"Ljubav" prema poznatim licnostima

Ne osećaju kompleks :)
Motivacija za tu simpatiju mogu biti kompleksi niže vrednosti npr, zatim propale ambicije, socijalna inhibicija, konformizam, čak vaspitanje,
Može biti takođe neka vrsta identifikacije, učenje po modelu, klasično uslovljavanje...

Simpatija i naklonost svakako, samo samo razmatram one razloge zbog kojih se ta simpatija javlja.
 
Ne osećaju kompleks :)
Motivacija za tu simpatiju mogu biti kompleksi niže vrednosti npr, zatim propale ambicije, socijalna inhibicija, konformizam, čak vaspitanje,
Može biti takođe neka vrsta identifikacije, učenje po modelu, klasično uslovljavanje...

Simpatija i naklonost svakako, samo samo razmatram one razloge zbog kojih se ta simpatija javlja.
pa i ja evo razmisljam...

mislim da je potpuno normalno klada na primer ja volim neku muziku i sad svidja mi se ta pevacica na primer

njen glas reci pesama njena emocija

normalno je da mi je ona simpaticna

znaci pozitivna emocija
 
pa i ja evo razmisljam...

mislim da je potpuno normalno klada na primer ja volim neku muziku i sad svidja mi se ta pevacica na primer

njen glas reci pesama njena emocija

normalno je da mi je ona simpaticna

znaci pozitivna emocija

Simpaticna da, svidja ti se tekst, pojava i to je ok, ali kopiras li tu osobu, treperis li kada je vidis na TV ili kako god, mislis da je prepametna, savrseno dobra?
To mi je vec neko obozavanje.
 

Back
Top