Љубавно писмо

Шта мислите о томе? Има ли сврхе писати га и ако се пише шта рећи а шта не?

...covek pise o emocijama koje ne moze da prevali preko jezika i izgovori glasno...po mom misljenju ima najdivniju mogucu svrhu samim tim sto je trajno,
to bi bilo kao da me neko pita da li je lepse pokloniti nekome parfem ili sliku, parfem se potrosi ali slika zauvek ostaje na zidu...tako nekako...
 
...covek pise o emocijama koje ne moze da prevali preko jezika i izgovori glasno...po mom misljenju ima najdivniju mogucu svrhu samim tim sto je trajno,
to bi bilo kao da me neko pita da li je lepse pokloniti nekome parfem ili sliku, parfem se potrosi ali slika zauvek ostaje na zidu...tako nekako...

...a, ako se taj naivac(mislim na slikara, a ne na tog što piše pismo) proslavi, možda se nekad uzme i dobra kinta za tu sliku:aha:
 
....i, budeš svestan da ćeš se jednog dana pokajati, ovako ili onako:lol: Dobro je biti svestan posledica, pa tek onda pristupiti izvršenju dela:lol:

Moj Milojko.....hoce to.Zabole me za kajanje.Ko o cemu vi o kajanju,posledicama,pazi,koci,qq,sta ako ovo,sta ako ono....***,kad stignete da zivite od silnih strahova i proracuna.

Dozvolite da se nesto i desi.Cvrc.

Posledice uvek postoje.I naravno svesno.Jok nesvesno.
Uh.....

Sad odoh :P
 
..:evil:.taj naivac od slikara bih bila JA i da, surova istina kaze da se nisam proslavila pa tako doticni ostade bez nadoknade za vezu samnom, zivot je surov:mrgreen::lol:

Ah, za srce si me ujela!:( Zar misliš da bih mogao i pomisliti da će tu sliku prodati čovek kome si je poklonila?!:(:(:(
Nego, neki slikari su postali poznati posle odlaska na bolji svet, a unici ne vode mnogo brigu o dedinim slikama, treba kupiti firmirane krpice, i izlaziti na fensi mesta.., kinta, bre...
 
Ah, za srce si me ujela!:( Zar misliš da bih mogao i pomisliti da će tu sliku prodati čovek kome si je poklonila?!:(:(:(
Nego, neki slikari su postali poznati posle odlaska na bolji svet, a unici ne vode mnogo brigu o dedinim slikama, treba kupiti firmirane krpice, i izlaziti na fensi mesta.., kinta, bre...

...eh sada jeste, zamisli unuka koji bi te pitao "deko, deko odakle ti ova slika?" a ti mu odgovoris "nju je naslikala moja ljubav iz mladosti"...bezi bre, pricesss:mrgreen:

...nego se vi muski plasite k'o zecevi uoci sezone lova pa krijete emocije brzinom prosecnog zekana u trku kako se ne bi culo kojim slucajem vase ime prilikom pitanja "bako, bako ko ti je napisao ovu pesmu" :lol:

...da su svi tako razmisljali polovinu svetske umetnosti danas ne bismo imali...ua plasljivi muskarci:mrgreen::lol:
 
Ma, šta ti je, ti pesnici su bili obične pijandure :lol: naližu se loše rakištine, pa su im i znojave seljanke slatke ko glava šećera:aha:
:heart:

Opet lupetas....pa sta i ako jesu? Ti stvarno mislis da su emocije trip?Da su laz?Da je ljubav uzaludna?
Pa bez toga niceg ne bi bilo!
Ako je laz,onda se od te lazi zivi i svet okrece i dvoje vole i nastane pesma,slika,misao,suza,cak i racunar je tako nastao.Sto je neko voleo,mastao i verovao u svoje snove.Dok su drugi govorili - ti si lud.

Treba da napise pismo ako zeli.

:rtfm:
 
...covek pise o emocijama koje ne moze da prevali preko jezika i izgovori glasno...po mom misljenju ima najdivniju mogucu svrhu samim tim sto je trajno,
to bi bilo kao da me neko pita da li je lepse pokloniti nekome parfem ili sliku, parfem se potrosi ali slika zauvek ostaje na zidu...tako nekako...

to je nesto najvrednije.pisma ili slika su dusa pretvorena u vidljivo.nema vrednijeg poklona.
 
A,pa klinci da vam kazem ovako.Dok ne odlepite,otkacite,poludite,ne spavate,ne jedete i trebate,bas trebate , ne neku,nego bas jednu odredjenu,i samo sa njom mozete kres i ni sa jednom drugom,dotle niste osetili sta je strast,ljubav i ono o cemu pricam.To vas cini boljim,jacim,sigurnijim,svesnijim.Dok se sve u vama ne probudi.

A ovo hihihi,kresnuo sam....pricajte drugaricama.Delovacete sami sebi veliki.;)

:P
 
A,pa klinci da vam kazem ovako.Dok ne odlepite,otkacite,poludite,ne spavate,ne jedete i trebate,bas trebate , ne neku,nego bas jednu odredjenu,i samo sa njom mozete kres i ni sa jednom drugom,dotle niste osetili sta je strast,ljubav i ono o cemu pricam.To vas cini boljim,jacim,sigurnijim,svesnijim.Dok se sve u vama ne probudi.

A ovo hihihi,kresnuo sam....pricajte drugaricama.Delovacete sami sebi veliki.;)

:P

apsolutno...ili se pomeri tlo pod nogama ili se i ne pamti...
 
Јавила се!

Каже да јој нико у животу није написао нешто тако лепо. Хоће да се видимо и додала да би волела да одемо негде да се напијемо. Шта сад да радим? Да није можда много брзо пристала с обзиром да има дечка што поуздано знам? Да ли да навалим или да будем као онај из писма јер ми није само секс на уму?

Помагајте.
 
Prilično je verovatno da ćeš se jednog dana pokajti zbog toga, a njoj će poslužiti da nahrani sujetu, čak i posle dosta godina.

Ne slazem se . Nisu sve zene iste . Ja neka pisma jos uvek cuvam . Citam ih cesto i uvek su mi nekako lepsa i draza . Napisi na papiru , mozes i obicnom olovkom . Bitno je da pise srcem . Uvek pisi ono sto osecas i ne koristi neke " tudje " izraze i fraze .
 
Јавила се!

Каже да јој нико у животу није написао нешто тако лепо. Хоће да се видимо и додала да би волела да одемо негде да се напијемо. Шта сад да радим? Да није можда много брзо пристала с обзиром да има дечка што поуздано знам? Да ли да навалим или да будем као онај из писма јер ми није само секс на уму?

Помагајте.
Pa , neces sada valjda zbog seksa da pokvaris romantiku ?!
Da , budes kao onaj iz pisma ? Znaci nisi bio iskren , dzabe si trosio artije ..
 

Back
Top