Ljubavni principi

Лично се не бих враћала на старо. За мене је то циганисање. Једном ставиш тачку и останеш доследан и достојанствен. Одржати нормалан, пријатељски однос је у реду.
А имам и искуство моје маме. Они су се развели када сам имала 11 месеци и до краја живота је обнављала однос са њим. Увек сам је посматрала сажаљиво. Због њега није дала шансу новим а лепим, квалитетним приликама. Увек се пецала на исто и патила због истог. Али, то је био њен избор. Он је користио прилику.

Poznaniku, bivsa, uputila pitanje, da li razmislja o tome da opet budu zajedno. Kako kaze, on je njoj odgovorio da ne razmislja o tome jer on ne zeli da bude sa zenom koja je vec bila udata i koja ima dece. Kako dalje govori, poznanik, tada ga je ona podsetila na to, da je bila udata za njega i da su ta deca njegova. Kako on kaze, odgovorio je da to ne menja nista i da je princip princip.
Da li i sta ga posavetovati, sta mislite?
Kakav kralj. :rotf:

Poznaniku, bivsa, uputila pitanje, da li razmislja o tome da opet budu zajedno. Kako kaze, on je njoj odgovorio da ne razmislja o tome jer on ne zeli da bude sa zenom koja je vec bila udata i koja ima dece. Kako dalje govori, poznanik, tada ga je ona podsetila na to, da je bila udata za njega i da su ta deca njegova. Kako on kaze, odgovorio je da to ne menja nista i da je princip princip.
Da li i sta ga posavetovati, sta mislite?
Dvostruki aršini I licemerje;
Dok kriviš i negiraš drugog, dok si isto i sam?

Ne znam malo je i saljiva objava. Mislim poznato je da je sala poznata, nekima, prouzrokovala je razlicite reakcije. Zasto negativan kontekts ne znam.
Ne shvataju svi šalu na isti način?
Naročito oni koji su optuženi za nešto, za nešto što je zajednička osobina?
Princip koji nekoga isključuje, dok smo i mi isti?
Ja ne volim licemerje. Kao ni kada neko nekoga kinji: da je loš, van lige - a i sam je isto.

Tanatos!
Pljucnimo na drugog, iz principa.
Iako smo isti - nek na njegova leđa padne krivica.
Ne shvataju svi šalu na isti način?
Naročito oni koji su optuženi za nešto, za nešto što je zajednička osobina?
Princip koji nekoga isključuje, dok smo i mi isti?
Ja ne volim licemerje. Kao ni kada neko nekoga kinji: da je loš, van lige - a i sam je isto.
Tacno je da nemamo svi isto sagledavanje na neku stvar.
Ako je vama tema izazvala osecaj "licemerstva", "kinjenja", "pljuckanja", ne znam, nije trebalo jer takva namera ne postoji.
Na forumu smo i licno moja shvatanja firuma nisu tako ozbiljna ali nisu ni usmerena na ponizavanje.

Da li zaista treba forum bas toliko shvatati ozbiljno?

Tacno je da nemamo svi isto sagledavanje na neku stvar.
Ako je vama tema izazvala osecaj "licemerstva", "kinjenja", "pljuckanja", ne znam, nije trebalo jer takva namera ne postoji.
Na forumu smo i licno moja shvatanja firuma nisu tako ozbiljna ali nisu ni usmerena na ponizavanje.

Da li zaista treba forum bas toliko shvatati ozbiljno?
Svako odgovara lično, kako sam sve postavljeno sagledao.
Na forumu su shvatanja i iskustva svih, a ne samo tvoja.
Svako vidi za sebe.

Back