Љубавно писмо

Шта мислите о томе? Има ли сврхе писати га и ако се пише шта рећи а шта не?

Ljubavna pisam jesu obicna igra recima, pisi sve sto ti je na srcu, 99% je verovatnoca da neces biti iskren, romanticna ljubav je uglavnom neiskrena, licemerna i podla.
Pruzi ona coveku nekoliko lepih trenutaka a onda ga surovo ugrize za samo srce, nekad u osnovonj skoli smo igrali te igre i bilo je lepo, sad smo odrasli i igramo igre isto tako zanimljive no ne toliko opasne po zdravlje. :D

Ja, uvek sam zaljubljen, do usiju, bas zna da me izmrcvari ta zaljubljenost ponekad. Kazem, nadju se tu trenutak-dva, predivne lepota, a onda krash, jadno srce ispasta. :(
Kao sto volimo zensko telo tako volimo i zensku dushu, osim sto zensko telo kad je nedostupno to ne predstavlja neki problem, a kad nema zenske voljene duse pored - to boli ...

:D

Јавила се!

Каже да јој нико у животу није написао нешто тако лепо. Хоће да се видимо и додала да би волела да одемо негде да се напијемо. Шта сад да радим? Да није можда много брзо пристала с обзиром да има дечка што поуздано знам? Да ли да навалим или да будем као онај из писма јер ми није само секс на уму?

Помагајте.

...'fala bogu da se javila, u nedostatku romantike svuda oko nas zene posmatraju kao ozeble sunce decka koji ih obasipa paznjom, da sam musko mogla bih zavesti svaku zenu...:zaljubljena:

...nemoj da se napijes sa njom sada...izgubices svoju osnovnu prednost koju si pismom dobio, budi onaj iz pisma, romantika Bajrona na delu a u takve kao sto je bio on se zene do kraja zaljubljuju...:mrgreen:

...'fala bogu da se javila, u nedostatku romantike svuda oko nas zene posmatraju kao ozeble sunce decka koji ih obasipa paznjom, da sam musko mogla bih zavesti svaku zenu...:zaljubljena:

...nemoj da se napijes sa njom sada...izgubices svoju osnovnu prednost koju si pismom dobio, budi onaj iz pisma, romantika Bajrona na delu a u takve kao sto je bio on se zene do kraja zaljubljuju...:mrgreen:

Исто мислим па сам зато одложио пијанчење. Мислим да је ово почетак једне јако озбиљне везе. Не одричем се те предности. :)

Danasnji muskarci su ti iskreni, traze i zele ljubav no ipak ce ti reci ikreno da koliko god da je situacija nezna i romanticna nista nece ici dalje bez dobrog sexa.
Mislim, sta vredi zavesti zenu kojoj oko glave jedino sto se vrti jesu na hiljade srceta. Moze je se prevariti i iznuditi jednu vrucu noc, no nije to to, nesto za cime muskarci ceznu. :)

Prava Ljubav nikad nije podla , licemerna i neiskrena . Koristiti ljubavno pismo da bi se doslo zaobilaznim putem do seksa je licemerje . Telo je samo oklop za dusu . I ako ga " uzmes " , ne znaci da mozes uzeti dusu i srce . Biti zaljubljen i voleti nije isto ... ljubavna pisma pise LJUBAV .

Prava Ljubav nikad nije podla , licemerna i neiskrena . Koristiti ljubavno pismo da bi se doslo zaobilaznim putem do seksa je licemerje . Telo je samo oklop za dusu . I ako ga " uzmes " , ne znaci da mozes uzeti dusu i srce . Biti zaljubljen i voleti nije isto ... ljubavna pisma pise LJUBAV .

Можда. Ако прималац потише да га је примио.

Danasnji muskarci su ti iskreni, traze i zele ljubav no ipak ce ti reci ikreno da koliko god da je situacija nezna i romanticna nista nece ici dalje bez dobrog sexa.
Mislim, sta vredi zavesti zenu kojoj oko glave jedino sto se vrti jesu na hiljade srceta. Moze je se prevariti i iznuditi jednu vrucu noc, no nije to to, nesto za cime muskarci ceznu. :)

Mislis da u svetu mas golotinje i sex kulture necija dusa cezne za sexom? Sumnjam...pa njega ima na kile svuda oko nas...da znas samo koliko ima muskaraca koji vole neke devojke sa kojima
nikada nisu ni bili...da si zensko pa da imas drugare video bi kako se poveravaju drugaricama i o cemu pricaju, nikada mi se nijedan drug nije pozalio na nedostatak sexa ali mnogi jesu na nedostatak
ljubavi pa krenu da vade neke cure iz naftalina iz srednje skole sa kojima nikada nisu ni bili u vezi...muskarci su u osnovi slabici

Mislis da u svetu mas golotinje i sex kulture necija dusa cezne za sexom? Sumnjam...pa njega ima na kile svuda oko nas...da znas samo koliko ima muskaraca koji vole neke devojke sa kojima
nikada nisu ni bili...da si zensko pa da imas drugare video bi kako se poveravaju drugaricama i o cemu pricaju, nikada mi se nijedan drug nije pozalio na nedostatak sexa ali mnogi jesu na nedostatak
ljubavi pa krenu da vade neke cure iz naftalina iz srednje skole sa kojima nikada nisu ni bili u vezi...muskarci su u osnovi slabici

Свако онај ко је заљубљен у основи је слаб,па био он мушко, био он женско .............. иначе са остатком се слажем!

Pa ne bas...na primer u Kanconijeru je Patrarka posvetio najlepse stihove zeni koju je samo povrsno susretao...i platonska ljubav moze biti lepa inspiracija...

