Љубавно писмо

napite se i opali je !

Како бре опали је кад гајим нешто лепше спрам ње? Ако кренем да је опаљујем има да се напречац заљуби у мој опаљивачки део личности а ја хоћу да ме жели као човека и као емотивну особу. Одвој пенис од љубави.

Како бре опали је кад гајим нешто лепше спрам ње? Ако кренем да је опаљујем има да се напречац заљуби у мој опаљивачки део личности а ја хоћу да ме жели као човека и као емотивну особу. Одвој пенис од љубави.

poslusaj me ludaku !!!
opali je ako budes mogao ionako smo te provalili da si pomalo tunjav i nesposoban
uradi to i ne beri brige !!!
zove te na pice zove te na lom kako ne vidis :lol:
ljubav dolazi posle sexa zapamti to !

A jel znas da bi covek uopste pisao dobra ljubavna pisam, mora biti prvo duhovan,
prava ljubav je duhovna stvar, i seze duboko u svet nevidljiv za nase oci,
a tek iz tog sveta izviru pravi sastojci iskrene ljubavi, naklonost, predanje, poverenje, neznost, toplina
To je ljubav koja svima nama treba, prava ljubav, a ne ona leva, muska, zeljna samo da zavede zensku dushu :D
Romantika je lepa, no muskarac ce je zloupotrebiti, nece ni sam primetiti kad i kako :D

Muskarcu je preko-potrebna ljubav i neznost od zenske strane, no to ne bi trebalo da je njegova slabost, u pitanju je njegova sama osnovna priroda. Ako muskarac pokusa da dematuje tu svoju prirodu to onda postaje njegova slabost koja pokazuje strah od zena. Isto tako i sex, osnovna priroda, ako muskarac pokusa da demantuje tu svoju prirodu ili kao sto kazes zloupotrebljava je, on postaje slabic. Naravno da ima takvih, no sam sexualni nagon kod njega je i dalje iskren, jedino sto se muskarac sa njim vise ne zna da se nosi.

Sex moze biti deo romantike, u stvari mora da bude ako neko zeli kvalitetni ljubavni odnos, ono sto sam hteo da kazem je da ne moze zena ocekivati od muskarca da ce on 'zanemariti' svoju sexualnu prirodu cisto radi intenziviranja ljubavnih osecanja kod sebe i kod njegove voljene.

I zenama je isto tako preko potrebna ljubav i paznja voljenog muskarca. U toj paznji moze da se nadje i poneko ljubavno pismo, pod uslovom da je napisano iskreno, iz srca, onako kako muskarac zaista oseca. ;)
Smatram da muskarac oseca strah od zena kada je nesiguran u sebe, a tome mogu biti uzrok razne po njega negativne situacije kroz koje je prosao. Sa druge strane, svaki muskarac koji odbija svoju potrebu za ljubavlju, u osnovi je nesrecan, jer prati samo svoj nagon, koji i jeste u tim slucajevima jedina iskrena stvar.

Muskarci imaju jacu potrebu da zadovolje svoju sexualnu prirodu od zena, no to jos uvek ne znaci, da zene ne zele svoje muskarce i ne vidim zbog cega bi ocekivale od muskarca da tu svoju prirodu skroz zanemare. Osnova svake cvrste veze jesu obostrana, iskrena osecanja, a kada zena oseti da joj njen muskarac pripada, uz malo romantike vodjenje ljubavi ce biti vrhunac tog obostranog pripadanja. :)

U bibliji umesto reci sex, koristi se rec poznati.
Covek je poznao svoju zenu i ona je zatrudnela ... ima na hiljade slicnih stihova,
Reklo bi se da ako zelis neku iskreno upoznati, imaj sa njom sex.
I onda poznajes njenu dushu,
i mozes da joj pises ljubavna pisma. :D
Ne mozes da joj pises ljubavna pisma dok se dobro ne upoznas sa njenom dushom,
a ne mozes da se upoznas sa njenom dusom bez ljubavnog odnosa.
Divno!! :D

Mislis da u svetu mas golotinje i sex kulture necija dusa cezne za sexom? Sumnjam...pa njega ima na kile svuda oko nas...da znas samo koliko ima muskaraca koji vole neke devojke sa kojima
nikada nisu ni bili...da si zensko pa da imas drugare video bi kako se poveravaju drugaricama i o cemu pricaju, nikada mi se nijedan drug nije pozalio na nedostatak sexa ali mnogi jesu na nedostatak
ljubavi pa krenu da vade neke cure iz naftalina iz srednje skole sa kojima nikada nisu ni bili u vezi...muskarci su u osnovi slabici

Ma, plačipi.chke, samo su hteli da se ogrebu za snošku, kod tebe, podsvesno ili svesno:aha:

Dobro je što je ovaj čovek optimista, ali obično je optimista- samo neobavešteni pesimista:mrgreen:

A jel znas da bi covek uopste pisao dobra ljubavna pisam, mora biti prvo duhovan,
prava ljubav je duhovna stvar, i seze duboko u svet nevidljiv za nase oci,
a tek iz tog sveta izviru pravi sastojci iskrene ljubavi, naklonost, predanje, poverenje, neznost, toplina
To je ljubav koja svima nama treba, prava ljubav, a ne ona leva, muska, zeljna samo da zavede zensku dushu :D
Romantika je lepa, no muskarac ce je zloupotrebiti, nece ni sam primetiti kad i kako :D
Slazem se ! Pa , ti si nezan , neces zloupotrebiti :rumenka:

poslusaj me ludaku !!!
opali je ako budes mogao ionako smo te provalili da si pomalo tunjav i nesposoban
uradi to i ne beri brige !!!
zove te na pice zove te na lom kako ne vidis :lol:

Можда тако теби долази. Ја се увек прво заљубим, она се заљуби, 3 месеца водања, секс, веза, можда веридба и брак, или раскид ако нешто не ваља. Траје све отприлике до годину дана највише а најкраће 4 месеца осим ако је брак. У изнимним случајевима кад је нешто фатално може да се све наопако постави као што ти кажеш. Али како да знам да је фатално?

