ljubav-svadja-sex

master_of_errors:
koliko puta se desilo da se zestoko posvadjate sa momkom/devojkom,a da zatim usledi neverovatan sex...da li to tako treba da bude ili je sve to nagovestaj nekog velikog problema?
To mi se nije desilo. Kad se svadjam i posle svadje mogu samo da pravim haos. Osim ako nisi mislio da za vreme svadje sexam sve po spisku! :lol: :lol:
 
Zanimljivo da sam uvek bila sa tipovima koji u trenucima afekta nikada nisu pomisljali na sex,dok se sve ne rascisti.Moram da priznam da sam cesto razmisljala o takvim pomirenjima.:) Al,sta vredi kad uvek naidjem na neke nepopustljive u tom smislu:(
 
Samo pod uslovom da se pomirimo pa onda... Inace jock...
Jer ako se svadjamo... onda su ti to neka osecanja besa i mrznje... to me bas i ne pali nesto...
Mozda jos nisam stigao u fazu da mi trebaju takvi stimulansi...
Iskreno to mi vise deluje kao neki fetish(ili zelja za sado mazo fazonom) nego kao nesto normalno...
Ali ima logike da kao proradi adrenalin i srce ubrza rad pa ta neka logika... :confused:
Mada kaze Albanac: Kada voljem onda voljem, kad ne voljem onda... nista... :lol:
 
Ma djecko misli na sex pomirenja...
Cista stvar hemije, poveca se nivo hormona, pa je sasvim normalno da je sex zestok posle toga...
Nije to nikakav problem, povremeno zna biti iznenadjujuce prijatno osvjezavajuci.
 
master_of_errors:
koliko puta se desilo da se zestoko posvadjate sa momkom/devojkom,a da zatim usledi neverovatan sex...da li to tako treba da bude ili je sve to nagovestaj nekog velikog problema?

XY puta.
Zavisi od temperamenta, učestalosti i povoda za svađu.
Onda kad prestanem da obraćam pažnju, kad je sex truba i budem rezigniran prema nečijim stavovima - eto raskida. Ipričajte se posle sexa obavezno, ako sumnjaš da postoji neki veliki problem, i taj rad radi...
 
master_of_errors:
koliko puta se desilo da se zestoko posvadjate sa momkom/devojkom,a da zatim usledi neverovatan sex...da li to tako treba da bude ili je sve to nagovestaj nekog velikog problema?

Ma meni i mom decku se to desava skoro uvek.Jako brzo se posvadjamo ali i pomirimo,mislim posle sexa :lol: mada iskreno receno ne volim kada se svadjamo,ali rec po rec vatra bukne, i onda se kajemo sto smo bezveze protracili vreme u svadji
 

Back
Top