Prava je prava, a romanticna je izgleda neka leva. Zaljubi se, i posmatraj svog voljenog, sto ste blizi krevetu sve veci smajl na njegovim usnama, za svaki korak dalje lice sve tamnije ...
On je i dalje iskren, voli te i pise ti prelepa ljubavna pisma, no stvar je takva kakva jeste, on ima i svoje muske duznosti da obavi tok te ima u svom zagrljaju, svidelo se to tebi ili ne :)

Prava je prava, a romanticna je izgleda neka leva. Zaljubi se, i posmatraj svog voljenog, sto ste blizi krevetu sve veci smajl na njegovim usnama, za svaki korak dalje lice sve tamnije ...
On je i dalje iskren, voli te i pise ti prelepa ljubavna pisma, no stvar je takva kakva jeste, on ima i svoje muske duznosti da obavi tok te ima u svom zagrljaju, svidelo se to tebi ili ne :)

Bas si surov :(

No, no, muskarci nisu slabici, jedino sto su iskreni. Ljubav kao i sex na kraju krajeva bas i nisu neke ceznje ili zelje, to jesu osnovne ljudske potrebe.
Sex kao snosaj uistinu ga ima na svakom koraku, no sex kao ljubavni odnos koji dva ljudska bica spaja u jedno - takvo nesto je retkost.
Takav ljubavni odnost ce cvetati, no muskarac nece moci da se otarasi od svoje muske prirode, ako zena pokusa da ozivi romantiku na racun sexa - takvo nesto nece ici. :)

Pa ne bas...na primer u Kanconijeru je Patrarka posvetio najlepse stihove zeni koju je samo povrsno susretao...i platonska ljubav moze biti lepa inspiracija...

Nisam bas sigurna da se tu radi o ljubavi , pre bi se reklo da je u pitanju zaljubljenost , jer , ja mogu da volim nekog samo , ako mi pripada potpuno . A zaljubljena sam kao i Petrarka , i posvecujem mu svoje najlepse stihove , ali , to je kako kazes platonski , e , sad druga je stvar sto se naziva ljubav . Nisam bas sigurna da li bi i on, a ni ja kad bi blize upoznali te svoje " platonske ljubavi " i dalje osecali isto .

Nisam surov, osecajan sam i nezan po prirodi.
No ujedno i iskren. Ljubav i sex, divna kombinacija, samo treba da nadjemo neki kompromis i uspostavimo ravnotezu, i bice to lepo iskustvo izvan svakog ocekivanja.

;)
Da, samo sto ne treba govoriti nekome o ljubavi , kad mislis na sex ...e , sad , ako je iskreno i obostrano , to je najlepse sto moze da se desi . Ne bih rekla kombinacija , podseca na matematiku , a to je onda racun...tako da ljubav i racun ne idu zajedno .. ;)
Osim toga , ja ne umem da racunjam :rumenka:

No, no, muskarci nisu slabici, jedino sto su iskreni. Ljubav kao i sex na kraju krajeva bas i nisu neke ceznje ili zelje, to jesu osnovne ljudske potrebe.
Sex kao snosaj uistinu ga ima na svakom koraku, no sex kao ljubavni odnos koji dva ljudska bica spaja u jedno - takvo nesto je retkost.
Takav ljubavni odnost ce cvetati, no muskarac nece moci da se otarasi od svoje muske prirode, ako zena pokusa da ozivi romantiku na racun sexa - takvo nesto nece ici. :)

Moguce je da polazis od sebe, no ipak, ne mozes tako generalno reci da muskarci nisu slabici i da su iskreni, jer i te kako umete biti slabi i neiskreni. Kao i zene uostalom, sve je to deo karaktera pojedinca. :)

Kako to mislis, da zena ozivi romantiku na racun sexa? Smatras da sex ne moze biti deo romantike? Naravno, govorim o vodjenju ljubavi, ne o nagonu bez emocija. ;)

Da, samo sto ne treba govoriti nekome o ljubavi , kad mislis na sex ...e , sad , ako je iskreno i obostrano , to je najlepse sto moze da se desi . Ne bih rekla kombinacija , podseca na matematiku , a to je onda racun...tako da ljubav i racun ne idu zajedno .. ;)
Osim toga , ja ne umem da racunjam :rumenka:

Moraces da izaberes, matematika ili prazno srce, bar sto se muske ljubavne prirode tice ... ;)

Osim toga, ako nekoga iskreno zavolis, naucices ti brzo matematiku :per:

Moguce je da polazis od sebe, no ipak, ne mozes tako generalno reci da muskarci nisu slabici i da su iskreni, jer i te kako umete biti slabi i neiskreni. Kao i zene uostalom, sve je to deo karaktera pojedinca. :)
Kako to mislis, da zena ozivi romantiku na racun sexa? Smatras da sex ne moze biti deo romantike? Naravno, govorim o vodjenju ljubavi, ne o nagonu bez emocija. ;)

Muskarcu je preko-potrebna ljubav i neznost od zenske strane, no to ne bi trebalo da je njegova slabost, u pitanju je njegova sama osnovna priroda. Ako muskarac pokusa da dematuje tu svoju prirodu to onda postaje njegova slabost koja pokazuje strah od zena. Isto tako i sex, osnovna priroda, ako muskarac pokusa da demantuje tu svoju prirodu ili kao sto kazes zloupotrebljava je, on postaje slabic. Naravno da ima takvih, no sam sexualni nagon kod njega je i dalje iskren, jedino sto se muskarac sa njim vise ne zna da se nosi.

Sex moze biti deo romantike, u stvari mora da bude ako neko zeli kvalitetni ljubavni odnos, ono sto sam hteo da kazem je da ne moze zena ocekivati od muskarca da ce on 'zanemariti' svoju sexualnu prirodu cisto radi intenziviranja ljubavnih osecanja kod sebe i kod njegove voljene.

Back