Lidl

ti si paradajz turista i glavni kupac u Lidlu
ovu temu sam ja otvorila i nemoj da je zagadjuješ ..ako imas nesto normalno da napišeš napiši ako nemaš preskoci
Ponekad svratim u grčki lidl ali uglavnom kupujem na pijaci jer je dosta jeftinija hrana. Ako ti se nešto ne sviđa- žali se upravi vodovoda.
U srpskom lidlu nisam bio mesec dana jer mi je jeftiniji maxi i naravno kalenić pijaca za suhomesnato i povrće.
 
Do juče jaja bila 300 dinara pa malo malo 50% popust pred smrt 150. I tako u krug. Uopšte mi nije jasno zlo koje gospodari srbijom. Ili su lažne akcije ili duplo skuplje. Ja kada se vraćam u srbiju napunim auto hranom i još dobijem povrat poreza. U srbiji je najskuplji život na svetu! U centru atine 1m2 stana od 1000 do max 2000 evra kvadrat! Hrana troduplo jeftinija nego u srbiji!
 
Da ne idemo vise u off sa Maxijem.

Ja sam pre neki dan bio uzeo Nutelu kilo za 750. Uvek je uzmem kad je imaju. Mnogo je drugačija od one standardne što se prodaje iz Poljske.
 
Izbegavam tu poljsku iz maxija žena uzela onu kilo u lidlu šatro nemačka a cedim palmino ulje svaki put kada hoću da jedem. Danas sam na kaleniću gledao 700 grama 600 dinara nemačka ali je nisam uzeo jer me žena pretekla...

Otkad su nutelu prozvali da razne fabrike imaju drugačiji kvalitet sada iste fabrike imaju različiti kvalitet nutele za razne zemlje.

U grčkoj kada kupim nutelu U LIDLU ima duplo intenzivniji ukus kakaoa i lešnika i jedva se maže na hleb tj onu njihovu lepinjicu. Nema ulja da cediš.

Poljska staviš kašiku ona propadne koliko je retka. Nije za ljudsku upotrebu.
 
Izbegavam tu poljsku iz maxija žena uzela onu kilo u lidlu šatro nemačka a cedim palmino ulje svaki put kada hoću da jedem. Danas sam na kaleniću gledao 700 grama 600 dinara nemačka ali je nisam uzeo jer me žena pretekla...

Otkad su nutelu prozvali da razne fabrike imaju drugačiji kvalitet sada iste fabrike imaju različiti kvalitet nutele za razne zemlje.

U grčkoj kada kupim nutelu U LIDLU ima duplo intenzivniji ukus kakaoa i lešnika i jedva se maže na hleb tj onu njihovu lepinjicu. Nema ulja da cediš.

Poljska staviš kašiku ona propadne koliko je retka. Nije za ljudsku upotrebu.
Ima kilo za 800 baš na toj pijaci. Nema nigde ulja u nemačkoj. Nema ni u poljskoj, ali razlika između te dve velika u ukusu.
 
Lidl u matičnoj zemlji.

Screenshot_20240502_231223.jpg
 
Dugo se čeka jer rade samo dve kase kao što je to i običaj u lidlu. Odmah sam na računu otkrio da nije kucan popust ali je kasir već zatvorio i nestao pa sam čekao da ponovo otvori i vrati ukraden novac. U pitanju je ona kisela voda koju šatro prodaju za 29 a na računu bižude magičnih 45 din.

Zbog tih čekanja na kasi i da se reklamira račun zamalo da pređemo 90 minuta parkinga.
 

Back
Top