Ljubav - Strast, kakve imaju veze jedno sa drugim?

Snezna_kraljica:
Queen_:
Snezna_kraljica:
Еј, људи, не могу да верујем!
Како је необично…. Необично ми је што нико није посумњао да сам ово ја писала. :)
Pa kako da pomislimo da si ti kad si se ti već odala bludu i počinila smrtni greh!
:wink:
Znas sta – i najveci bludnik zasluzuje oprostaj ako se iskreno pokaje! Prema Crkvi, svaki greh je oprostiv osim samoubistva i abortusa. Tako da – jos ima sanse za mene!
Kazem i ja – POKAJTE SE I BICE VAM OPROSTENO!! :D :twisted:

p.s. A kad vec privatate da sam 'gresna' (barem po mojim merilima), kako ne pomisljate na mogucnost da nije istina bas sve sto sam rekla? Worm to dobro zna 8)

Znas sta, suvise si ti iskrena da bi sve ono izmislila :wink:
 
витез:
Љубав и страст су нешто што се супротставља једно другом, и што је неспојиво.Страсти нас удаљавају од љубави, изгоне љубав из срца наших. Човек који је острашћен, далеко је од истинске љубави.
Погрешно је када неки називају интимне односе "вођењем љубави".То је злоупотреба речи љубав. Ако момак тражи од девојке нешто више од пољупца, то је поуздан знак да је не воли, него да је посматра само као ствар, предмет, који ће да искористи да би
задовољио своје телесне похоте, и да је наводи на свакојаке гадости о којима је срамно и говорити... Такви момци немају појма о љубави, не живе љубављу, нити носе љубав у срцима својим, него живе, гледају и размишљају потпуно телесно. А љубав је духовна. Али на жалост многе девојке то не знају, и не схватају да такви живе страстима, а не љубављу, и да се код њих
све своди само на интерес...
Ако момак заиста живи љубављу и ако воли девојку, он ће прво да је ожени, па тек онда да ступи у интимне односе са њом...

nisam mogla da odolim a da ne upitam tebe viteze jednu stvar: da li to znaci da se neces upustati u intimne odnose sve dok se ne ozenis ili si se ozenio a da pre toga nisi imao ama bas nikakav sexualni kontakt jer si postovao devojke i smatrao da nije u redu da ih zavlacis i da spavas sa njima posto ih ne volis istinskom ljubavlju?
ne volim da citiram druge ali:"pre kupovine automobila valjda zelih da isti isprobas bar u jednoj probnoj voznji?"
sad cu ja da ispadnem neki odvratni bezosecajni zenski kretenh naspram ovog sto je covek napisao...ili nas lozi kolektivno!
 
azdajica:
nisam mogla da odolim a da ne upitam tebe viteze jednu stvar: da li to znaci da se neces upustati u intimne odnose sve dok se ne ozenis ili si se ozenio a da pre toga nisi imao ama bas nikakav sexualni kontakt jer si postovao devojke i smatrao da nije u redu da ih zavlacis i da spavas sa njima posto ih ne volis istinskom ljubavlju?
ne volim da citiram druge ali:"pre kupovine automobila valjda zelih da isti isprobas bar u jednoj probnoj voznji?"
sad cu ja da ispadnem neki odvratni bezosecajni zenski kretenh naspram ovog sto je covek napisao...ili nas lozi kolektivno!
I mene ovo interesuje! :roll:
 

Back
Top