Ljubav prema Bogu

Бога се никад не бих одрекао.
Hmmm,to je jednom i apostol Petar samouvereno rekao...mozda je pravo pitanje dokle si spreman da izdrzis po tom pitanju.
Evo,testiraj se na sledecim Bibliskim "reperima" za nivo spremnosti da se neko ne odrekne od Boga;

Ps.40,8;
"...Hoću činiti volju tvoju, Bože moj, i zakon je tvoj meni u srcu."

Jov.14,15;
'...Ako imate ljubav k meni, zapovijesti moje držite.

1 Jov.2,1-4:
"...Dječice moja! ovo vam pišem da ne griješite; i ako ko sagriješi, imamo zastupnika kod oca, Isusa Hrista pravednika,
I on očišća grijehe naše, i ne samo naše nego i svega svijeta.
I po tom razumijemo da ga poznasmo, ako zapovijesti njegove držimo.
Koji govori: poznajem ga, a zapovijesti njegovijeh ne drži, laža je,
i u njemu istine nema;..."

Reci mi,jesi li spreman da ovo ispostujes ukoliko se kojim slucajem,ispostavi da su danas,u 21 veku,jos uvek na snazi neke zapovesti za koje do sada mozda nisi znao ili mozda jesi ali su te ubedjivali da to zapravo nije slucaj , da je to vazilo samo u SZ i t.d. ... ?
Dokle si spreman "da ides"na tom frontu,jesi li duhovni "bulduzer"koji je spreman pregaziti sve ono sto mu stoji na putu kako bi bio veran Gospodu ili ce ti mozda upravo tada proraditi "kalkulator"na koji ces se nabrzinu proracunati sta od toga mozes dobiti a sta izgubiti pa da jednostavno nakon toga junacki "okrenes"ledja Gospodu ???

Ovo su samo ideje za razmisljanje...
 
ok objasni kako si ga stvarao i omogucio mu da raste :)
Kako sam ga stvarao ?
Pa najbolje da sam tebe stavio da voajerises dok sam pravio dete :mrgreen:
Aj ti dobij dete a da nemas muskarca ili ne odes u banku sperme [sperma je od nekog zdravog muskaca].
Aj nek ti bog omoguci da zatrudnis onako.....moli mu se pa mozda upali :lol:

Бога се никад не бих одрекао.
Ko te je to pitao ?
Ti pises ono sto ti hoces a ne ono sto te neko pita.
Stavi prst na celo i razmisli malo o svom razumu :think:
 

Back
Top