Quantcast

ljubav+internet=?

Crnka

Zainteresovan član
Poruka
106
Žena se zaljubi u muškarca slušajući ga...
Ljubav preko neta je moguća i verujem da je većina nas to doživela.
Nisam verovala dok to i sama nisam doživela.Mislila sam pa zar da se zaljubim u reči bez slike i tona,u reči ispisane na ekranu?????Ali......lepo je opet osetiti to udaranje srca, rumenilo na obrazima i osmeh koji se pojavi čim mu ugledam nick.
Trenutak koji se pamti.

Bikac

Početnik
Poruka
22
Crnka:
Nisam verovala dok to i sama nisam doživela.Mislila sam pa zar da se zaljubim u reči bez slike i tona,u reči ispisane na ekranu?????Ali......lepo je opet osetiti to udaranje srca, rumenilo na obrazima i osmeh koji se pojavi čim mu ugledam nick.
Trenutak koji se pamti.

To je definitivno to! Ali jel' ti se desilo i da vidis osobu koja se krila iza tih reci?

DON

Aktivan član
Poruka
1.431
Da Bikac,to je definitivno to.Za druge ne znam,meni se "desilo" da vidim osobe zbog kojih opet srce kuca kao u 16 god.....Neko rece i kad vidis nick samo...Bravo,to je upravo to.Na kraju SVI to osete....chat je chudo:))))))

S

Sajber_Kurajber

Gost
Crnka:
Trenutak koji se pamti.

He...znao sam da sam dasa al toliki... Seko izvini zbog lupanja, pa znas da imam aritmiju

L

loopetam

Gost
Sajber, a da probash lexilium... mozda , crnka, neka ga njega, samo ti chuvaj svoje srculence, neka budu i "iluzije", koga je briga i onako loshe ne moze da nas obidje, pa shto ne uzivati i u malim stvarima.. neralnim.. kome smeta, ne mora..

gost 782

Poznat
Poruka
8.004
Nisam verovala u to dok nisam sama osetila tako nesto.

Mislim da je moguce!!!!

Lepe reci su cudo....
Pamticu dok sam ziva taj osecaj kada dodje i vidim mu nick, moj osmeh na licu, blago rumenilo, leptirici prorade u stomaku, okice mi se zasijaju, proradi masta... krene "slatka jeza" niz kicmu mmmmmmmm tako nesto stvarno treba doziveti. Prelepo je!

S

sremica

Gost
Slazem se sa svim vasim sugestijama ali ja imam problem u vezi sa tim.Naime pre pet sest meseci chatovala sam ovde sa deckom iz SAD-a,moje je godiste i ja sam u tom trenutku imala nekih emotivnih problema,pa sam mu se onako ljutski izjadala a on me je sa samo jednom recenicom posavetovao i ...na kraju je njegov savet upalio.Dao mi je samo njegovu kucnu adresu jer je chatovao iz nekog doma i od tada se nismo culi...a on se ne pojavljuje...a tako mi je nesto prirastao za srce
Ako imate resnje mog problema pisite

R

rodeo

Gost

pa...evo...desilo se...
mislila sam da je chat puka zajeb... , ali desilo se.upoznala sam tipa na chatu..caskali par dana ,a onda je on dosao u yu da se vidimo...bilo je zaista neverovatno i nikada necu zaboraviti tu nedelju...sada se i dalje kuckamo po celu noc...javicu vam da li uspeva...ali imam neki filing da ipak da...da uspeva. eh taj chat

