Љубавно писмо

Pisala sam nedavno. U toku generalnog sredjivanja kuce nasla sam neke mirisljave kovertice i papire za pisma koje sam skupljala nekad jos u osnovnoj 8ima tome i preko 10 god...uh, starim :( ) I tako odlucim ja da napisem ljubavno pismo mome dragom :) Posto nisam imala inspiraciju kao evropski romantici, uglavnom sam pisala ono sto mi padne na pamet. Bila je to kombinacija blesavog, saljivog, slatkog i romanticnog...on se odusevio. Osmeh na njegovom licu nakon citanja-neprocenjivo! :)

Sto lupa ziva istina..al se folirate zene sve u fazonu pokazite osecanja pos kad zavladamo kasno je:lol:

Lupeta.:P Sto bi se kajao sto je pokazao osecanja? Njena sujeta? Znaci da voli sujetnu osobu.Ako je tako,onda treba da zna da se sujeta hrani kajanjem.E,sad dal njegova,dal njena...:think:

U kom si bre tripu sa vladanjem Dzordzi ? :think:
Muskarci pokazu osecanja i onda zena vlada njima?
E,treba vam izgovor za neznost....uzasni ste.:P

Lupeta.:P Sto bi se kajao sto je pokazao osecanja? Njena sujeta? Znaci da voli sujetnu osobu.Ako je tako,onda treba da zna da se sujeta hrani kajanjem.E,sad dal njegova,dal njena...:think:

U kom si bre tripu sa vladanjem Dzordzi ? :think:
Muskarci pokazu osecanja i onda zena vlada njima?
E,treba vam izgovor za neznost....uzasni ste.:P

E bas tako..jedino prvo da ih iskulira fraer dok se ne prime pa pos polako na kashicicu doziranje..e to ti je dobitna kombinacija:super:

E bas tako..jedino prvo da ih iskulira fraer dok se ne prime pa pos polako na kashicicu doziranje..e to ti je dobitna kombinacija:super:

Mozda je tako Dzordzi kod 16-20 i jos koju...a i to je stvar koja govori o tim 'frajerima' i tim 'ribama'.To se zove- cvrc iliti sta hoces ti uopste?
Svako uzima i daje koliko moze.Nekom su kapaciteti na jednom nivou,nekom na drugom.Neko moze malo,neko moze malo vise.A neko bas moze.

To o cemu ti pricas je vozanje

Шта мислите о томе? Има ли сврхе писати га и ако се пише шта рећи а шта не?

E,u moje vreme ,kad jos nije bilo mobilnih,interneta,cuda,kad si bio sretan ako imas fiksni,pisala su se ljubavna pisma:aha:
Pa onda svaki cas proveravas da li je bio cika postar..Tek su se pojavile razne,sarene kovertice pa biras koje je bas,bas pravo za njega.Cuvam jos uvek,pisma nekih dragih ljudi,ali ih ne citam.Stoje,tamo u jednoj kutijici i cuvaju jedan deo moje mladosti :zaljubljena:

Mozda je tako Dzordzi kod 16-20 i jos koju...a i to je stvar koja govori o tim 'frajerima' i tim 'ribama'.To se zove- cvrc iliti sta hoces ti uopste?
Svako uzima i daje koliko moze.Nekom su kapaciteti na jednom nivou,nekom na drugom.Neko moze malo,neko moze malo vise.A neko bas moze.

To o cemu ti pricas je vozanje

Pa znas sta nista ne ide samo..neko mora nekog voza:lol:

Prilično je verovatno da ćeš se jednog dana pokajti zbog toga, a njoj će poslužiti da nahrani sujetu, čak i posle dosta godina.

E,u moje vreme ,kad jos nije bilo mobilnih,interneta,cuda,kad si bio sretan ako imas fiksni,pisala su se ljubavna pisma:aha:
Pa onda svaki cas proveravas da li je bio cika postar..Tek su se pojavile razne,sarene kovertice pa biras koje je bas,bas pravo za njega.Cuvam jos uvek,pisma nekih dragih ljudi,ali ih ne citam.Stoje,tamo u jednoj kutijici i cuvaju jedan deo moje mladosti :zaljubljena:
mhm :aha: ovo je blaži oblik gore pomenutog razvoja događaja:lol:

Ništa, teta TTTTTT nam je čitala lekcije, bez argumenata;)

Kad te teta tresne ima da dobijes argument :evil:

Pismo se pise ako zelis i posalje.I kazes ono sto zelis,osecas i mislis da treba.I povedes racuna da i druga strana ima osecanja.I uradis to,jer samo ako ne uradis ima da se kajes.

Sad si me iznervirao....a ti si mi mladic,jel :cool:

teta....kad ti dam tetu...i argument ima da prsti :cool:

Back