo letovanje i tako te neke srceparajuce gluposti. Ipak, ja sam joj objasnila da je on zaljubljen u mene i da tu nema vise povratka nazad. Rekla sam joj da moze da ostane i u mom stanu koliko hoce.
Problem je resen.
 
Nemoj da pricas viceve uopste. Ovo nije nimalo smesno, a vise nije ni tuzno. Primetili ste da me nema, e, pa kao sto sam rekla, videla sam se sa njom. Ziva sam, nije me ubila. Pokusala sam sa njom da razgovaram kao civilizovana devojka sa nezadovoljnom osobom. Bile smo na kafi. Ja sam pila ajs kafe, a ona je natrpala neke gluposti u svoju kafu, te karamelu, slag, trista cuda, zato i ima trista kila.
Objasnila sam joj da sam joj ja jos uvek prijateljica i da se njihov brak raspao njenom i njegovom krivicom, jer nisu nasli zajednicki jezik, a da sam ja sa njim, jer se pojavila iskra ljubavi. Ona se pozivala na decu, na proslost, pricala mi kako je bila zaljubljena u njega, kako je cekao posle posla, kako su isli zajedno na prvo letovanje i tako te neke srceparajuce gluposti. Ipak, ja sam joj objasnila da je on zaljubljen u mene i da tu nema vise povratka nazad. Rekla sam joj da moze da ostane i u mom stanu koliko hoce.
Problem je resen.
Baš nam je drago zbog tebe...:klap:

 
Nemoj da pricas viceve uopste. Ovo nije nimalo smesno, a vise nije ni tuzno. Primetili ste da me nema, e, pa kao sto sam rekla, videla sam se sa njom. Ziva sam, nije me ubila. Pokusala sam sa njom da razgovaram kao civilizovana devojka sa nezadovoljnom osobom. Bile smo na kafi. Ja sam pila ajs kafe, a ona je natrpala neke gluposti u svoju kafu, te karamelu, slag, trista cuda, zato i ima trista kila.
Objasnila sam joj da sam joj ja jos uvek prijateljica i da se njihov brak raspao njenom i njegovom krivicom, jer nisu nasli zajednicki jezik, a da sam ja sa njim, jer se pojavila iskra ljubavi. Ona se pozivala na decu, na proslost, pricala mi kako je bila zaljubljena u njega, kako je cekao posle posla, kako su isli zajedno na prvo letovanje i tako te neke srceparajuce gluposti. Ipak, ja sam joj objasnila da je on zaljubljen u mene i da tu nema vise povratka nazad. Rekla sam joj da moze da ostane i u mom stanu koliko hoce.
Problem je resen.

e, kakva...osrednja...nikakva... katarza...pa ovo nema ni u B produkciji...
ma, nema ni u indijskim mjuziklima...
turskim obiteljskim dramama...a to je ono...dno dna...
mislim, mogao si se malo potruditi i naspisati...solidniji rasplet...
ovako, otrcan si ko vlastiti...rezervni nick...tuga jedna...:(
 

Back
Top