Princeza

Aktivan član
Poruka
1.646
Moja Net romansa je trajala 3 nedelje. Pukla je zbog toga sto je on iz Subotice a ja iz BGD. Nije verovao da tako nesto moze da funckiconise. A znate sta je najcrnje? Tip je savrsen. Prvo smo se onako dopisivali cisto da kazam da se dopisujem sa nekim sa Neta jer je to nekako bilo popularno. Onda smo poceli da otkrivamo zajednicke tacke i to ne globalne, nego bukvalno: mrzim nedelju ujutu i ne diraj me, jer ujedam i volim nes-kafu sa secerom, tursku bez i caj veoma sladak. Znali smo unapred sta ce ko da kaze. Onda smo se upoznali i oboje se suzdrzavali da pokrenemo tu temu. Sladak je, visok, zelene oci, dve godine stariji... Onda smo poceli da se cujemo telefonom. Po dva sata nocu smo pricali. I tako... Smuvali smo se prakticno na stanici kad sam ja dosla u Su i sve je delovalo kapo bajka. A onda tako jedan vikend on za Bgd, opa ja opet tamo i kaze on kraj. Glupo mu je da se vezuje a unapred zna da je sve osudjeno na propast. Da li muskarci imaju dar da vide mesecima unapred? Mozda im je pesimizam urodjen. Sve u svemu, malo suza, 2 meseca bez Neta i sad mi je OK. Sva sreca pa sam se "samo" zaljubila. ASta da vam kazem a da ispadnem pametna. Valjda je lakse naci srodnu dusu ovako kad je ne moras gledati u oci. Ovde smo skoro svi savrseni, nema pogleda da nas odaju, govora tela...
Kome se posreci da se upari sa nekim sa Neta zelim im puno ljubavi. U bajke treba verovati!

S

scarlet

Gost
ja sam se udala za tipa koga sam upoznala na netu.iskustva ljudi su razlicita i naravno da ima svega i svacega...ali ne znaci da je ljubav preko neta nemoguca.naprotiv :wink:

Gost
Princeza:
Moja Net romansa je trajala 3 nedelje. Pukla je zbog toga sto je on iz Subotice a ja iz BGD. Nije verovao da tako nesto moze da funckiconise. A znate sta je najcrnje? Tip je savrsen. Prvo smo se onako dopisivali cisto da kazam da se dopisujem sa nekim sa Neta jer je to nekako bilo popularno. Onda smo poceli da otkrivamo zajednicke tacke i to ne globalne, nego bukvalno: mrzim nedelju ujutu i ne diraj me, jer ujedam i volim nes-kafu sa secerom, tursku bez i caj veoma sladak. Znali smo unapred sta ce ko da kaze. Onda smo se upoznali i oboje se suzdrzavali da pokrenemo tu temu. Sladak je, visok, zelene oci, dve godine stariji... Onda smo poceli da se cujemo telefonom. Po dva sata nocu smo pricali. I tako... Smuvali smo se prakticno na stanici kad sam ja dosla u Su i sve je delovalo kapo bajka. A onda tako jedan vikend on za Bgd, opa ja opet tamo i kaze on kraj. Glupo mu je da se vezuje a unapred zna da je sve osudjeno na propast. Da li muskarci imaju dar da vide mesecima unapred? Mozda im je pesimizam urodjen. Sve u svemu, malo suza, 2 meseca bez Neta i sad mi je OK. Sva sreca pa sam se "samo" zaljubila. ASta da vam kazem a da ispadnem pametna. Valjda je lakse naci srodnu dusu ovako kad je ne moras gledati u oci. Ovde smo skoro svi savrseni, nema pogleda da nas odaju, govora tela...
Kome se posreci da se upari sa nekim sa Neta zelim im puno ljubavi. U bajke treba verovati!

:))

znanimljivo:))... i ja sam iz subotice:).... hoces da se dopisujemo?

cpku

Zainteresovan član
Poruka
419
Princeza:
Moja Net romansa je trajala 3 nedelje. Pukla je zbog toga sto je on iz Subotice a ja iz BGD... Da li muskarci imaju dar da vide mesecima unapred?

Tesko da je ta veza pukla samo zbog kilometraze :D To bas bas mnogo zvuci kao kulturan izgovor (retko lepa muska osobina: nece da kaze istinu pa makar ga mucila "Vracam se bivsoj. Ti si strava, al` za Milom srce tuzi", nego lepo i kulturno "...maco, mnogo mi se svidjas, ali mnogo smo daleko :cry: "). Mor lak next tajm :D

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.