Ја се увек прво заљубим, она се заљуби, 3 месеца водања, секс, веза, можда веридба и брак, или раскид ако нешто не ваља. Траје све отприлике до годину дана највише а најкраће 4 месеца осим ако је брак.
I koliko si se to puta do sada razveo?

meni bas krivo sto su izumrla pisma..pisma su skroz kul
pa sreca sreca radost kad nadjes neko u sanducetu

I meni je krivo sto su izumrla pisma i jos mnogo tih divnih sitnica, koje ukazuju na necija osecanja. Sve je postalo izopaceno, pa sada cesto iskrena, cista osecanja bivaju ismevana, a samim tim mnogi muskarci gube zelju ili pak hrabrost da ucine nesto tako lepo za svoju voljenu. :(
A ima i toga da su zene poprilicno prestale da vrednuju sitnice, negde su zaboravile da su upravo sitnice te, koje cine zivot lepsim.

Muskarci imaju jacu potrebu da zadovolje svoju sexualnu prirodu od zena, no to jos uvek ne znaci, da zene ne zele svoje muskarce i ne vidim zbog cega bi ocekivale od muskarca da tu svoju prirodu skroz zanemare.

Nisam mislio skroz, dovoljno je da zena obuzeta romanticnom ljubavlju ne primeti da ponakad njenom muskarcu treba sex, samo sex. On ide ujutro na posao, pun je energije i mora nekde da se isprazni, njegova zena mora da razume tu njegovu prirodu, njemu tada nije do ljubavnog odnosa, njegova glava je puna briga o dnevnom rasporedu, no njemu i dalje treba sex. Ako je zena razumna i udovolji njegovoj potrebi, sacuvace svog voljenog i u sledecem ljubavno odnosu ce biti visestruko nagradjena. Ako mu zameri, uvredi se, ili cak na kraju mu uskrati sexualni odnos, srecna romanticna veza ce polako poceti da umire tada.
Mozda je sve to jako surovo sto je tako, mozda muskarci preklinju tu svoju prirodu, na tako je kako je, surova stvarnost.

:)

Nisam mislio skroz, dovoljno je da zena obuzeta romanticnom ljubavlju ne primeti da ponakad njenom muskarcu treba sex, samo sex. On ide ujutro na posao, pun je energije i mora nekde da se isprazni, njegova zena mora da razume tu njegovu prirodu, njemu tada nije do ljubavnog odnosa, njegova glava je puna briga o dnevnom rasporedu, no njemu i dalje treba sex. Ako je zena razumna i udovolji njegovoj potrebi, sacuvace svog voljenog i u sledecem ljubavno odnosu ce biti visestruko nagradjena. Ako mu zameri, uvredi se, ili cak na kraju mu uskrati sexualni odnos, srecna romanticna veza ce polako poceti da umire tada.
Mozda je sve to jako surovo sto je tako, mozda muskarci preklinju tu svoju prirodu, na tako je kako je, surova stvarnost.

:)

Pa vidi, malo pre sam lepo rekla, za svaku cvrstu vezu su pre svega potrebna obostrana osecanja, a to sa sobom nosi i obostrano razumevanje. Dakle, ukoliko je zena ta, koja moze da prihvati takvu musku prirodu, onda i muskarac treba da bude taj, koji ce prihvatiti zensku prirodu i njenu potrebu za paznjom. Hocu reci, ukoliko ona pristane na takav sex, onda taj muskarac treba kasnije njoj da nadoknadi to, sto joj je tog trenutka uskratio. ;)

Ja i ako zloupotrebim, sve to radi neznosti na kraju,
no kao sto rekoh, da bi pisao iskrena ljubavna pisma, prvo moram iskreno da poznajem zensku dushu, a samo je jedini nacin za takvo 'duhovno' upoznavanje,
i evo ti mene muskarca zloupotrebitelja :rumenko: :lol:

Kao i sve, tako i to mozemo posmatrati sa druge strane.
Naime, sta ako je ona ta, koja je tebe zloupotrebila, da bi joj ti pisao lepa ljubavna pisma? ;) :lol:

Jednom sam u životu dobila ljubavno pismo i još vučem traume. Imala sam 5, 6 godina kada je neki dečak iz ulice ubacio ljubavno pismo u poštansko sanduče. Kad sam to videla, pokušala sam da ga sakrijem, ali su me roditelji uhvatili. Mnogo su mi se smejali, a ja sam bila postiđena. Ova tema mi je probudila uspomene starije više od 20 godina. Ko zna , možda sam još tad navukla averziju prema romantici.
Priča je istinita i nisam se zaebavala.

Back