Ljubav ili korist?

Ozenio bih se samo onom koja me Mnogo,ali mnogo,mnogo,mnogo sexualno ispunjava... da mogu u braku da nastavim da cepam dok ne umrem :) , kazu da je sexu braku pun strasti kljuc uspeha za sve u zivotu ! :) da zajedno onda mozete sve kad ste namireni... hehe
 
Ajd da vidim ko je za šta.....nemam anketu ali nema veze:p....bila neka rasprava danas sa nekim mojim prijateljima, koji brakovi više uspevaju, oni iz ljubavi ili oni iz koristi....vodila se žestoka polemika, koja se naravno završila sasvim drugom temom ali ne bitno....ja kažem da su oni iz koristi ali bih volela da čujem i vaše mišljenje.;)

Neki iz potrebe treće vrste. To se npr. ukapira kad se skonta da nema ko da odstrani miteser koji se pojavi na sred leđa.
 
Ajd da vidim ko je za šta.....nemam anketu ali nema veze:p....bila neka rasprava danas sa nekim mojim prijateljima, koji brakovi više uspevaju, oni iz ljubavi ili oni iz koristi....vodila se žestoka polemika, koja se naravno završila sasvim drugom temom ali ne bitno....ja kažem da su oni iz koristi ali bih volela da čujem i vaše mišljenje.;)

Pa ono zavisi sta podrazumevas pod tim "uspevaju" a po meni brak bez ljubavi ne moze da uspe ni po cijim merilima..osim ako pod uspesnim brakom smatras onaj koje traje bez obzira na to je sto su temelji truli..
 
Ajd da vidim ko je za šta.....nemam anketu ali nema veze:p....bila neka rasprava danas sa nekim mojim prijateljima, koji brakovi više uspevaju, oni iz ljubavi ili oni iz koristi....vodila se žestoka polemika, koja se naravno završila sasvim drugom temom ali ne bitno....ja kažem da su oni iz koristi ali bih volela da čujem i vaše mišljenje.;)

Vecina brakova nastane iz ljubavi,ali vremenom takav oblik njenog postojanja predje u neke druge tipa,postovanje,razumevanje,tolerancija..Cim u jednoj porodici manjka novca nastaju svadje i ljubav se tada ni ne pominje.
 

Back
Top